- x
YENİ BMW 5 Mİ MERCEDES E SERİSİ Mİ ..?YENİ VOLVO S 80 YENİ RESİMLER EKLENDİ..
114 Cevap25485 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3201 Mesaj
26 Kasım 2009; 16:46:04 

ben volvoyu beğeniyorum ve E sınıfında tercihim volvo s80 olur

sebebi bmw ve mercedes ile ayni kalitede kullanılan malzemeler yüksek kalitede ergonomik diğerleri gibi

tasarımıda sade ve şık

fayda/fiyat oranı daha yüksek

s80 d5 awd Executive donanım 70.000 euro ve donanım cok üst seviyede ayni donanıma sahip eşdeğer

5 serisi 80.000 euro

E sersi 85.000 euro

ben kişisel olarak sadelikten hoşlanırım bu araçda o tasarımda sade şık kaliteli duruyor

dört çeker oluşuda önemli etken tabi

Dünyanın en iyi eğitimini almış , motivasyonu en yüksek insanlarını işe alın ve işe yaramaz bir sistemin içine yerleştirin ; göreceksiniz ! Kazanan her seferinde sistem olacaktır...

12565 Mesaj
26 Kasım 2009; 16:58:44 

S80 çok şık be yahu :) Yanlış hatırlamıyorsam S80'in bir de açık renkli döşemeye sahip paketi mevcut. Onunla iyice can yakar. Tabii ki temiz tutabilmek şartıyla

5625 Mesaj
26 Kasım 2009; 17:31:25 

Daha önce de dediğim gibi S80 çok albenisi olmasa da,diğerleri kadar tutulmasa da,ikinci eli kötü dense de(tam katılmıyorum,daha ucuz alırsın,biraz daha ucuz satarsın) dört çeker olması ve fiyatı bence alınmasına yeter.Senin kafanda araba olarak "E sınıfı" kriterlerine oturuyorsa,ah E serisi,5 serisi alsaydım demiyeceksen ;bence ALINIR.

Bir kişi kıvırıyorsa o kimseye "kıvır kıvır" yazmayın.
"Yan çizme" yazın.
Kişileri aşağılayıcı, alaycı, küçümseyici mesaj kapsamına giriyormuş.

3201 Mesaj
26 Kasım 2009; 18:30:04 

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

S80 çok şık be yahu :) Yanlış hatırlamıyorsam S80'in bir de açık renkli döşemeye sahip paketi mevcut. Onunla iyice can yakar. Tabii ki temiz tutabilmek şartıyla

makyaj öncesi resimi acık renk bu sanırım dediğin paspasları cok hoşuma gidiyor bide

0

Dünyanın en iyi eğitimini almış , motivasyonu en yüksek insanlarını işe alın ve işe yaramaz bir sistemin içine yerleştirin ; göreceksiniz ! Kazanan her seferinde sistem olacaktır...

6252 Mesaj
26 Kasım 2009; 18:35:46 

Xf 'de şahane..

0

1724 Mesaj
26 Kasım 2009; 19:04:23 

Yeni çıkan her zaman en iyidir. BMW 5.50

7002 Mesaj
26 Kasım 2009; 19:06:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Lazarotti

Xf 'de şahane..

0

hocam sen ağzının tadını biliyosun .

Ne araba yaa...şunlara binemeden ölüp gidecez ya yanarım ona yanarım

2845 Mesaj
26 Kasım 2009; 19:59:39 

Benzinli olacaksa E250 cgi, dizel olacaksa bmw 5.20d 184hp alırdım.İkisinin de tasarımı bir E39 veya w211 gibi değil onun için tasarıma pek takılmıyorum.Gün geçtikçe, yollarda görmeye başladıkça göz alışacaktır belki ilerde bir sonraki kasada, keşke F10 gibi olsaydı diye düşünücez.Hatırlıyorum E60 da ilk çıktığında beğenilmemişti, bmw kimliği yok deniliyordu ama sonra kartal gözler insanların kalbini feth etti.

