Şimdi Ara

Zotac pasif soğutmalı GeForce GT220 Zone Edition modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GeForce GT240 AMP! Edition modelini incelediğimiz Zotac, medya bilgisayarları için hazırladığı pasif soğutmalı GeForce GT220 Zone Edition modelini duyurdu. Nvidia'nın 40nm üretim teknolojisiyle hazırladığı GT216 GPU'sundan güç alan yeni ekran kartı 128-bit bellek veri yolu desteği, 48x paralel işlem birimi ve 1GB GDDR2 bellek kapasitesiyle ile geliyor.

Grafik işlem birimi 625MHz, paralel işlemcileri 1360MHz ve bellekleri de 800MHz'de görev yapan DirectX 10.1 destekli yeni ekran kartı, PureVideo HD teknolojisiyle 1080p videolar içi GPU tabanlı donanımsal hızlandırma desteği de sunuyor. Görüntü aktarımı için D-Sub, DVI ve HDMI konnektörlerine sahip olan kart sahip olduğu özelliklerle HTPC'lere göz kırpıyor.

CUDA ve PhysX gibi Nvidia teknolojileriyle de uyumlu olan yeni ekran kartının önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenirken, fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• bu ne be. Ses kartına benzemiş. Pasif sogutma olmasa ses kartı diye yutturursun millete. ( chipi ne yaparsın bilemem tabi :D )
  • 1gb ddr2
  • Kart ufacıkmış yav,Tam da babaların karnelerini 5 getiren çocuklarına alacağı bilgisayara göre bir kart :D
  • HTPC ve markalı bilgisayarlar için üretilmiş bir kart.
  • Küçülde cebime gir hesabı
  • şu anda ddr2 ler 3 lerden pahalı niye ddr2 koymuş buna şimdi lol:))

hdcp ler için kullanılabilir ne olursa olsun intelin grafik kartlarından çok daha iyidir
  • En son DDR3lü bir 9600GT görmüştüm htcp için. Oyun için bundan daha iyi. Oyun istemiyorsam bu kartı niye alayım onboard varken? Bir dönem hayli gerekli ikin artık hayli gereksiz olan kartlar diye düşünüyorum.
  • Nvidia ve partnerleri sıkıntıdan ne çıkaracaklarını bilemediler artık. Yakında tetris filan üretip piyasaya verecekler...
  • casper a yeni ürün :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.