Şimdi Ara

Sony Ericsson Satio'nun kullanıcı şikayetlerinden dolayı İngiltere'de satışı durdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
8.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un düzenlenen özel etkinlikler kapsamında teknoloji severlerle buluşturduğu Satio, firmanın 12 megapiksel kameralı ilk telefonu ünvanını taşımasının yanısıra güçlü donanımsal yapısıyla ve Symbian işletim sistemiyle göz dolduruyordu.

Sony Ericsson cephesinde İngiltere'de satışların başlamasından dolayı olumlu bir hava hakimdi ta ki geçtiğimiz günlerde İngiltere'nin en büyük telefon perakende zincirlerinden Carphone Warehouse ile Phones4u, Satio satışlarını durdurduklarını ard arda açıklayana dek. Temel neden olarak bazı uygulamalara girerken telefonun kendisini yeniden başlatması ve bundan dolayı kullanıcı şikayetlerinin artması, iadelerin boy göstermesi belirtiliyor. Tartışma forumlarında da donma, çökme, yetersiz batarya performansı gibi problemlerle karşılaşan kullanıcıların olduğu ifade ediliyor.

Sony Ericsson'un pazarlama yöneticisi Richard Dorman ise yıl sonuna kadar köklü bir çözüm bulmaya çalışacaklarını açıkladı.

• İçerik ve görünüş olarak güzel telefonmuş.Sony Ericsson'un bu yazılımsal hatası, Satio'ya gölge düşürür.
  • ''Symbian işletim sistemiyle göz dolduruyordu.''

Allah aşkına Symbian ölsün artık yeter ...
  • bana birden emektar P990i yi ilk aldığım günleri hatırlattı bu sorun. FM radyonun RDS özelliğini aktif ettiğimde telefon yeniden başladıyodu sık sık donuyodu Sony Ericsson yine aynı herzaman aynı bi türlü radikal değişiklik yapamdı ama Xperia serilerinden umudum var iyi iş çıkaracaklar 4ever SE p990i 4ver Se W810i :)
  • N97-İ8910-SATİO hepsi dokunmatik ve symbian işletim sistemli bu 3 telefonda sorunlar hiç bitmedi bu gidişlede bitmez
  • sony erricson aldım güne lanet olsun G705 kullanıcısıym berbat bi telefon yazarken kasıyo arkadaş daha nediyim
  • se yine eline yüzüne bulaştırmış bu işide. Her model mi sorunlu olur. Hiç se kullanmadım ama çevremdekilerin tecrübeleri bana yetti. Uzak durulması gereken bi marka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

se yine eline yüzüne bulaştırmış bu işide. Her model mi sorunlu olur. Hiç se kullanmadım ama çevremdekilerin tecrübeleri bana yetti. Uzak durulması gereken bi marka.

O zaman kullanmadıysan abuk yorumlar yapıp milletin kafasını karıştırma.
  • 2 yıldır k850i kullanıorum tek bir hata vermedi. sacma salak yorum yazmayın. en nihayetinde cihaz hata verebilir cünkü elektronik bir yapısı var. her telefonda olcak bişe oluşacak bi durum deil bu sorunlar. böyle sorun olabilme durumları her türlü elektronik cihazda mevcuttur. ha satiodaki durum yazılımla alakalıdır yada üretim yapılırken yapılan bi hatadır. cözüm bulunursa 2. seri üretimde giderilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakı buzu -- 26 Kasım 2009; 13:03:51 >
  • sanki kullanmıs gibi yorum yapıyolar saçma sapan. bilmeyen konusmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sasa_iliç -- 26 Kasım 2009; 13:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

sony erricson aldım güne lanet olsun G705 kullanıcısıym berbat bi telefon yazarken kasıyo arkadaş daha nediyim

sen ozaman g705 kullanmayı bilmiyorsu g705i bende kullandım nokialardan en az 2-3kat daha hızlı bir cihazdır sen g705 kullandıgına eminmisin hata dur ben diyim sen g705i eline bile almadan konusuyorsun ;)

diger arkadasa gelince hiç se kullanmadım ama arkadasların yorumu böyle lafa bak arkadasınmı kullanıyor senmi yada bir git bakalım nokia kullan sonuç noluyor :)

berbat diyorsunda benim kullandıgım bütün sony ericsson modelleri denk nokia samsung ve lg modellerinden her konuda üstün ciazlardı bir çok markanın biir çok modelini kullandımda söylüyorum bunu sizin gibi elime cihazı almadan konusmuyorum...