2440 Mesaj
26 Kasım 2009; 20:14:31 

ben olsam kafadan mercedes i elerdim tipi çok hoşuma gitmedi ya bmw 5.20d yada volvo s80 düşün derim ben olsam volvoyu tercih ederim o ayrı bir mesele

600 Mesaj
26 Kasım 2009; 21:18:10 

quote:

Orijinalden alıntı: hook1903

ben olsam kafadan mercedes i elerdim tipi çok hoşuma gitmedi ya bmw 5.20d yada volvo s80 düşün derim ben olsam volvoyu tercih ederim o ayrı bir mesele

Demin baktım Bmw fiyatları 39.000 euro dan başlıyıor Almanya da, bu demekki burda en basiti 80.000 euro olacak boş arabaya o parayı vermem

en alınası araç volvo görünüyor gelsin bir test edelim kararımı vercem ondan sonra...

http://www.autobild.de/...-5er-2010-_1012921.html fiyatları modelleri burda var bakabilrisniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayacem -- 26 Kasım 2009; 21:26:17 >

14142 Mesaj
26 Kasım 2009; 23:41:02 

s80 çok güzel elit duruyor...
ancak volvolarda moda olan orta konsolun arkasının boş olmasını sevemedim....
araç şık durmasına rağmen tip olarak pekde eskisinden farklı değil... sanırım makyajlandı?
eşref armağan 'ın çizdiği s60 tadında bir araç olsa çok daha güzel olabilirdi....

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2440 Mesaj
26 Kasım 2009; 23:42:42 

quote:

Orijinalden alıntı: kayacem

Demin baktım Bmw fiyatları 39.000 euro dan başlıyıor Almanya da, bu demekki burda en basiti 80.000 euro olacak boş arabaya o parayı vermem

en alınası araç volvo görünüyor gelsin bir test edelim kararımı vercem ondan sonra...

http://www.autobild.de/...-5er-2010-_1012921.html fiyatları modelleri burda var bakabilrisniz...

bencede boş bir araca o kadar verilmez

106 Mesaj
27 Kasım 2009; 1:37:47 

VOLVO S80 : Bir araç bu kadarmı asil durur.Resmen ben buradayım diyor.

Güvenlik - Kalite- Konfor

1200 Mesaj
27 Kasım 2009; 10:13:56 

Konfor, güvenlik, performans, uygun yakıt tüketimi, uygun maliyet. Hepsi s80'de mevcut. Bu fiyata S80'e yönelirdim ben.

12234 Mesaj
27 Kasım 2009; 10:45:28 

quote:

Orijinalden alıntı: liarda

Benzinli olacaksa E250 cgi, dizel olacaksa bmw 5.20d 184hp alırdım.İkisinin de tasarımı bir E39 veya w211 gibi değil onun için tasarıma pek takılmıyorum.Gün geçtikçe, yollarda görmeye başladıkça göz alışacaktır belki ilerde bir sonraki kasada, keşke F10 gibi olsaydı diye düşünücez.Hatırlıyorum E60 da ilk çıktığında beğenilmemişti, bmw kimliği yok deniliyordu ama sonra kartal gözler insanların kalbini feth etti.

valla bence kartal değil baykuş , ama f10 kesinlikle e60'dan güzeldir. yine de çok çarpıcı olduğunu söyleyemeyeceğim, beğenmiyorum.

"Bize her yer Nişantaşı!"

1409 Mesaj
27 Kasım 2009; 11:51:44 

Resimlerde gösterdiğiniz gibi bir BMW 5 Serisi yaratmanın maliyeti neredeyse 90.000 Euro.
Mercedes'in fiyatını bilmem ama Mercedes hiçbir zaman diğerlerinden ucuz olmadı.
Listedeki diğer araçlar içinde en fazla donanımı en az paraya sunan araç Volvo S80 D5 AWD. Görünüm olarak da bence diğerlerinden aşağı kalmayan hatta Mercedes'ten daha iyi görünen bir araç. Diğerlerine göre fazladan 4 çeker özellği de mevcut ayrıca.

109 Mesaj
27 Kasım 2009; 15:23:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Efsane_Legend38

VOLVO S80 : Bir araç bu kadarmı asil durur.Resmen ben buradayım diyor.

Güvenlik - Kalite- Konfor
Kesinlikle katılıyorum

Ps3 Slim 250 gb
Quaresma #7- Guti Hernandez #14- Bobo #13

6252 Mesaj
27 Kasım 2009; 16:29:52 

Böyle bir başlık açıp, yorum alan birinin Volvo alacağını pek sanmıyorum..

