Şimdi Ara

Navigasyon Cihazı Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
20.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabaya navigasyon almayı düşünüyorum, biraz araştırdım Navitech markası tutuluyormuş sanırım, sizin önerebileceğiniz yada kullanıp memnun kaldığınız cihaz varmı 200-300 tl arası fiyat da olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: .:EMRE:.

Arabaya navigasyon almayı düşünüyorum, biraz araştırdım Navitech markası tutuluyormuş sanırım, sizin önerebileceğiniz yada kullanıp memnun kaldığınız cihaz varmı 200-300 tl arası fiyat da olan.

Sevgili .:EMRE:.

Bence 300 üzerine imkanınız var ise 70-80 TL daha koyun ve NEXT YE-G708 alın.

NEXT Navigasyon markasını öneren kullanıcılar + dergiler yorumları ile incelemeleri ile zaten burdahttp://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=515981 önermiş.

Nextin satış sonrası sunduğu desteği,bence başka hiç bir üründe kolay kolay bulamazsın.

Ürün sorumlusundan( Bülent TEKCAN ) ekibine,kullanıcılara kadar nerde ise 7/24 online destek sitesinde paylaşım yapılıyor.

Ben kullanıyorum ve çok ama çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalkaya19 -- 21 Kasım 2009; 21:54:15 >

• quote:

Arabaya navigasyon almayı düşünüyorum, biraz araştırdım Navitech markası tutuluyormuş sanırım, sizin önerebileceğiniz yada kullanıp memnun kaldığınız cihaz varmı 200-300 tl arası fiyat da olan.

bana kalırsada navitech P150 almanızı tavsiye ederim. görüntüsü gayet şık.
    bugün test ettim fazlasıyla işinizi görür.
    boşu boşuna fazla para vermeye gerek yok.
    selamlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalkaya19

quote:

Sevgili .:EMRE:.

Bence 300 üzerine imkanınız var ise 70-80 TL daha koyun ve NEXT YE-G708 alın.

NEXT Navigasyon markasını öneren kullanıcılar + dergiler yorumları ile incelemeleri ile zaten burdahttp://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=515981 önermiş.

Nextin satış sonrası sunduğu desteği,bence başka hiç bir üründe kolay kolay bulamazsın.

Ürün sorumlusundan( Bülent TEKCAN ) ekibine,kullanıcılara kadar nerde ise 7/24 online destek sitesinde paylaşım yapılıyor.

Ben kullanıyorum ve çok ama çok memnunum.

Bu biraz pahalı geldi, sizce Nvitech PX120 nasıl? benim için film,mp3 oynatması..vs önemli değil zaten teyp de hepsi mevcut sadece navigasyon işini düzgün yapsın yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: AŞKINN

quote:

bana kalırsada navitech P150 almanızı tavsiye ederim. görüntüsü gayet şık.
    bugün test ettim fazlasıyla işinizi görür.
    boşu boşuna fazla para vermeye gerek yok.
    selamlar :)

Navitech PX serisini biraz araştırdım yeni nesil işlemci falan kullanılmış yalnız üç modeli var PX115 PX120 PX125 bunlar arasından bir seçim yapmayı düşünüyorum, aralarında kayda değer olarak ne gibi farklar var biliyor musunuz?

• aralarında pek bir fark yok hocam. ama ben olsam 115 modelini düşünürdüm.
  • Gün gelir yaya olarak da kullanırsınız, otobüste, uçakta vs..
    Bence birazda şarjlarının uzun gitme sürelerinede bir bakın..
  • Arkadaşlar bende garmin nuvi 205 ile next 708 arasında kaldım ... Sanki next alacak gibiyim ama garmin yabancı diye aklımı karıştırıyo . Next 345 TL 6 taksit garmin 400 TL kullananlar yardımcı olabilirmi ? tşkler
  • http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26915

biraz arastırırsan bu cıhaz ısını gorur.

