Şimdi Ara

ehehe ne var ne yok bakalım (tembeler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar cezam süreci içerisinde çok yararlı bi uğraş olduğunu düşündüğüm frimware programlama işine giriştim oda ne olaki demeyin sakın tüm dijital makinelerde olan yazılımdır frimware bunu çözersem nemi olucak halka hayırlı bi iş olucak sanırım... mesela sınırlı video kayıt yapmasından sıkıldığınız fotoğrafmakineniz artık sınırsız kayıt yapabilecek ve bunun gibi bi sürüşey çözersem yapılışını da herkese anlatıcam...

bu arada benim asıl istediğim gereksizlere uygun bi topic açmaktı oda şöyle olucak..

biraz önce banyodan çıktım ve suyun rengi olmadığınıgördüm sizcede biraz garip değilmi suyun da bir rengi olması gerekmezmi?

bide bugün Kemal SUNAL ın bi filmini izledim atv de unutmak üzere olduğum bi filmiydi çok mutlu oldum ve birkezdaha onu kaybettiğimiz için üzüldüm. =( en sevdiğim ünlülerin en başını çekiyordu

by ŧèறþéŁ£ѓ

• @tembeler hoca o makine sınırsız kayıtı nası yapçak yaw forumdan uzak kalınca mucitliğe başladın demek

seni bekliyoruz
  • aynı gidiyoz işte ya... sana icatlarında başarılar dilerim....

suyun rengini araştırıyorum, aslında rengi olması lazımdı, belki de gözüne sabun kaçmıştır o yüzden görememişsindir... ya da renk körüsün

• @angel sorsana Şaban'ın hangi filmini izlemiş?
  • tembeli tembel yapan demekki bu forummuş

@ tembeler aslında seni banlamakla modlar sana iiylik yapmış oldular haberin yok
  • @57.ALAY:
    16:00 Şaşkın Damat "Yerli Sinema"
    Yönetmen :Zeki Ökten
    Oyuncular :Kemal Sunal, Meral Zeren, Bülent Kayabaş

@mehiriye (T) abicim sınırsız dediysem nekadar hafıza kartı taktıysan o bitene kadar dk sınırını ortadan ladırıcam yani

@nick abi sorma yavs ama benim herzamanki halim çalışkan tembel

@saint abicim bulursan haber ver yav çok meraklandım

by ŧèறþéŁ£ѓ
  • haa dk sınırı e iyi o zman
  • quote:

Orjinalden alıntı: ángel

@57.ALAY:
    16:00 Şaşkın Damat "Yerli Sinema"
    Yönetmen :Zeki Ökten
    Oyuncular :Kemal Sunal, Meral Zeren, Bülent Kayabaş

@mehiriye (T) abicim sınırsız dediysem nekadar hafıza kartı taktıysan o bitene kadar dk sınırını ortadan ladırıcam yani

@nick abi sorma yavs ama benim herzamanki halim çalışkan tembel

@saint abicim bulursan haber ver yav çok meraklandım

by ŧèறþéŁ£ѓ

Söyle ona aklında bulunsun MERAKLI KÖFTECİ ve SAKAR ŞAKİR deli filmlerdir.Gerçi o kesin izlemiştir ama.

• merakla beklioz çözebilirsen harbiden helal olsun
  • Bu cocuga böyle bi daha ceza falan vermeyin ne yapacagını sapıtıyor zavallı

suyun rengi gel sen böyle tembelciğim bak bunlar cici bak az kaldı hee hadi bakam
  • yazıktır bu çocuk cezadan muaf tutulsun delirdi yawf
  • einstein kesildi başımıza
  • ne olsun be tembel uğraş dur işte
    bende yeni bi kod buldum yazıyorum kimse görmüyo msjımı deneme yapcaktım görmedikleri için yapamıyom
  • tembeler yine dayanamamış yavv
    gerçi özlemişim senin böyle topiclerini
    dış fırçamı buldum
    traş makinemi buldum

• quote:

Orjinalden alıntı: Tembeler

alla sormayın bende ne yapcamı şaşırdım ota moha atladım böyle işte bari yararlı olalım dioz hemen hemen çözdüm sayılır olayı
    @ensertaş halledicez buda geçer inş.
    @gti abicim bi kaç denemeni gördüm ay pardon göremedim ama sankim görünüyoda kimsecikler tii ye almıyo gibi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.