Volvo tavsiye ile alınabilecek bir araç değildir..Bilen alır, seven alır..Ve yüzü diğer iki markaya oranla çabuk eskir..Yıllardan beri tasarım çizgizi aynı ve artık değişmesi gerek..

w212 E serisini en iyi modlayanlardan biride Carlsson, jant hariç.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazarotti -- 27 Kasım 2009; 16:30:43 >

12565 Mesaj
27 Kasım 2009; 17:11:54 

quote:

Böyle bir başlık açıp, yorum alan birinin Volvo alacağını pek sanmıyorum..

Volvo tavsiye ile alınabilecek bir araç değildir..Bilen alır, seven alır..Ve yüzü diğer iki markaya oranla çabuk eskir..Yıllardan beri tasarım çizgizi aynı ve artık değişmesi gerek..

Ne alaka şimdi? Her araç tavsiye üzerine alınabilir.

Diğerleri de göreceli konular...

11050 Mesaj
27 Kasım 2009; 17:29:05 

Murat;koyduğun W212 gerçekten muhteşem duruyor.Basıklık fevkâlade.Jantlarını da sevdim.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6252 Mesaj
27 Kasım 2009; 18:24:54 

http://www.sahibinden.c...35128WQQpXQQdisplayitem

Volvo alıncaksa, en alınabiliri S60 R 'dır..

Güncel S80 ile, makyajlı arasında belirgin fazla fark görünmüyor..

5 ve E serisine aksine 2400cc den başlıyor motor seçimi..

5.20d 2.0lt, e250 CGİ 1.8lt bunlarıda unutmayalım..

600 Mesaj
27 Kasım 2009; 18:44:51 

quote:

http://www.sahibinden.c...35128WQQpXQQdisplayitem

Volvo alıncaksa, en alınabiliri S60 R 'dır..

Güncel S80 ile, makyajlı arasında belirgin fazla fark görünmüyor..

5 ve E serisine aksine 2400cc den başlıyor motor seçimi..

5.20d 2.0lt, e250 CGİ 1.8lt bunlarıda unutmayalım..

Sevgili arkadaşım,bu başlığı açmammın amacı hangi aracı almalıyım konusu değil sadece bende bu aracı alırdım diye yorum yaptım.

2400 cc olması verilen 58.000 euro ya göre çok gölegede kalıyor.Çünkü rakipleri 80.000 euro dan başlıyo.

Burası net o günde konustuk Mercedes almıyacağım kesin o tasarıma o iç kokpite müzik kumanadalarının olduğu bölüm

ve lcd ekran kısmına o parayı vermem.

Volvo konusuna gelecek olursak, Volvo son yıllarda en çok şikayet ettiğimiz konu olan "özgünlük sorunsalı"na

en iyi cevabı veren markadır.Farklı olduğunu vurgularcasına, bence tam tersine volvo modelleri yüzleri eskimeyen şarap gibi otomobiller tıpkı bundan

önceki BMW ve Mercedesler gibi yeni çkan araçlarda teknoloji var ama eski özgünlüğünü kaybediyorlar ...saygılarr hayırlı bayramlar kardeşimm...

787 Mesaj
27 Kasım 2009; 19:16:16 

Volvo S80.

6252 Mesaj
27 Kasım 2009; 20:23:15 

Kayacem, seni sadece E serisi testinde tanıştık daha fazla samimiyetimiz yok dimi?

Almıyacağın bir araç için neden başlık açtın onu anlamadım?

İkincisi, E serisi testinde sıra beklerken, showroomdan kendi aracına bakıp, en güzel arabam benim arabam, Mercedes'de neymiş, dediğini şahsen, bizzat ben duydum ve herhangi bir tepki vermedim tanımadığımdan..

Bu sözü söyledikden sonra, değil E serisi, S serisinde bile almamak için sebep bulabilirsin..

Bence kafanda pek fazla kurmaya gerek yok, sen aracınla mutlusun..

600 Mesaj
27 Kasım 2009; 21:08:54 

quote:

Kayacem, seni sadece E serisi testinde tanıştık daha fazla samimiyetimiz yok dimi?

Almıyacağın bir araç için neden başlık açtın onu anlamadım?