5 ınch kargo dahıl 144 tl.
    ben 8 kez getırttım ve esıme dostuma kurdum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro7

Arkadaşlar bende garmin nuvi 205 ile next 708 arasında kaldım ... Sanki next alacak gibiyim ama garmin yabancı diye aklımı karıştırıyo . Next 345 TL 6 taksit garmin 400 TL kullananlar yardımcı olabilirmi ? tşkler

Merhaba Sayın maestro7

Next ile ilgili bilgiye ve merak ettiklerinize , kullanıcı arkadaşların 7/24 paylaşımına ,http://www.turkeyforum.com/satforum/forumdisplay.php?f=325 linkinden ulaşabilirsiniz.

Ben Ocak/2009 dan beri kullanıyorum.ve tek kelime ile MÜKEMMEL diyorum.Elbetteki Garminde navigasyon sektörünün ustalarından bunu kimse inkar edemez ama , ben diyorum ki kararınızı vermeden önce yukarıdakı linki ve imzamda yer alan Next kullanıcı yorumlarını inceleyin lütfen.

Saygılar

• Teşekkür ederim hemen göz gezdiriyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Primobolo

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.26915

biraz arastırırsan bu cıhaz ısını gorur.

5 ınch kargo dahıl 144 tl.
    ben 8 kez getırttım ve esıme dostuma kurdum.

Program olark ne kullandınız acaba?

Teşekkürler...
  • Arkadaşlar, bir süre önce Next Navigasyon cihazındaki kullanıcı yorumu olarak bir arkadaşın derlemesindeki yazıları (Eşimle çayımızı yudumlarken, Next'in keyfini çıkarıyorduk gibi) reklam kokması nedeni ile eleştirmiştim.
    Aslında bu ürünü deneme şansım olmadı. Ama navigasyon sistemlerinin genelde adres bulma konusunda kötü olduklarını, denediğim üç marka ve beş ürüne bağlı olarak ifade etmiştim.
    Sonra olay çok elektriklendi ve benim rakip firmadan olduğum yönünde imalar da yapıldı (Oysa ekonomi gazetecisiyim ve konuyu halen araştırıyorum.)
    Buraya kadar herşey doğal. Sonra firmanın bir yetkilisi bana yanıt olarak, isimsiz, rumuzsuz bir yanıt gönderdi. Bunu nasıl yaptı bilmiyorum.
    Electro World'de artık satılmadıklarını ifade eden yazım için kocaman bir "yalan" dedi.
    Az önce Electro World'ün müşteri temsilcisi ile tekrar konuştum, "Bir süredir (bir kaç aydır) Electro World, bu navigasyon sisteminin hiçbir modelini satmamaktadır" dedi.

Yani en çok sattığımız nokta denilen yerde, ürün aylardır (yaklaşık altı ay) satılmıyor.

Bu arada navigasyon sistemleri ile ilgili bir düzeltme yapmalıyım. İstanbul'daki değişen yol ve adreslerin henüz Mernis projesi kapsamında olmaması nedeni ile hiç bir ürün yol bulamıyor, demiştim. Güvendiğim bir arkadaşım, Garmin Nuvi 250 modelinin yüzde 85 oranında adres bulmada başarılı olduğunu bildirdi. Ben şahsen denemedim.

Son not: kullanıcı yorumları olarak derlenmiş, (sizin ulaşmanızın imkanı olmayan derlemlerede) yazılarda en inandırıcı gelen yazı, İstanbul'a ilk kez gelen bir kullanıcı Next sayesinde gezebildiğini ancak, kapalı alanda adres girmesinden dolayı cihazın yarım saat donduğunu anlatıyordu.

Sizlerin ürünle ilgili adres bulma noktasındaki samimi görüşleri nedir?

