Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (817. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.618
Cevap
20
Favori
1.189.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: driftking_48

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

@driftking_48

ustat teşekkür ederim allah daha iyilerine binmeyi size nasip etsin :)) normalde arac inci beyaz metalik boyada :D bnm tel kalitesiz çektigi için normal beyaz gözüküyor :))

pazar günü memleketten gelirken muğla renaultun önüne koymuşlardı 10-15 kadar orda canlı gördüm gerçekten güzel araçlar.. renonun bana kalırsa en başarılı aracı..

ya biz passatla bunun arasında kaltık passat comfort bundan 2 bn tl fazla istesek onuda alırdık ama bunu daha çok sevdik daha rahat geldi bize bide euroNcap testlerinde passatı geçti buda önmli birde arac çok büyük yani araka tarafta oturan öndeymiş gibi rahat 3 taraflı klima flan :)) passatta bunlar yoktu birde VW passat 3 ay gün beklicen arac için seneye çok rahat passatların fiyatı 59 60 lara düşçek comfortun şimdi 66 bn olan arac ee bunuda düşünmek lazım arac şimdi yok satıyo diye fiyatlar tavan yapmış istek azalınca fiyatlar aşagı çekilcek fakat latitude daha yeni zamlar yapılmaya başladı :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 76 ~aziz~ 76

Resimleri beklıyoruz ugur

bugun renaul bayisinde sonunda latitude aracımızı aldık :) ilk izlenim olarak babam bu arac gitmiyo dedi dogal olarak caddy den sonra ama ben kullandıgımda gayet normal geidl babam aracın gaza dokununca zıplamasını bekliyor galiba caddy gibi :)) arac ilk izlenimler olarak açıkçası bni tatmin etti gidişi yol tutuşu sessizlik özellik olarak saymayım :)) bluetooth la telfona baglanıp tel deki müzikleri görme resimleri bakma tel. konuşma bu bnm çok hoşuma gitti usb aux flan bunlarla uraşmaya hiç gerek yok :)) TOMTOM dan arma yapa biliyon cevaplıyabiliyorsun açıklaçı arac bnim isteklerimi karşıladı ilerde ne olur bilmem şimdilik bi foto :))

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

Hayırlı olsun tekrardan kardeşım

beklentılerı karışılamasına sevındım

• quote:

Orijinalden alıntı: teknosasa

Biraz yamuk mu duruyo

ne yönden yamuk :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

2 Gündür araştırıyorum sonunda karar verebildim.

Ataba AT508 Şarj+Deşarj Cıhazı ve Varta 2700Mah şarjlı pilleri şipariş verdim. 1 adet şarj aleti 8 tane pil 75 tl, hafıza kartıyla birlikte 500 tl'ye mal olmuş oldu fotograf makinesi bakalım nasıl resimler çekicem ilerleyen günlerde...

3 aylık yeğenim bizde ilk çekimleri onun üzerinde yapıcam

uğur pillerin uzerinde bizim sözleşmelerdeki gibi ÇOK İNCE yazılarla ne kadar şarz edileceği yazılı...uyarsan daha iyi randıman alırsın.özellikle ilk şarz..bendeki pillerde 16 saat yazıyor...makineni güle güle kullan..
  • quote:

racı almaya giderken çok sogumuştum açıkçası her yerde ses yalıtımı kötü yol tutuşu berbat diyolardı :)) ama bugun kullandıktan sonra millet binmeden konuşuyo dedim :)) ama babamın ilk gaza basmasındaki lafı hala aklımda :)) emre gitmiyo bu araç niye aldık :)

• quote:

quote:

Biraz yamuk mu duruyo

Yunus Bunu Limuzine Benzeten Çıkarsa Şaşırma Artık Alış Bunlara Her Telden İnsan Var Burda (kızmayın) Herkez birşeyler takar Buna
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: driftking_48

quote:

@driftking_48

ustat teşekkür ederim allah daha iyilerine binmeyi size nasip etsin :)) normalde arac inci beyaz metalik boyada :D bnm tel kalitesiz çektigi için normal beyaz gözüküyor :))

pazar günü memleketten gelirken muğla renaultun önüne koymuşlardı 10-15 kadar orda canlı gördüm gerçekten güzel araçlar.. renonun bana kalırsa en başarılı aracı..