İkincisi, E serisi testinde sıra beklerken, showroomdan kendi aracına bakıp, en güzel arabam benim arabam, Mercedes'de neymiş, dediğini şahsen, bizzat ben duydum ve herhangi bir tepki vermedim tanımadığımdan..

Bu sözü söyledikden sonra, değil E serisi, S serisinde bile almamak için sebep bulabilirsin..

Bence kafanda pek fazla kurmaya gerek yok, sen aracınla mutlusun..

Lazarotti aynen lafımın arkasındayım, benim aracım yeni E serisin den tasarım anlamında daha iyi.Zaten bu benim fikrim yani öyle bir yazmışsın ki sanki

Mercedes 5 kuruş etmez demişim gibi lanse ediyorsun.Orada kendi fikrimi paylaştım şimdi aramızda geçen özel sohbetleri burda yazmanın anlamı

nedir.?Anlatırsan sevinecem samimi olacak bir durum da olmadı,lakin senin yorumların ve uslubun aşırı samimi sen kendi kendine samimi oluyorsun....

Birincisi, açtığım konu başlığının senin bana yaptığın eleştiriyle ne alakası var?

İkincisi; sen ne açtığım başlığı ne de konunun özünü kavrayamamışsın Lazarotti ......

Üçüncüsü; ben hangi aracı almalıyım diye bir başlık açmadım ki.......Birde beni tanımadığından dolayı tepki vermedim

demişsin tanısaydın ne fark edecekti...

Son olarak hangi başlığı açıp açmıyacağım konusu beni bağlar...sen sadece alacağın araç içinmi başlık açarsın

forumun gereği olan paylaşımı yapmaya çalışıyorum nacizhane sen yorum yapmadan önce forumu baştan sona bir daha

gözden geçir öyle yorum yaz...

Yine de benim açtığım konu başlıklarına olan ilginin devamını beklerim ...

328 Mesaj
28 Kasım 2009; 1:08:10 

Ben yeni E serisini begenmedim özellikle de arka farlarını. Heyecanla 5 serisini bekliyorum.

12234 Mesaj
28 Kasım 2009; 1:18:56 

Bmw ve Volvo, Mercedes'in ancak eskort arabaları olabilir.

"Bize her yer Nişantaşı!"

429 Mesaj
29 Kasım 2009; 1:24:31 

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Acımasız bir yorum ama size katılacak derecede E serisini detaylı inceledim.
Adan Zye heryerinde kendisine hayran bıraktıran bir detay gizli.Volvo ve BMW çok güzel araçlar ama Mercedesin detaycılığını ikisinde de göremedim.

Selamlar.

2332 Mesaj
29 Kasım 2009; 1:41:16 

Arkadaslar yeni A6 ne zaman geliyor.bi yerden 2011 diye aklimda kalmis ama emin degilim

Too many prisons and not enough schools
Too many weapons and not enough tools
Not enough teachers, too many fools

83 Mesaj
2 Aralık 2009; 19:00:14 

quote:

Orijinalden alıntı: _OnTy_

esinlikle katılıyorum

ya onat sizde volvo var diye hemen S80'i seçme kanka Objektif ol biraz

2009 BMW 116i

3151 Mesaj
2 Aralık 2009; 19:19:28 

quote:

Orijinalden alıntı: muhammedda

Arkadaslar yeni A6 ne zaman geliyor.bi yerden 2011 diye aklimda kalmis ama emin degilim

Seneye spy fotolar dolaşmaya başlar 2011 de de çıkar..

"Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra"

1346 Mesaj
2 Aralık 2009; 19:49:17 

Ben de volvo s80 diyorum neden bilmiyorum bu sınıfta volvo çok çekiyor beni

HP PAVILION DV7-2133 ET KULLANANLAR KULÜBÜ
Intel Core2 Quad (2,00GHz) - 6MB Ön Bellek | 4GB DDR2 RAM | ATI GDDR3 1GB HD4650 Ekran kartı | 17,3" 16:9 Ekran | 320GB SATA HDD | İntel Wifi Link 5100 Ağ Bağlantısı ve Realtek ethernet kartı | HP Web Kamerası | 4(4. e-sata ile paylaşılır) USB 2.0, 1 HDMI ve 1 VGA bağlantısı | 5/1 Kart okuyucu | Çift katman destekli LightScrible özellikli DVD+/-R | 8 Hücreli Lityum İyon pil | HP mobil uzaktan kumandası | Entegre Subwoofer |

600 Mesaj
2 Aralık 2009; 21:57:52 

quote:

Orijinalden alıntı: __king_of_diez__

Ben de volvo s80 diyorum neden bilmiyorum bu sınıfta volvo çok çekiyor beni

Sebebi açık; fiyat ve verimlilik açısından bence sınıfın lideri..