• Konuları karıştırdınız herhalde oradakileri okuyup buralara dalıyorsunuz Sizde firmaya karşı bir takıntı oluşmuş gibi ilk defa ropörtaj yapmadığı için firma için atıp tutan bir GAZETECİ (kuşun kanadınamı ne yazıyordunuz,neresiyse) görüyorum.Binlerce kullanıcı var,siz bula bula herkesin ulaşması imkansız yazılarımı buldunuz Bence biraz etrafınıza bakın,bakın bizde kuşun kanadını aradık sizin öyle biriolmadığınızı söyledi yazılarınız biraz trajikomik farkındamısınız,asıl derdiniz firma sizle ropörtaj yapmamış ona kızıp bir çaba içindesiniz,cidden problem bir durum

Siz bana kalırsa bir kağıt harita alın,navigasyon işinide ANLAYAN ve KULLANMASINI bilenlere bırakın

Unutmadan,firmayı arayıp test için cihaz istiyorum derseniz verirler merak etmeyin,bu forumda yazan bir sürü kişide bunu size yazar,ama önce klavuzları okuyunda nasıl adres aranacağını bence bir kavrayın.Birazda firmalara kafa takmak yerine hangi firmalar aynı haritayı kullanıyor diyede araştırında içine düştüğünüz durumu dahada komik hale getirmeyin Sizi buna sevk eden bazılarınında kullandıkları harita hakkında başlıklar var,onlarıda okumayı ihmal etmeyin.Galiba o yol bulamayan harita sizin çok sevdiğiniz dünya devi bir firmanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 22 Aralık 2009; 22:41:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: belirsizlik

Merhaba Sayın belirsizlik

Ben NEXT YE-G828 Navigasyon cihazımı,bu yılın başında internetteki bir alış veriş sitesinden aldım.Parayı zor denkleştirdiğimden vede internetteki ilk alışverişim olduğundan , biraz paniklemiştim.Acaba cihaz elime nasıl geçecek,acaba cihaz hoşuma gidecekmi vs.diye.

Neyse cihazı sorunsuz ve sağlam bir şekilde teslim aldım ve hemen destek sitesindeki (http://www.turkeyforum.com/satforum/forumdisplay.php?f=325 ) anlatılanlar ile vede ordaki arkadaşların forumlardaki yardımları ile , cihazımı kullanmaya başladım.İlk olarak Bursa'dan İstanbul'a gittim.

Kayınbiraderim yeni ev değiştirmişti ve caddebostandan , ümraniye'ye geçmişti.Onları ziyarete gidecektik.Yola çıkmadan bir gün önce , ev adresini açık bir şekilde aldım ve hedefe kaydedip cihazda sanal navigasyon yaptırdım.Cihaz bu sanal navigasyonda,hedefe yaklaşık ortalama ne kadar zamanda ulaşacağınızı,nerelerden geçeceğinizi ve hedefin çevresinde ne gibi POİ yani müze,cami,okul,alışveri merkezi vs gibi şeylerin olduğunu gösterdi.

Hatta kayınbiradere telefon açıp senin evin 100 mt ötesinde şu cami var,300 metre ötesinde şu market var vs diyince şaşırdı sen neden biliyorsun diye.Öyle ya eniştesi İstanbul'u hiç ama hiç bilmeyen bir insan.Bende anlattım ,navigasyon cihazı aldığımı vede ertesi gün next navigasyonun yardımcı pilotluğunda onlara gideceğimizi.Güldü , yollarda rezil olmayında dedi.

Aslında biliyormusunuz bende endişeliydim.Gerçektende İstanbul'u hiç bilmiyordum.Daha önceleri çok az da olsa İstabul'a gelişlerimde hep başkalarının sürücülüğünde gelmiştim.Şimdi ise ben,eşim ve iki çocuğumuz düşmüştük next navigasyonun rehberliğinde , hiç bilmediğimiz karmaşık bir kentin yollarına.

Ben pür dikkat bir cihaza bakıyorum bir yollara.Sesli yöndirme çok işe yarıyor.Birde örneğin 250 metre sonra sağa dönülecekse , önceden sağa yanaştırıyor.o gün yolda giderken acemilikten tabiki bir kaç defa cihazın çizidiği rotadan saptım.Ama hemen saniyeler içinde yeni bir rota hesapladı ve yola devam ettirdi.

