KREDİ KARTI BORCUMU NASIL ÖDERİM
21 Cevap13868 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1192 Mesaj
25 Kasım 2009; 20:53:25 

arkadaşlar kredi kartım tamamen doldu,borcun ancak asgarisini ödeyebiliyorum.nasıl kapatabilirim bu borcu.
peşin fiyatına taksitle altın alıp bozdurup borca yatırmam mantıklı olurmu sizce.yada başka bi önerisi olan varmı.kredi kartı borcunu taksitlendiren siteler var.mantıklı olan bi yol tavsiye edermisiniz çok bunaldım acil tavsiye lazım

163 Mesaj
26 Kasım 2009; 1:05:47 

hangi şehirde oturuyor sun sana yardımcı olmak isterim

GeLeÇeK GeÇMiŞTeN ÇoK DaHa FaZLa YaŞaNMaYa DeGeR

747 Mesaj
26 Kasım 2009; 1:28:56 

Bayram kredisi çek kapat.

DH KAFKASYA SEVDALILARI
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Kasım 2009; 1:34:59 

boş ver ödeme herkes borçlu zaten,torunların öder

163 Mesaj
26 Kasım 2009; 1:42:37 

kredi kartının limiti ne kadar hangi kart ve ne kadarını ödeyebiliyor sun yani tam borcu ne kadar

GeLeÇeK GeÇMiŞTeN ÇoK DaHa FaZLa YaŞaNMaYa DeGeR

1192 Mesaj
27 Kasım 2009; 19:42:47 

quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

kredi kartının limiti ne kadar hangi kart ve ne kadarını ödeyebiliyor sun yani tam borcu ne kadar

pm

Uzaklaştırılmış
27 Kasım 2009; 19:47:45 

aynı sorunlar bende de var yapı kredi 1000 tl,garanti 1100 tl garantiden çekilen kredi 2800,garanti elma hesabı 600.. neredeyse 9 aydır ödeme yapılamadı zaten garantiden avukatlığım allahtan avukat çok insaflı biride benim hep idare etti durdu inşallah aralaığın ilk haftası annem benim adıma krediyi çekerde bende kurtulurum bu sıkıntıdan. Sana tavsiyem eğer 2000 tl üzerinde ise kredi çek eğer sen çekemiyorsan en güvendiğin birine çektir yatır başka çaresi pek görünmüyor

4584 Mesaj
27 Kasım 2009; 19:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: lenyyy

arkadaşlar kredi kartım tamamen doldu,borcun ancak asgarisini ödeyebiliyorum.nasıl kapatabilirim bu borcu.
peşin fiyatına taksitle altın alıp bozdurup borca yatırmam mantıklı olurmu sizce.yada başka bi önerisi olan varmı.kredi kartı borcunu taksitlendiren siteler var.mantıklı olan bi yol tavsiye edermisiniz çok bunaldım acil tavsiye lazım

Durumunu bilmiyorum ama, altın alıp bozdurmak iyi olmaz kanımca, en iyisi hangi şubeye bağlı isen o şubenin müdürü ile konuşup anlaşman.

101 Mesaj
27 Kasım 2009; 19:56:21 

şimdi kumbarayı bozdur diyeceğim ayıp kaçacak bencede en mantıklısı altınları bozdur ve borcunu kapat yada asgarisini ödemeye devam.

68 Mesaj
27 Kasım 2009; 20:17:39 

Asgariyi ödeyince faiz olmuyormu?

1553 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mehmetzn93
27 Kasım 2009; 20:37:21 

quote:

Orijinalden alıntı: enl600

Asgariyi ödeyince faiz olmuyormu?

Olmaz mı ohooo

MSI CX640DX-658XTR // Toyota Yaris Cool Multidrive S // iPhone 5C 32GB // iPad Mini 16GB-Wifi // Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi...

1296 Mesaj
27 Kasım 2009; 20:45:49 

benimde böyle bi derdim vardı..ben anneme söyledim emekli olduğu için kredi çekti kapattı şimdi azar azar krediyi ödüyor..