Bugün Bağlarbaşı Volvo bayisine telefon açtım aracın geldiğini söylediler. 3 saat sonra gitiiğimde,

aracın müşteriye teslim edildğini gördüm.Kısmet yarın Otokoç Taşdelen'e gideceğim araç yarın gelecekmiş.

Resim çekip ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım...

saygılarr..

216 Mesaj
4 Aralık 2009; 22:26:42 

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

1661 Mesaj
6 Aralık 2009; 23:53:10 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 14 Eylül 2010; 20:18:32 >

Vanity is definitely my favorite sin.

12 Mesaj
7 Aralık 2009; 3:30:17 

Önceki sayfada bir arkadaşın düşüncesi ilgimi çekti. E serisinin farlarını fs de birleştirdim. Sonuç budur:

0

2059 Mesaj
7 Aralık 2009; 4:34:37 

Benim bu sınıftaki gözdem XF Bu seçenekler arasında bir tercih yapmak için de yeni 5'i yakından görmek lazım.

600 Mesaj
7 Aralık 2009; 16:53:31 

Arkdaşlar dün itibariyle araç otokoç taşdelen showroom'a konuldu.

Dün aracı inceleme fırsatım oldu, bir kaç resim çektim fakat telefonu(samsung S8003)

yeni aldığımdan dolayı resimler kötü çıkmış anlayamadım sebebini 5mp olmasına rağmen.

Neyse; araç hoşuma gitti fiyat çok rekabetçi.Lakin aklım hemen yanında sergilenen C60 da kaldı

58.000 euro S80 AWD beyaz renk dolu bir araç alabiliyorsunuz durum böyle...

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1661 Mesaj
8 Aralık 2009; 0:04:45 

CLS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vanity Fair -- 14 Eylül 2010; 20:21:18 >

Vanity is definitely my favorite sin.

187 Mesaj
8 Aralık 2009; 0:11:34 

quote:

Arkdaşlar dün itibariyle araç otokoç taşdelen showroom'a konuldu.

Dün aracı inceleme fırsatım oldu, bir kaç resim çektim fakat telefonu(samsung S8003)

yeni aldığımdan dolayı resimler kötü çıkmış anlayamadım sebebini 5mp olmasına rağmen.

Neyse; araç hoşuma gitti fiyat çok rekabetçi.Lakin aklım hemen yanında sergilenen C60 da kaldı

58.000 euro S80 AWD beyaz renk dolu bir araç alabiliyorsunuz durum böyle...

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Güzelmiş

agga

4320 Mesaj
8 Aralık 2009; 10:19:09 

Kesinlikle bmw diyorum.Göz var, nizam var.Bu arada dolu dediğiniz S80' de yolcu koltuğu elektrikli değil.Şaka gibi.

Fenerbahçe büyüklüğü, ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür.Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki, adı konamaz.

İslam ÇUPİ

600 Mesaj
8 Aralık 2009; 19:07:28 

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Kesinlikle bmw diyorum.Göz var, nizam var.Bu arada dolu dediğiniz S80' de yolcu koltuğu elektrikli değil.Şaka gibi.

Evet elektirikli değil bende ona şaşmıştım.

Kesinlikle Bmw,Mercedes diyen arkadaşların 3 aracın anahtar teslim fiyatlarına bakmalarını isterim

Ben açıkcası boş bir araca 80 bin euro veremem.Gönlüm elbette yeni Bmw 520 d 'den yana lakin araç 80 bin euro dan aşağı

olacağını tahmin etmiyorum.Ama Volvo tam bir minumun maliyet maximun verimlilik aracı rakiplerine göre;

üstelik 58.000 euro ya 4 çeker araç alıyıorsunuz..

7002 Mesaj
8 Aralık 2009; 19:16:40 

quote:

Orijinalden alıntı: eraya

Önceki sayfada bir arkadaşın düşüncesi ilgimi çekti. E serisinin farlarını fs de birleştirdim. Sonuç budur:

0

geri aldım düşüncemi

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
7 gün 13 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
8 Aralık 2009; 22:18:00 

CL65 AMG !

