Şimdi Ara

Nokia'dan yeni bir kızaklı cep telefonu daha; 7230

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
21.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Finlandiya merkezli Nokia firmasının bugün anons ettiği ikinci cep telefonu ise 7230 oldu.

6700 Slide ile aynı form faktörüne sahip 7230,

98 x 48 x 14.8 mm ebatlarında ve 100 gramlık sade tasarımıyla dikkat çekiyor. 6700 Slide'ın aksine Nokia'nın Series 40 arayüzünü (java platformu) kullanan telefonda dört band GSM ile UMTS (3G) şebekelerine destek veriyor. Telefonda, 2.4 inç (~6.0 cm) 240x320 piksel 262.144 renk ekran konumlandırılmış. Telefonun diğer özellikleri arasında microSD kart desteği, 3.2 megapiksel çözünürlüğünde kamera, 3.5 mm'lik jak girişi, FM radyo yer alıyor. Bunların yanısıra Nokia 7230'un bataryası 395 saate kadar bekleme, 3 saat 40 dakikaya kadar konuşma ve 27 saate kadar müzik dinleme süresi iddiası taşıyor. Yeni telefonun farklı renk seçenekleriyle 2010 yılının ilk çeyreğinde vergiler hariç 100 Euro civarında satışına başlanacak.

• Video:

• Tasarımı güzelmiş fiyatı uygun olursa bir bayana çok güzel bir hediye olabilir görüntülü görüşme yok heralde keske olsaydı
  • Evir çevir aynı telefon .
    Yenilikçi bir tasarım bekliyoruz ama firmalar ya IPhone tasarımı ya da standart telefonlar üretmekte kararlı .
    Kimse elini taşın altına sokmuyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oranj

Tasarımı güzelmiş fiyatı uygun olursa bir bayana çok güzel bir hediye olabilir görüntülü görüşme yok heralde keske olsaydı

tesbit güzel katılıyorum
  • Tasarım güzel olmuş ama bayan telefonu hediye olarak güzel olur
  • ekrandaki saati nasıl kaldıdabilirim ?
  • çok hoş bir telefon kibar zarif ama fiyatı yazmıyor fiyatta uygun olursa almayı İSTERİM
  • 320 tl bence uygun ve guzel ben hemen alıyorum
  • internete giriyormu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.