Neyse uzatmayalım biz , kayınbiraderlerin evin önüne geldik.Tabi adresi umduğumdan daha kısa bir sürede tutturunca keyiflendimde , şaka yapasım geldi ve telefonla kayınbiraderi arayıp,yav biz senin evden tamamen alakasız bir yerdeyiz.Bu cihaz bizi ters yollara soktu felan dedim.O da başlamazmı - yav siz birde akıllı geçinirsiniz,hiç insan bilmediği yerlere çoluk çombak bir cihaza uyup gelirmi diye.Bende bırak şimdi bunları , hadi biz sitenin önündeyiz ,söyle güvenliğide alsınlar bizi içeriye dedim.

Geliş güzergahımızı ve süreyi kendisine gösterdiğimde , çok şaşırdı.Bende bu yolları bilmiyordum dedi.Birde bu kadar kısa ve kolay getirmiş olmasınada şaşırdı tabiki.Ben ise okadar çok mutluydumki.Çünki zar zor para denkleştirip aldığım Next Navigasyon cihazım , yüzümü kara çıkarmamıştı.Hatta bu alete çok para verdiğime kızan eşimin bile bu iş hoşuna gitmişti.
    Biz İstanbul'u gezmeye gelmiştik ama , kayın biraderin işi olduğundan bize faydası olmayacaktı.Olsun bizimde Next navigasyon cihazımız vardı.Kaldığım süre boyunca; Ben eşim ve çocuklar ,tamamen Next Navigasyon cihazımız sayesinde
    Eyüp Camiini
    Piyer Loti yi
    1453 İstanbul'un fethi müzesini
    Çengelköy Çınar altı kahvesini
    Kanlıca İsmail ağa kahvesini
    Capitol AVM'yi
    İstinye park AVM'yi
    Cevahir AVM'yi
    Nişantaşı'nı
    Dolmabahçe Sarayı'nı
    Şişhane'yi ( Birileri avizede avize diye tutturdu.)
    Beylerbeyi'ni
    Ortaköy'ü gördük,gezdik.Şu anda aklıma gelen yerler bunlar.Ama şu İstanbul'da park yerine verdiğimiz parada bir hayli tuttu yani.Daha sonra bir yakınımızın rahatsızlandığını duyduk.Telefonla adresi istedim.Bana yok şurdan gel ,yok şu yolu takip et diye anlatmaya başladı,bende bırak şimdi bunları ben yol iz bilmiyorumki , bana mektup adresini ver dedim.Adresi cihaza girdim Kadıköy Acıbadem mahallesi inta sitelerine gittik.Yav bu iş gerçekten hoşuma gitti.

Bu arada şunuda belirtmeliyimki,cihazı bir alişveriş merkezinin yerin 2 kat altındaki otoparkında açıp hedef kaydederseniz,hangi cihaz olsa afallar donar diye düşünüyorum.Çünki bunu bende yaşadım.Yerin 2 kat altında uydulara bağlanmasını beklemek biraz garip oldu doğrusu.ama yer altındaki otoparktan çıkınca yani cihaz uydudan sinyalleri alınca hemen düzeldi ve rotaya başladı.

Daha sonra yazın yine ailecek ve tabiki ailemizin bir üyesi olan NEXT NAVİGASYON cihazımızla,Antalya-Belek-Çamyuva-Kemer-Phaselis-Olympos gezdik durduk.Buralarıda ilk kez gittiğim yerlerdi.

Sevgili dostlar.kartalkaya19 bir marka manyağı değildir.kartalkaya 19 sadece zor şartlar altında aldığı ama çok ama çok memnun kaldığı böylesine bir cihaz vede böylesine bir satış sonrası desteği görünce bu kullandığı ürünü daha geniş kitlelere tamamen gönüllü olarak tanıtmaya çalışan bir kullanıcıdır.

