Şimdi Ara

Android işletim sistemli ve QWERTY klavyeli Motorola Motus gün ışığına çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Pek çok büyük üretici gibi Android işletim sistemi kervanına katılan Motorola'nın, internete sızdırılan özel yol haritası kapsamındaki Motus modelinin bulanık çekilmiş fotoğrafı ve bazı teknik özellikleri gün ışığına çıktı.

Dört band GSM ve 5 band WCDMA şebekesi desteği sunan QWERTY klavyeli Motus, belirtilenlere göre 528 MHz saat hızındaki

Qualcomm MSM7201A işlemcisinden, 256 MB RAM'den güç alıyor; Android v1.5 işletim sistemini ve Motorola'nın Motoblur arayüzünü kullanıyor. 3.1 inç HVGA (320x480 piksel) dokunmatik ekrana sahip telefona led flaşlı 5 MP kamera, WI-FI / GPS / Bluetooth bağlantıları eşlik etmekte.

Motorola Motus'un resmi duyurusunun ise 2010 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirileceği öngörülüyor.

• Gün ışığına pek çıkamamış gibi...
  • Android hızla yayılmaya devam ediyor, androidmarket gerçekten beklediğim çok daha gelişmiş bir platform fakat free uygulamaların sayısının artması da talebi arttıracaktır, şu an ne yazıkki birkaç uygulama dışında internet üzerinde satın alınmış bir uygulama bulmak mümkün değil, hepsini market'ten Lite olarak indirmek gerekiyor.. iPhone'un open source desteğini iyice çekmeyi planladığı şu günlerde Android bu yönden de kendini gösterecektir..
  • florasan ışığına çıkmış daha çok
  • Enteresan bir haber. Daha 1 ay önce Motorola Droid telefonu ile satış rekorları kırmaya başladı ve bu telefon Android v2.0 kullanıyor. Neden v1.5 e dönüş yapmak istesin ki?
  • Motorola yıllardır benim gözümde öyle soğuk bir marka ki hiçbir modelinin alınabilirliği yok bana göre ...
  • @quzman

aynı şey samsung içinde geçerli tabi bana göre :)
  • Motorola iyi atak yapmaya başladı bence yeniden yükselişe geçer.
  • @Gauss90
    O konuda hemfikiriz :)
    Şu ana kadar bilinen markalardan kullanmadığım telefon kalmadı ...
    Samsung ve Motorola düşman başına .
    LG malzeme kalitesi olarak HTC ise her yönden takdir ettiğim markalar ...
  • hakaret olarak algılamayın ama moto kullanabilmenin biraz zeka kapasitesiyle de alakası var bence eline çok motorola alıp mesajlara bile giremeyen çok insan gördüm ..........
  • @mcebi001
    Haklısın Motorola menü yapısı olarak alışılan telefonlara göre oldukça karışık ve zor ...
  • Motorola kullanımının zeka ile alakası yok. Alışkanlık meselesi. Amerika'dan en çok satılan mobil gsm markası Motorola çünkü adamlar menülerine alışmış tıpkı bizim burda Nokia'nın olduğu konumda. Gerçi android gibi işletim sistemleri sayesinde telefonlar menü bakımından birbirinin aynısı olacak. Tıpkı PC'lerdeki windows misali. Farklılık isteyen kullanıcılar ek ayar yapacak.
  • Klavye haricinde baya bi iphone çakması gibi olmuş. Çin oyuncakaları gibi görünmüş alet. Pek beğenmedim şeklini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quzman

@Gauss90
    O konuda hemfikiriz :)
    Şu ana kadar bilinen markalardan kullanmadığım telefon kalmadı ...
    Samsung ve Motorola düşman başına .
    LG malzeme kalitesi olarak HTC ise her yönden takdir ettiğim markalar ...

ıyyyy htc mii? adını duyunca kendimii kötü hisseettimm....
  • quote:

Orijinalden alıntı: absurd23

Gün ışığına pek çıkamamış gibi...

ahha koptum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.