ya biz passatla bunun arasında kaltık passat comfort bundan 2 bn tl fazla istesek onuda alırdık ama bunu daha çok sevdik daha rahat geldi bize bide euroNcap testlerinde passatı geçti buda önmli birde arac çok büyük yani araka tarafta oturan öndeymiş gibi rahat 3 taraflı klima flan :)) passatta bunlar yoktu birde VW passat 3 ay gün beklicen arac için seneye çok rahat passatların fiyatı 59 60 lara düşçek comfortun şimdi 66 bn olan arac ee bunuda düşünmek lazım arac şimdi yok satıyo diye fiyatlar tavan yapmış istek azalınca fiyatlar aşagı çekilcek fakat latitude daha yeni zamlar yapılmaya başladı :)

yani haklısın size en mantıklı geleni yapmışsınız..
    vw tartışılmayacak araç ama hayırlısı buymuş demekki size göre + ları olduktan sonra problem yoktur.. tekrar hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan1717

quote:

quote:

Biraz yamuk mu duruyo

Yunus Bunu Limuzine Benzeten Çıkarsa Şaşırma Artık Alış Bunlara Her Telden İnsan Var Burda (kızmayın) Herkez birşeyler takar Buna

yok reno diye saten 1 haftatır her lafı içime atıyom alıştım :)) ya arac benm beklentilerimi karşılıyormu yeter tipi bana göre gayat güzel de arac çok uzun ya :==

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biraz yamuk mu duruyo

yok reno diye saten 1 haftatır her lafı içime atıyom alıştım :)) ya arac benm beklentilerimi karşılıyormu yeter tipi bana göre gayat güzel de arac çok uzun ya :==

Gülü Seven Dikenine Katlanır

• [b@ driftking_48

evet artıları baya çok inş mahcup etmez :)

@sercan
    aynen öle kardeşim gülü sevn dikenine katlanır :))
  • quote:

[b@ driftking_48

@sercan

Profil Resmini Değiştir Artık Yakışmıyor Latitude Sahibine Caddy resmini kaldır artık
  • quote:

quote:

[b@ driftking_48

@sercan

Profil Resmini Değiştir Artık Yakışmıyor Latitude Sahibine Caddy resmini kaldır artık

imzama latitude yi koyarıum caddy kaldırmam :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezerfen

kımleri görüyorum kımlerı amcamız gelmış ama selam vermeden gıdıyor

yazdım kenara haberınız olsun...
  • quote:

quote:

racı almaya giderken çok sogumuştum açıkçası her yerde ses yalıtımı kötü yol tutuşu berbat diyolardı :)) ama bugun kullandıktan sonra millet binmeden konuşuyo dedim :)) ama babamın ilk gaza basmasındaki lafı hala aklımda :)) emre gitmiyo bu araç niye aldık :)

Caddy'den sonra gitmez tabi ama devir ekonomi devri :)

millet boş boş konuşuyor c5 hakkında okadar yorum varki yok ses yapıyo konforsuz vs. ama öyle bişey varmı yok

uzun olmasına gelıncede eee D segmenti bi araç alış artıkın

camflimi yaptırdınmı?

• quote:

Öhö Öhö bu tür kelımeler kullanmıyalım mekanda lutfen ...

tamam ben benım gibiler kızmıyoruz şahsım adımada kızmıyorum ama birisi çıkar ters bişey der tartışma çıkmaması açısından

uyarma gereksınımı duydum

edit:sizde benı yanlış anlamayın lutfen
  • quote:

quote:

quote:

[b@ driftking_48

@sercan

Bak Latitude ağlar arkandan fotoshopta ikisini bir resime koy yoksa ben sana söylileyim latitude ağlar arkandan
  • quote:

quote:

quote:

Caddy'den sonra gitmez tabi ama devir ekonomi devri :)

millet boş boş konuşuyor c5 hakkında okadar yorum varki yok ses yapıyo konforsuz vs. ama öyle bişey varmı yok

uzun olmasına gelıncede eee D segmenti bi araç alış artıkın

camflimi yaptırdınmı?

yok daha yaptırmakdık yaptırcagız tavanla birlikte :)) aynen yani arac toparlayınca kendini gidiyor da babam caddy den hızlı sandı galiba bunu :))

• @Yek_ka

Hayırlı olsun , Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin..
  • quote:

quote:

Öhö Öhö bu tür kelımeler kullanmıyalım mekanda lutfen ...

tamam ben benım gibiler kızmıyoruz şahsım adımada kızmıyorum ama birisi çıkar ters bişey der tartışma çıkmaması açısından

uyarma gereksınımı duydum

edit:sizde benı yanlış anlamayın lutfen

ii toparlıyorsun konuyu aziz taktir ettim.. tam bir admin tavrı
    tebrikler :)

• quote:

quote:

quote:

[b@ driftking_48

@sercan

Latitude Ağlar Arkandan Sonra
  • 
Sayfa: önceki 815816817818819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.