Şimdi Ara

Kameralı iPod Touch bahar aylarında tanıtılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylül ayında düzenlenen "It's only rock n roll" etkinliğinde iPod ailesinde güncellemeye giden Apple, çıkacağına kesin gözüyle bakılan kameralı iPod Touch'ı tanıtmamıştı. İddialar yalan çıktı derken iPod Touch 2009'un içersinde kameraya yer ayrılmış olduğunun ortaya çıkması Apple'ın neden karar değişikliğine gitmiş olabilir sorusunu akıllara getirmişti.

The Examiner'da yayınlanan bir yazıya göre, kaynaklar Apple'ın Eylül ayında tanılmak üzereyken kalite kontrol aşamasında sorunlu olduğu anlaşılan kameralı iPod Touch'ı bahar aylarında satışa sunacak. Aynı iPod Nano 5.Nesil'de olduğu gibi kameralı iPod Touch'da sadece video kaydı yapacağı öngörülüyor.

Ünlü Mac sitesi Apple Insider'da Eylül ayındaki etkinliğe kısa bir süre kala Apple'ın kameralı iPod Touch'larda sorun tespit ettiğini ve bu yüzden ilk parti iPod Touch'ları kenara koymak zorunda kaldığını iddia etmişti.

• Apple ürünlerini sürekli geliştirdiği için müşteri sayısı da azalmıyor , bu hem biz apple kullanıcıları için de çok iyi bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.
    Apple ürünlerini sürekli geliştirdiği için müşteri sayısı da azalmıyor , bu hem biz apple kullanıcıları için de çok iyi bir durum.

Bence o kadar iyi degil bu durum, cok cabuk eski statusune giriyor urunler boyle olunca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.
    Apple ürünlerini sürekli geliştirdiği için müşteri sayısı da azalmıyor , bu hem biz apple kullanıcıları için de çok iyi bir durum.

Bence o kadar iyi degil bu durum, cok cabuk eski statusune giriyor urunler boyle olunca..

kesinlikle
    ve elimizdeki ürünlerin değeri çok çabuk düşüyor.
  • pazarlama taktiği
  • Apple'da amma sömürdü,altı üstü koyacağı 2 kıytırık özellik.
  • Kamera gelmesi birçoğumuz için pek birşey ifade edeceğini zannetmiyorum. Onun yerine radyonun gelmesini yeğlerim.
  • Her sene 1-2 özellik koyup çıkartacağına 2-3 sende bir kere 8-10 özellik koyup çıkartsa ne olur ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caköp

Her sene 1-2 özellik koyup çıkartacağına 2-3 sende bir kere 8-10 özellik koyup çıkartsa ne olur ki?

öyle olsa apple milyar dolar kar edebilirmi sence

iyiki eylülde apple ipod touchlara kamera koymamış yoksa gidip iphone yerine ipod touch alacaktım.bu saaaten sonra istediğini koysun çokta önemli değil.benim iphone 3gs m var

bi haberde iphone ipod touchlardaki chiplerin radyoyu desteklediğini yazmışlardı.belki o da yakında gelir.kim bilebilir
  • apple nin kalitesini gözardı etmemek lazım bence
  • Hepsini yapsa baştan yapardı apple amca ama satış stratejisi işte. Önce 4GBlığı ver sonra 8liği sonra 16lığı ama bunlar piyasadayken zaten çoktan 32 gb lık hazırlanmış olur bile.
  • güzel makine az daha ucuz olsaydı alıcaktım kısmet degıl seneye düşünüyorum almayı :)
  • @realbrutal 3. nesilllerin wifi kartları radyo destekliyor ama henüz bir yazılımı yok.
    Bu satış stratejisi ile Nokia vb. firmalarla arasındaki farkı azaltıyor.. Her sene azıcık fark ekleyip piyasaya sür. Bir arkadaş Nokia'nın bu stratejisini eleştirmiştide şuan Apple'ında gitgide ona benzediğini düşünüyorum.. Aradaki fark Nokia tüm ekonomik düzeydeki kullanıcılara yöneliyor Apple ise zenginlere..
  • kameralı model cıkarsa aglarım cunku daha 3g 32 gb me kavuşamadım bile son 2 gun
  • Kamera da eklenirse süper olur gerçekten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.