Başka navigasyon cihazlarını test etmediğim için onlar hakkında bir yorum yapamam , yukarıda saydığım adreslere eminim diğer cihazlarda götürecektir.Fakat ben bu cihazı yaklaşık 1 yıldır büyük bir memnuniyetle kullanıyorum.ve bu güzelliklerle yani kaliteli cihaz + başarılı harita vede satış sonrası müthiş destek ile sizde tanışın istiyorum.Bu arada bu cihaz sayesinde, destek forumundaki katılımlar ile bir sürü dostlada tanışmış oldum.

Hep söylediğim gibi Next,Garmin,Piranha,Mio,Navtürk vs her ne marka navigasyon kullanıyorsak kullanalım sevdiklerimizle birlikte geçireceğimiz kazasız belasız bol navigasyonlu günler diliyorum.
    Herkese Saygılar,

• quote:

Arkadaşlar, bir süre önce Next Navigasyon cihazındaki kullanıcı yorumu olarak bir arkadaşın derlemesindeki yazıları (Eşimle çayımızı yudumlarken, Next'in keyfini çıkarıyorduk gibi) reklam kokması nedeni ile eleştirmiştim.
    Aslında bu ürünü deneme şansım olmadı. Ama navigasyon sistemlerinin genelde adres bulma konusunda kötü olduklarını, denediğim üç marka ve beş ürüne bağlı olarak ifade etmiştim.
    Sonra olay çok elektriklendi ve benim rakip firmadan olduğum yönünde imalar da yapıldı (Oysa ekonomi gazetecisiyim ve konuyu halen araştırıyorum.)
    Buraya kadar herşey doğal. Sonra firmanın bir yetkilisi bana yanıt olarak, isimsiz, rumuzsuz bir yanıt gönderdi. Bunu nasıl yaptı bilmiyorum.
    Electro World'de artık satılmadıklarını ifade eden yazım için kocaman bir "yalan" dedi.
    Az önce Electro World'ün müşteri temsilcisi ile tekrar konuştum, "Bir süredir (bir kaç aydır) Electro World, bu navigasyon sisteminin hiçbir modelini satmamaktadır" dedi.

Yani en çok sattığımız nokta denilen yerde, ürün aylardır (yaklaşık altı ay) satılmıyor.

Bu arada navigasyon sistemleri ile ilgili bir düzeltme yapmalıyım. İstanbul'daki değişen yol ve adreslerin henüz Mernis projesi kapsamında olmaması nedeni ile hiç bir ürün yol bulamıyor, demiştim. Güvendiğim bir arkadaşım, Garmin Nuvi 250 modelinin yüzde 85 oranında adres bulmada başarılı olduğunu bildirdi. Ben şahsen denemedim.

Son not: kullanıcı yorumları olarak derlenmiş, (sizin ulaşmanızın imkanı olmayan derlemlerede) yazılarda en inandırıcı gelen yazı, İstanbul'a ilk kez gelen bir kullanıcı Next sayesinde gezebildiğini ancak, kapalı alanda adres girmesinden dolayı cihazın yarım saat donduğunu anlatıyordu.

Merhabalar

Size diğer konuda da belirttiğim gibi eğer Next ürünleri ile ilgili bilgi almak veya görüşlerinizi bildirmek için bize ulaşabileceğiniz bir çok yöntem mevcut. Soruları yanıtlamaktan her zaman zevk almışızdır. Böylece sahip olduğunuz yanlış bilgileri düzeltme imkanımızda olur. Yazınızdaki koyu renkli kısım için aynı ifadeyi kullanmak istemiyorum. Düzeltmenizi rica ediyorum.

Serkan Uludağ
    NEXT&NEXTSTAR

• Kartalkaya, uzun yanıtın ve emeğin için teşekkürler. 2008'den bu yana salt Next ile ilgili yazmışsın, bir de bana bu marka konusunda takıntılı olduğumu söylüyorlar.

