Şimdi Ara

Razer'dan yeni oyuncu faresi: Imperator

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Razer Imperator, ayarlanabilir yan butonlara sahip.

Oyunculara özel çevre birimleri üretiminde sektörün güçlü isimlerinden Razer, Imperator isimli yeni faresini duyurdu. 123 x 71 x 42 mm boyutlarında olan ve sağ elini kullanan oyuncular için hazırlanan yeni fare 5600dpi çözünürlüğündeki Razer Precision 3.5G lazeriyle özellikle FPS oyuncularını hedef alıyor. Kablolu bir yapıda olan ve USB 2.0 ara birimini destekleyen fare, yüksek tepki hassasiyetine sahip 7 adet progmramlanabilir butonlara, ultra kaynak teflon ayaklara, profil kaydı için entegre bellek kapasitesine ve 1ms olarak açıklanan yüksek hızlı tepki süresine sahip.

Razer firmasının başkanı Robert 'Razerguy' Krakoff açıklamasında ergonomi ve kontrolün, Imperator için anahtar özellikler olduğunu, ayarlanabilir yan butonlar ile oyunculara ideal pozisyonda oyun deneyimi sunacaklarını açıkladı. Razer'ın yeni oyuncu faresi Imperator yurt dışında 80$ veya 70 Avro olarak belirlenen son kullanıcı satış fiyatı ile kullanıma sunuluyor.

• Deathadder gibi birazcık. Tam benim ele uygun gibi. Yüksek mouse kullanıyorum, bu da öyle zaten. İyi bir mouse olmuş.
  • Hep aynı tasarım hep aynı tasarım...

Razer Mamba'dan gerisi yalan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamtaro !

Deathadder gibi birazcık. Tam benim ele uygun gibi. Yüksek mouse kullanıyorum, bu da öyle zaten. İyi bir mouse olmuş.

DeathAdder'in ergonomisi ile alakası yok.

Razer, her zaman ki gibi yine DeathAdder varken satmıyacak bir mouse üretmiş.
  • ergonomisi bana uygun değil. hem uzun hem geniş hem yüksek. haber için teşekkürler.
  • ABi tasarım hep aynıda bu sefer top gibi olmus uzun seviyoz yhavv
  • daha iyi olabilirdi
  • bi fareye o kadar para vermek mantıksızlık ya
  • Mambada yalan!Yani razerde anladı kablosuz mouse'nin oyuncular için gereksiz olduğunu ve okadar pahalıya maletmenin,gereksizliğini.

Hiç sevmememe rağmen compex'de razer mouse denedim ,çok hafifler ,patenleri çok küçük ,tekerleği çok garip plastikimsi gırt gırt varmı yokmu belli değil , nasıl anlatayım kontrolün sizde olduğunu anlamalısınız.Birde razerler uzun süre kullanımında üstü soyuluyor(arkadaşımın başına geldi).Ama bir adet ''exactmat Speed (pad)'' satın aldım iyi kayıyor.Artık logitech g500 'ü bekliyorum bugün yarın stoklara düşecek elbet.Şu an bu pad'le microsoft Wheel mouse optical 1.1A kullanıyorum ve düşünüyorum başka mouse gerçekten (pahalı)ihtiyacım var mı diye.İyi ikili oldular ,birde ağırlık takabilseydim,gerçi içini açıp bir-iki adet 1 tl sıkıştırabilirim içine ama..Hemde kumbaram olmuş olurdu :P
  • g5 e benzemiş
  • on tarafı razeri anımsatıyor ama bildiğin g5 bu ya..
  • half life ve counter strike delileri için üretilmiş sanki :D
  • ışılari guzelmiş zaten oldum olası mavi rengi beyenmişimdir =)) Samsun monitor ve ps3 deki gibi ==))
  • razer bu aralar hızını alamıyor 2 3 ayda bır yenı model faresını tanıtıyor
  • logitech den şaşmayınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Mambada yalan!Yani razerde anladı kablosuz mouse'nin oyuncular için gereksiz olduğunu ve okadar pahalıya maletmenin,gereksizliğini.

Hiç sevmememe rağmen compex'de razer mouse denedim ,çok hafifler ,patenleri çok küçük ,tekerleği çok garip plastikimsi gırt gırt varmı yokmu belli değil , nasıl anlatayım kontrolün sizde olduğunu anlamalısınız.Birde razerler uzun süre kullanımında üstü soyuluyor(arkadaşımın başına geldi).Ama bir adet ''exactmat Speed (pad)'' satın aldım iyi kayıyor.Artık logitech g500 'ü bekliyorum bugün yarın stoklara düşecek elbet.Şu an bu pad'le microsoft Wheel mouse optical 1.1A kullanıyorum ve düşünüyorum başka mouse gerçekten (pahalı)ihtiyacım var mı diye.İyi ikili oldular ,birde ağırlık takabilseydim,gerçi içini açıp bir-iki adet 1 tl sıkıştırabilirim içine ama..Hemde kumbaram olmuş olurdu :P

Bir tane razer model mouse var gibi genelleme yapmayınız, sen hayatında bir tane razer mouse kullandın o da sana göre kötü cıktı diye razer kötü diyemezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzuncu

ergonomisi bana uygun değil. hem uzun hem geniş hem yüksek. haber için teşekkürler.

aynen öğle
  • Bu mouse u nerden ve kaça alabilirim?
    istanbul da neresi satar?
    yada deathadder ı nerden satın alabilirim?online siteler hariç mağaza yada dükkandan almak istiyorum.
    birde saitek cyborg mouse ile kıyasla hangisi iyidir?
  • sidewinder'a benziyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkinferno

Bu mouse u nerden ve kaça alabilirim?
    istanbul da neresi satar?
    yada deathadder ı nerden satın alabilirim?online siteler hariç mağaza yada dükkandan almak istiyorum.
    birde saitek cyborg mouse ile kıyasla hangisi iyidir?

Yazicioğlu İş Hanı Kat 2 Uygar Elektronik (DeathAdder)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.