Şimdi Ara

LG GT-540'ın XML dosyası yayınlandı; yeni bir Androidli model yolda olabilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android işletim sistemine gitgide daha fazla önem veren cep telefonu üreticilerine LG Mobile, geçtiğimiz günlerde GW620 modeliyle katılmıştı.

Bugün, Güney Koreli firmanın GT-540 kod adlı yeni bir cihazının XML dosyası internette yayınlandı. Kısmen de olsa telefonla ilgili bazı ipuçları içeren dosyada GSM, HSDPA şebekesi, Bluetooth bağlantısı ve 320x480 piksel çözünürlükte ekran gibi özelliklere ulaşabiliyoruz. Android v1.5 işletim sistemini kullanması beklenen GT-540'da muhtemelen 3 inç veya daha büyük dokunmatik ekran bulunabilir. Telefonun ne zaman duyurulacağı ve teknik detayları belirsizliğini halen koruyor.

• eskiden ekran kartı sürücüsüyle ekran kartlarının modelini falan cıkartırdık simdide telefonların ki cıkarılıyor :D
  • şahsi fikrim lg nin java işletim sistemini bırakıp android e geçmesi şirketin piyasada daha da popüler olmasına samsunga daha da yaklaşmasını sağlar
  • Aslında yurt dışında Samsung'dan daha popülerler ; özellikle Avrupa ve Amerikada. Türkiye'de LG'nin piyasaya geç katılması nedeni ile bir güvensizlik sorunu yaşıyorlar bana kalırsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.