Şimdi Ara

Asus Rampage III Extreme modelini mi hazırlıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maximus III Extreme modeline ait ilk detaylar kısa bir süre önce gün ışığına çıkan Asus, X58 çipsetli Rampage III Extreme modeli üzerinde çalışıyor olabilir. Oyuncular, hız aşırtma meraklıları ve yüksek performans tutkunları için hazırlanan Rampage II Extreme modelinin gördüğü ilgi sonrasında, Rampage III Extreme modeli için çalışmalara başladığı konuşulan Asus, konu hakkında doğrulama yapmamış ancak herhangi bir açıklamada da bulunmamıştı. Dünyaca ünlü hız aşırtmacılardan Andre Yang tarafından yayımlanan yeni görüntüler, Asus'un Rampage III Extreme modeline yönelik hazırlıklarını bir kez daha gündeme getirdi.

Andre Yang kullanılan anakartın detayları hakkında herhangi bir açıklamada bulunmazken, anakartın Rampage III Extreme olarak isimlendirilmesi bekleniyor. DirectX 11 destekli ATi Radeon HD 5870'in dört tanesini çalıştıran anakart hakkında kimi yorumlar ise Rampage II Extreme'in gözden geçirilmiş yeni bir revizyonu olabileceğini belirtiyorlar. Çoklu ekran kartı kurulumu ve anakart üzerinde kontrol butonlarının konumu itibariyle Rampage serisine dahil olduğu anlaşılan anakartın, Nehalem tabanlı Intel işlemciler için Asus'un yeni hız aşırtma platformu olacağı ve OC Station aracıyla birlikte sunulabileceği iddia ediliyor.

• Bakalım

4 x HD 5870
  • Gereksiz.
  • Hmm, hadi 5 tane crysis acalım da şu işe yarıyor diyebilelim :D (anakart gözükmüyor lol )
  • çok şaşırdım etkilendim vs diyemicem butür fotolara alıştık görgüsüzce gelio artık gösteriş sırf
  • o kadar ekran kartına para verince hdd almaya parası kalmamış galiba baksanıza bir tane var
  • quad crossfire :D way anasına olaya bak
  • bu kartlar nasıl yanmadan çalışabiliyor sonuçta o fan direk arkadan çekmiyor havayı o fanın arkadan hava çekebilmesi için üstten hava laıp dönebilmesi gerekli değilmi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

power da galiba antec 1200w yanlış görmediysem ben bu kadar parayı masa üstüne yatırsam masa taşımaz yaa...

Bende yanlis gormediysem 2 adet antec 1200w var orda.

Acaba quad 5870 oldugu zaman bunlardan 2 tanesi ancak yetiyor ? yada fazla vardi hadi bunuda sisteme dahil edelim mi dediler.
  • Anakartıda görseydik keşke =)
  • walla bende rampage 2 alacaktim ancak asus support forumlarinda da rampage 3 muhabbeti döndugu için beklemedeyim...
  • Hayatımda gördüğüm en salak iş.+ Neye yarar? Kime yarar? Parası batana yarar tabi.Biz kartın tekini alamıyorz adam 4 tane almış bir de 1200w psu üstüne bu anakart?Yahu 2 gb ram alamadım makineye yokluktan O kadar param olsa 2 tane ssd alır hatta 3 alır raid yaparım anasını ağlatırım pc ninKartın tekinin zaten açamadıgı oyun bilmem ne yok..4 ü ile ne açıcaz?? Maksat sadece puan almak ve insanları gaza getirmek.Kardeşim gidin illa cf yapcaksanız 2x 4870 yapın olayı koparın daha ne?

• ben bu adam ın buna para verip aldına inanmıorum :) abie bu makıalardan cok dha mukemmelleri var bilgisayar oyunu sirketlerınde oyunun yapıldıgı makınalara ne demelii hep kazık bize zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: edim_king
    ben bu adam ın buna para verip aldına inanmıorum :) abie bu makıalardan cok dha mukemmelleri var bilgisayar oyunu sirketlerınde oyunun yapıldıgı makınalara ne demelii hep kazık bize zaten

Zaten Andre Yang denen vatandaşa reklam yapsın diye bedavaya veriyorlar:D
    Yoksa kim quad 5870 cf yapar ki?:D
  • :D ssd alıp napıcan ki yer kalmamış ssd yi koycak baksanıza 4 tane 5870 ten yer yok ki 8 slot yer kaplıyor nereye koyacan ssd yi :D
  • o kaç milyon wattlık bir güçkaynağı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

o kaç milyon wattlık bir güçkaynağı acaba

Merak ediyorsan söyleyem 1250W olması gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 25 Kasım 2009; 16:01:30 >
  • böyle bir sistemide çalıştırabilmek için artık eve özel sanayi elektriği bağlattırırız 380 voltla çalıştırırız sistemi :) kompanzasyon panoları falan da yaptırırız oyun oynarken kasmaya başlayan yerlerde arkadan kontaktörlerin çekme sesiyle daha bi eğlenceli olur ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

Gereksiz.

Forum kapatılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert AYAN

Gereksiz.

konu 4 tane ekran kartının 1 boardda çalışması değil! anakartın kendisi!!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.