0

G55 V8 AMG !

0

G 55 AMG
AMG. Performans, lüks ve tutku vaadeden 3 sihirli harf.

5.5 litrelik yeni aşırı beslemeli (süperşarjlı) V8 motoru G 55 AMG'nin kalbidir. 507 hp (373 kW) gücüyle bu motor G 55 AMG'yi sadece 5.5 saniyede hareketsiz durumdan 100 km/h hıza ulaştırır. Bu saf güç üreten büyük hacimli V8 motorun sesi de büyüleyicidir.

Yüksek performanslı AMG fren sistemi aracın güvenli şekilde durdurulmasını sağlar. G 55 AMG'nin şasisi de aracın arazi yeteneklerini kısıtlamaksızın sportif performans sağlayacak şekilde yapılmıştır. AMG spesifikasyonları örnek olarak daha sert amortisörler içerir.

G 55 AMG donanımı
Seçkin dış görünüşü ile G 55 AMG hem arazide hem de yollarda kendini belli eder.

Alışılmışın dışındaki, AMG'ye özgü tasarımı heyecan vericidir: 19 inçlik hafif alaşım jantlar, yanlarda çift borulu AMG egzoz sistemi, tekerlek yuvası şişkinlikleri ve krom süslemeli gümüş rengi boyalı radyatör panjuru.

İçerde antrasit rengi Alcantara'dan standart tavan döşemesi, AMG'ye özgü kombi gösterge, paslanmaz çelikten aydınlatmalı kapı eşik panelleri ve vites kolu üzerindeki G 55 yazısı, bu olağanüstü aracın sportif standartlarını belli eder.

Designo deri döşeme ve designo ahşap süs elemanları, uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

G55 tam bir tank hayalimdeki araçlardan.

4320 Mesaj
9 Aralık 2009; 0:53:57 

quote:

Evet elektirikli değil bende ona şaşmıştım.

Kesinlikle Bmw,Mercedes diyen arkadaşların 3 aracın anahtar teslim fiyatlarına bakmalarını isterim

Ben açıkcası boş bir araca 80 bin euro veremem.Gönlüm elbette yeni Bmw 520 d 'den yana lakin araç 80 bin euro dan aşağı

olacağını tahmin etmiyorum.Ama Volvo tam bir minumun maliyet maximun verimlilik aracı rakiplerine göre;

üstelik 58.000 euro ya 4 çeker araç alıyıorsunuz..

Hocam şuna emin olabilirsin ki 5.20 D' i dolu olarak 80 bin euroya alırsınız tahminimce.Giriş seviyesi 70 bin eurodan başlar diye düşünüyorum.Hatta dahada abartarak 65-68 bin euro arası bir başlangıç fiyatıda olabilir.Gerçi şöyle birşey var.Bu yeni kasalarda güncel kasalardaki gibi giriş seviyesine manuel klima koymazlar gibime geliyor.Bikaç ekstrası daha olsa dediğim gibi 65-68 arası bir rakam bile ortaya çıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 9 Aralık 2009; 0:57:38 >

Fenerbahçe büyüklüğü, ne kupa büyüklüğü, ne de şampiyonluk büyüklüğüdür.Fenerbahçe büyüklüğü öyle bir büyüklüktür ki, adı konamaz.

İslam ÇUPİ

128 Mesaj
9 Aralık 2009; 11:30:04 

genelde mercedesi 40+ yaşlarındaki insanlar alıo kendini genç dinamik hisediyosan BMW derim sportif bi araç ve çok ilgi çekici

Uzaklaştırılmış
8 gün cezanın,
7 gün 13 sa. 55 dk. kadarı kaldı.
9 Aralık 2009; 17:55:42 

Gençler genelde BMW hastasıdır ben BMW yi sevmiyorum aslında mercedesinde hem yaşlı hemde genç nüfusa göre olan araç çeşitleri mevcut bunlardan yukarıda fotoğrafını koyduğum CL65 AMG gösterilebilir.

273 Mesaj
5 Mayıs 2010; 13:54:00 

Arkadaşlar,Volvo S80'nin kasası ne zaman güncellenecek acaba bilgisi olan var mı?