sende birilerinden yardım al yakınlarından öyle hallet

1192 Mesaj
28 Kasım 2009; 15:33:57 

arkadaşlar aynı sıkıntıda olan başkalarıda vardır mutlaka.eğer bir şekilde nakit bulma,eşten dosttan borç alma şansınız yoksa şu an için en uygun çözüm yolu kredi kartı taksitlendiren siteler sanırım.altın alıp satmak veya bankadan kredi çekmekten daha avantajlı.
sistemin işleyişi basit ve yasal bir olay.
bulduğum en uygun oranı söyleyeyim size.mesela 1000 tllik kart borcunuz var.1000 tlyi ödüyorlar yine aynı karta 1163tl çekip 12ye bölüyorlar.12 ayda her ay yaklaşık 97tl ödeyerek kart borcu tamamen bitmiş oluyor.
buna tefecilik deyin,faizcilik deyin ne derlerse ama bankaların faiz oranlarından çok daha uygun ve insaflı.zaten kartın asgarisini ödemek zorundayız ama asgarisini ödeyerek borç bitmiyor sürekli faiz işliyor.bu sistemde ise asgari ücretten fazla bir ödeme yapmıyoruz ve borç bitiyor.
ayrıca banka kredisi alıp borç tamamen ödeniyor ama kart boş olunca ister istemez yeni alışverişler yeni borçlar geliyor.bunda ise kart dolu olduğundan en fazla ödediğimiz taksit kadar yeniden harcama yapabiliriz.

3248 Mesaj
28 Kasım 2009; 15:47:35 

Çok geçmiş olsun , üzücü bir durum , borcu borçla kapatırsan dahada fazla zarar edebilirsin , en güzeli bir büyüğünden uzun vadeli bir yardım alman ...

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l

1192 Mesaj
28 Kasım 2009; 16:22:25 

öyle bir şansım olsa alırım zaten ama etrafımda borçlu olmayan yok.bu yöntemle borcu kapatcam sanırım ama kredi kartını ya kullanmamak yada bilnçli kullanmak lazım bundan sonra.cebimizde para yok kartla alıyoruz her şeyi.
birde merak ediyorum dünyada bu kadar kolay kredi kartı verilen,bu kadar çok kartla harcamaya teşvik edilen ve bu kadar çok kart mağduru ve borçlusu olan bir ülke varmıdır acaba.

163 Mesaj
28 Kasım 2009; 16:42:32 

aynı olay başıma geldi acaip tıkandım almanyadan akrabalardan borc istedim saolsun kırmadılar beni yolladılar kapattım nefes aldım valla

Mümkünü Gayrimümkün, Gayrimümkünüde Mümkün Yapmak Mümkün Değildir...

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2009; 16:50:06 

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1979

aynı olay başıma geldi acaip tıkandım almanyadan akrabalardan borc istedim saolsun kırmadılar beni yolladılar kapattım nefes aldım valla

Ben aylarca uğraştım borç para için ama yardım eden olmadı,bende aralık ilk haftası anneme çektirip kapatacam 4200 tl garanti var ama hepsi kredi kartı değil avukata taksit yapalım dedik rakam 6700 lere çıkınca dedim en iyisi ana parayı ödemek başka çaresi yok

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2009; 16:51:46 

en yakin kredi kartinizin oldugu bankaya giderek banka kartı borcumu odemek istiyorum diyerek

1192 Mesaj
28 Kasım 2009; 16:53:37 

quote:

Orijinalden alıntı: TniesT

en yakin kredi kartinizin oldugu bankaya giderek banka kartı borcumu odemek istiyorum diyerek

komikmi şimdi bu

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2009; 17:10:29 

quote:

Orijinalden alıntı: lenyyy

komikmi şimdi bu

komik falan diil.sadece tok acın halinden ne anlar mantıgı

bnm de borc var 480 lira ögrenciyim bide.ödeyebilmek için part time çalışıyorum da ebemin ırzına gecilio o ayrı

163 Mesaj
28 Kasım 2009; 17:15:48 

quote:

Orijinalden alıntı: antibakteriyel sazan

Ben aylarca uğraştım borç para için ama yardım eden olmadı,bende aralık ilk haftası anneme çektirip kapatacam 4200 tl garanti var ama hepsi kredi kartı değil avukata taksit yapalım dedik rakam 6700 lere çıkınca dedim en iyisi ana parayı ödemek başka çaresi yok

benim hiç bi borcum avukata kadar gitmedi o yüzden şanslıyım yani asgari öderken kara listeye girmeden sorunsuz kapattım. hatta peşin kapatmış oldum taksitli harcamalarım vardı limitlerimi bile arttırdılar

Mümkünü Gayrimümkün, Gayrimümkünüde Mümkün Yapmak Mümkün Değildir...

0 Mesaj
1 Temmuz 2010; 13:00:58 

slm benim bankalar v.s toplam borcum 9bin lira ben yeni evlendim çeyiz parası alıcam babamdan yetim maaşı alıyordum ssk bana toplam 14 bin lira ödücek fakat bu biraz uzun sürüyo bende borçlarımı acil kapamam lazım hiç bir banka kredi vermiyo sigortam olmadıgı için napcam bilmiyorum

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » KREDİ KARTI BORCUMU NASIL ÖDERİM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438