Arkadaşlar, ürünü deneyip memnun kalsam, ben de en az Kartalkaya kadar olumlu yazmaktan simtina etmem.
    Bununla birlikte deneme hakkı veren Electro World ürünün hiç bir modelini bir süredir satmadığını belirtiyor. Yanılıyor isem, hangi mağazasında olduğunu söyleyin hemen deneyeyim. Bimeks ise iade edemez, hatta ürünü dahi göremezsiniz, diyor ki.. Ben üretici firma olsam, 'Ürünüme güveniylorum. Nasıl ki Media Markt 15 gün içerisinde koşulsuz iade alıyor. Next olarak ben de aynı şeyi hakkı tanıyorum" derim.

Firma ile iletişim kısmına gelince, bakın Yüksel Elektrik arandığında, şiveli ve ev hanımı modunda bir hanım telefonu açtı. Teybimden aynen aktarıyorum, 'Yetkiliyi ne yapacaksınız, reklam mı istiyorsunuz?' -Hayır efendim ben gazeteciyim röportaj için aramıştım, basınla ilişkilere yönlendirmeniz mümkün mü? "Tamam işte hepsi benim, reklam için mi?" -Hayır hanımefendi reklamla ilgilenmiyorum, ürünle ilgili bir dosya hazırlıyorum. Farklı ürünler de dosya da yer alıyor. "Tamam sen reklamla ilgili konuşacaksın"
    -Hanımefendi yordunuz beni...

Arzu ederseniz ses kaydını da iletebilirim.
    Kurumun vitrini telefonda iletişimi kurandır. Nacizane önerim daha kalifiye biri ile çalışın.
    Yukarıda bir arkadaş kahkalarla gülerek, şu an forumdan silinmiş geçmiş yazışmalara atıfta bulunmuş.
    Forumdaki bu yazışmalar nasıl silindi, merak etmemesi de düşünmeye değer. Ama herkesin bu silinmiş yazışmalara vakıf olduğunu düşünmesi, sekreter ile akraba olabileceğini düşündürdü bende.

Saygılarımla,

• quote:

Kartalkaya, uzun yanıtın ve emeğin için teşekkürler. 2008'den bu yana salt Next ile ilgili yazmışsın, bir de bana bu marka konusunda takıntılı olduğumu söylüyorlar.

Arkadaşlar, ürünü deneyip memnun kalsam, ben de en az Kartalkaya kadar olumlu yazmaktan simtina etmem.
    Bununla birlikte deneme hakkı veren Electro World ürünün hiç bir modelini bir süredir satmadığını belirtiyor. Yanılıyor isem, hangi mağazasında olduğunu söyleyin hemen deneyeyim. Bimeks ise iade edemez, hatta ürünü dahi göremezsiniz, diyor ki.. Ben üretici firma olsam, 'Ürünüme güveniylorum. Nasıl ki Media Markt 15 gün içerisinde koşulsuz iade alıyor. Next olarak ben de aynı şeyi hakkı tanıyorum" derim.

Firma ile iletişim kısmına gelince, bakın Yüksel Elektrik arandığında, şiveli ve ev hanımı modunda bir hanım telefonu açtı. Teybimden aynen aktarıyorum, 'Yetkiliyi ne yapacaksınız, reklam mı istiyorsunuz?' -Hayır efendim ben gazeteciyim röportaj için aramıştım, basınla ilişkilere yönlendirmeniz mümkün mü? "Tamam işte hepsi benim, reklam için mi?" -Hayır hanımefendi reklamla ilgilenmiyorum, ürünle ilgili bir dosya hazırlıyorum. Farklı ürünler de dosya da yer alıyor. "Tamam sen reklamla ilgili konuşacaksın"
    -Hanımefendi yordunuz beni...