1178 Mesaj
14 Eylül 2010; 17:17:34 

benim en güvendiğim dergi autocardır.autocar 2 aracıda test etmiş mercedes e serisini önde bulmuş.nedenleri
1daha konforlu süspansiyon
2- daha hisli direksiyon
3-daha iyi sürüş kalitesi
4-o sınıfta olması gereken lüks hissini arttıracak alüminyum ahşap malzemelerin e de bolca kullanılması.
sonuç olarak şunu söyleyeyim mercedes ne kadar kötü araba yaparsa yapsın o araba mutlaka bmw den iyidir.(istisnalar çok az).herkes yeni e yi çok kötü bulurken yeni 5 i çok iyi bulurken autocar gibi bir dünya markası derginin sonucu bu.bmw hoş arabadır sportif hisleri mercedesten iyi yaşatır ama hiç bir zaman bence mercedesten iyi araba yapamaz.mercedes bmw den her zaman konfor, güvenlik, donanım gibi konularda öndedir.bmw ise bir tek sürüş keyfinde önde denir. Oda kişiden kişiye değişir.mesela ben her zaman konforlu arabaları sürmekten çok daha fazla keyif alırım.her zaman keyif sertlik değildir.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Eylül 2010; 19:19:03 

quote:

Orijinalden alıntı: emre356

benim en güvendiğim dergi autocardır.autocar 2 aracıda test etmiş mercedes e serisini önde bulmuş.nedenleri
1daha konforlu süspansiyon
2- daha hisli direksiyon
3-daha iyi sürüş kalitesi
4-o sınıfta olması gereken lüks hissini arttıracak alüminyum ahşap malzemelerin e de bolca kullanılması.
sonuç olarak şunu söyleyeyim mercedes ne kadar kötü araba yaparsa yapsın o araba mutlaka bmw den iyidir.(istisnalar çok az).herkes yeni e yi çok kötü bulurken yeni 5 i çok iyi bulurken autocar gibi bir dünya markası derginin sonucu bu.bmw hoş arabadır sportif hisleri mercedesten iyi yaşatır ama hiç bir zaman bence mercedesten iyi araba yapamaz.mercedes bmw den her zaman konfor, güvenlik, donanım gibi konularda öndedir.bmw ise bir tek sürüş keyfinde önde denir. Oda kişiden kişiye değişir.mesela ben her zaman konforlu arabaları sürmekten çok daha fazla keyif alırım.her zaman keyif sertlik değildir.

ben bu dergilere pek güenmem.
kimi gider süspansiyon sert konforu azaltıyor der puan kırar, kimi ise yol tutuşu arttırıyor diyerek markayı birinci yapar..
git test et hangisini beğenirsen o iyidir..

7518 Mesaj
14 Eylül 2010; 20:06:28 

Beş.

0-100'de şanzıman konuşur, motorun ne mal olduğu 100'den sonra belli olur.

Her DSG birgün arızayı tadacaktır.

4654 Mesaj
16 Eylül 2010; 5:34:07 

S80 fiyatları çok iyi ikinci elde de götürmese ..

Do you remember the time when the air was clean and the sex dirty ?

9 Mesaj
2 Mayıs 2012; 14:49:49 

/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirhantektas -- 2 Eylül 2012; 21:38:29 >

508 Mesaj
2 Mayıs 2012; 16:44:20 

Volvo S80'de guzel aractir fakat gerek konfor gerek surus dinamikleri ve bazi baska alanlarda E klas ve 5 serisine rakip olabiliecek seviyede bir arac degildir.

O yuzden tercihi E ve 5 arasinda yapmali. Benim kendi tercihim 5 serisi olurdu. E60 kasa olsa on kere dusunurdum. Ama F10 kasa 5 serisi gercekten guzel bir arac olmus. Go for F10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diesotto -- 2 Mayıs 2012; 17:30:57 >

2002 BMW E39 530i

1932 Mesaj
2 Mayıs 2012; 16:55:26 

quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

ikisi de çirkin.

+1907

Sayfa:   <<      [2]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Araç tercih-kıyaslama » YENİ BMW 5 Mİ MERCEDES E SERİSİ Mİ ..?YENİ VOLVO S 80 YENİ RESİMLER EKLENDİ..
Sayfa: <<      [2]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.922