suanda k790 ve htc p3300 kullanıyorum ve diyorum ki UIQ3 serisi wm.6.5 dan daha iyiydi ve s60 dan da daha iyiydi tek bir donma tek bir aksma tekbir reset atma olmamıstı taki bu telefonda se mecburen nokianın symbianına geçene kadar alın size kapak olsun uıq3ü begenmiyordununz işte size symbian ;)

• türkiyeye geldiğinde almayı düşündüğüm iki cihazdan biridir. N900 tarafı daha ağır basacak sanki. bekleyip görmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: m35

quote:

Orijinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

sony erricson aldım güne lanet olsun G705 kullanıcısıym berbat bi telefon yazarken kasıyo arkadaş daha nediyim

sen ozaman g705 kullanmayı bilmiyorsu g705i bende kullandım nokialardan en az 2-3kat daha hızlı bir cihazdır sen g705 kullandıgına eminmisin hata dur ben diyim sen g705i eline bile almadan konusuyorsun ;)

diger arkadasa gelince hiç se kullanmadım ama arkadasların yorumu böyle lafa bak arkadasınmı kullanıyor senmi yada bir git bakalım nokia kullan sonuç noluyor :)

berbat diyorsunda benim kullandıgım bütün sony ericsson modelleri denk nokia samsung ve lg modellerinden her konuda üstün ciazlardı bir çok markanın biir çok modelini kullandımda söylüyorum bunu sizin gibi elime cihazı almadan konusmuyorum...

suanda k790 ve htc p3300 kullanıyorum ve diyorum ki UIQ3 serisi wm.6.5 dan daha iyiydi ve s60 dan da daha iyiydi tek bir donma tek bir aksma tekbir reset atma olmamıstı taki bu telefonda se mecburen nokianın symbianına geçene kadar alın size kapak olsun uıq3ü begenmiyordununz işte size symbian ;)

bana diosan ben se kullanıyorum başka model de kullanmam. kalitesinden memnunum. se kullanmayıp da konusanlara diorum kardeş ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: bordoomavii

se yine eline yüzüne bulaştırmış bu işide. Her model mi sorunlu olur. Hiç se kullanmadım ama çevremdekilerin tecrübeleri bana yetti. Uzak durulması gereken bi marka.

uzak durulması gereken bir marka değil w800i ilk cıktıgında aldım ve halen kullanıyorum... düşmekten kamerası telef oldu oda olsun artık kaç yıl oldu vucudumun bir parçası gbi hissediyorum artık ...
  • aino nun da durduruluyormus bu ne böle yaa. symbian yüznden canım telefonların satışlar duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

aino nun da durduruluyormus bu ne böle yaa. symbian yüznden canım telefonların satışlar duruyor.

Ciddi mi? Sony Ericsson bu sefer bayağı kötü batırmış desene.

Bir de Symbian ile ne alakası var. Piyasa'nın çoğu Symbian zaten ama hiçbiri geri çağırılmıyor. Sony Ericcson bir yerlerde hata yapmış. Ama ürününün arkasında durması güzel.
  • Olacagi buydu eline saglik sony
  • k850i en iyi telefonu bence daha sonra telefonla bir degisiklik yapmadi bende forumlarda arastiriyorum radikal biseyler yaptimi diye ama tam ii olmus diyordum ki ... bu haber kotu oldu umarim duzeltirler ama boyle hatalar hedef kitleyi cok sogutur . adi cikmis 9 a inmez 8 e misali
  • sonyericsson kendine gel artik
    artik sonyericssonu övemez oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the show must go on -- 30 Kasım 2009; 14:34:52 >
  • SE. bu sefer fena çuvalladı bu sorunları kısa sürede telafi etmezse kendi sonunu hazırlamış olur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.