Arzu ederseniz ses kaydını da iletebilirim.
    Kurumun vitrini telefonda iletişimi kurandır. Nacizane önerim daha kalifiye biri ile çalışın.
    Yukarıda bir arkadaş kahkalarla gülerek, şu an forumdan silinmiş geçmiş yazışmalara atıfta bulunmuş.
    Forumdaki bu yazışmalar nasıl silindi, merak etmemesi de düşünmeye değer. Ama herkesin bu silinmiş yazışmalara vakıf olduğunu düşünmesi, sekreter ile akraba olabileceğini düşündürdü bende.

Saygılarımla,

Mesajlarınızı ilgi ile takip ediyorum, daha önceki konuda mesnetsiz genel suçlama mesajınıza cevap yazmıştım.

Siz gazeteci değil senaryo yazarı olmalıymışsınız, hatta komplo teorileri uzmanı ... :) İnsanları, kurumları bu kadar kolay bir şekilde zan altında bırakmak sanırım çağdaş gazeteciliğin temel ilkelerinden birisi oldu.

Yukarda firma çalışanı bir arkadaş açık kimliğini vererek burada ve diğer konuda sorularınıza cevap vermiş ve daha detaylı bilgi vermeye hazırım demiş. Siz aramışsınız ve sekreterin konuşmasını kaydettiğinizi söylüyorsunuz. Yalnız "Yüksel Elektronik" i aradığınızı söylüyorsunuz. Next cihazları Yüksel Elektroteknik tarafından ithal edilir.

http://www.nextnavigasyon.com/ bu sayfaya girerseniz hem cihaz hakkında hem firma hakkında bilgilere birinci elden ulaşırsınız.

Saygılar.

• Arkadaşlar hemen bir düzeltme yapayım. Electro World'ün müşteri temsilcisine ve bir mağazadaki gözlemime dayanarak, 'Bir süredir Next satmıyorlar' demiştim.

Oysa, dün Astoria Electro World'ün içerisinde Next gördüm.

Ürünün Anadolu'da başarılı olduğunu da, sektör yöneticileri kabul ediyor.

Bundan sonrası ile ilgili şunu sorayım. Next'i Metro City Bimeks'te yarım saat kadar test etmeye çalıştım.
    İKEA Bayrampaşa'yı giremedik. Satıcı, "Tanımlı olmayan adres giremiyorsunuz" dedi. Bu doğru mu?

Çünkü burada her adresi girebileceğim söylenmişti.
    Ayrıca, Bimeks 'Üründen memnun kalmazsanız biz iade almayız. kurum alır mı sormalısınız' diyor

Yüksel Elektroteknik Ltd. Şti. iade ile ilgili nasıl bir prosedür uyguluyor (ya da iade kabul ediyor mu?

Saygılarımla,

• Sayın belirsizlik,

Eğer navigasyon cihazına gerçekten ihtiyacınız var ise, Başarsoft haritalı, Next ya da önerilen başka bir markayı satın alınız. Memnun kalacak ve iade etmek gibi bir sorununuz olmayacak. Merak edip, biraz kullanmak istiyor ve sonra içim ısınmaz ise iade ederim diye düşünüyorsanız, yine alın iade etmeyeceksiniz. Eğer ayıplı ve memnun kalınmayacak bir ürün ise, paşa paşa iade almak zorundalar. Diğer konuları araştırmanıza hiç gerek yok. Zamanınıza yazık.

Eğer konu başlığı Turkcell 3G hızında USB modem ve internet kampanyası olsa idi, kesinlikle tavsiye etmezdim. Çünkü 3G şebekesi yetersiz ve kampanya tam bir aldatmaca ve Turkcell tam kapasitede çalışmayan, kapsama alanı yetersiz 3G modemler için hem para istiyor, şebekeyi yükleyecek ve onu test edecek gönüllüler arıyor.

Saygılarımla,

Not: IKEA Bayrampaşa ve Forum İstanbul IGO8'de POI olarak mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master90 -- 29 Aralık 2009; 11:09:02 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.