Şimdi Ara

Android işletim sistemli LG GW880'in Çin pazarına yolculuğu yakında başlayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LG Mobile'ın, Android işletim sistemini kullanan GT-540 kod adlı bir telefon üzerinde çalıştığına dair söylentilerin ortaya çıkmasının ardından bugün GW880 resmiyet kazandı.

China Mobile aracılığıyla dünyanın en büyük pazarlarından Çin'e yolculuğa başlaması planlanan GW880, firmanın Androidli ilk telefonu GW660'ın aksine QWERTY klavye mekanizmasına sahip değil. Bununla beraber telefon 3.5 inç boyutunda ve 800x480 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekranıyla Çinli teknoloji meraklılarına ''merhaba'' diyecek.

Ayrıca telefonda TD-SCDMA şebekesi desteği, 5 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve dahili GPS alıcısı gibi özellikler bulunuyor. LG GW880'in 2009 yılı sonuna doğru piyasaya sürülmesi beklenirken fiyatla ilgili açıklama yapılmadı.

• Her ne kadar kalitesiz görünse de ülkemizde olmayınca insan hayıflanıyor ...
    Gidip e-bay'den telefon alacağımıza keşke ülkemizden alabilsek ...
  • Altta ekranın bitiminden itibaren bırakılan mesafe bana biraz büyük gibi geldi. Renoir'deki gibi yanyana 3 küçük tuş koysa bundan iyiydi. Zaten 3,5 inç ekran var birde ekran dışında kalan alan büyük olunca biraz daha büyümüş telefon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrar12 -- 26 Kasım 2009; 0:00:33 >
  • Ama olsun LG'yi smart phone alanında da ön saflarda göreceğimizin sinyalleridir bunlar. Savulun ulooo
  • Arkadaşlar bu cihazı ve benzerlerini kendinize göre yorumlamayın. Çünkü bu modeller uzakdoğu için üretilen modeller. Ne tasarım açısından ne kullanım açısından ne de donanımsal açıdan buradaki cihazlara benzemezler.
  • Vay tipsiz olsada android oldugu iiçin lg yi teprik etmek lazım yalnız söyle bir durum var görüntülü görüşme varmı bu telefonda androidlerde olmuyordu görüntülü görüşme bunda önde kamera var yoksa sadece fotograf çekmek için mi konulmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj

Vay tipsiz olsada android oldugu iiçin lg yi teprik etmek lazım yalnız söyle bir durum var görüntülü görüşme varmı bu telefonda androidlerde olmuyordu görüntülü görüşme bunda önde kamera var yoksa sadece fotograf çekmek için mi konulmuş

Gerçekten var. Dikkatimi çekmemişti. Güzel gelişme.
  • Telefonun ebatları nedir bilemiyorum ama kızın elinde çok büyük duruyor.
  • kızın elininde büyük oldunu varsayıyorum halihazırda manken telefon baya büyük arkadaşlar xD
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.