Şimdi Ara

Arctic Cooling, Accelero Twin Turbo Pro'nun son kullanıcı satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Arctic Cooing, ekran kartı üreticileri tarafından bir süredir kullanılmakta olan Accelero Twin Turbo Pro isimli ekran kartı soğutucusunu son kullanıcılar için ayrı olarak satışa sundu. Hem ATi hem de Nvidia ekran kartlarıyla kullanılabilen soğutucu, 213 x 151 x 49 mm boyutlarında ve 446 gram ağırlığında. Dört adet Bakır ısı borusu ile donatılan ve 35 adet Alüminyum yaprakla desteklenen Accelero Twin Turbo Pro'ya, yine bir Arctic Cooling çözümü olan MX-2 isimli termal macun eşlik ediyor.

Her ikisi de 92mm çapında olan ve 1000-2000 devir dakika hızlarında çalışan çift fan ile yüksek soğutma performansı vaat eden Accelero Twin Turbo Pro, AMD-ATi tarafından AMD Radeon HD 5870, HD 4890, HD 4870, HD 4850, HD 4830, HD 3870, HD 3850, HD 2600, HD 2400, X1950, X1900, X1800, X1650, X1600, X1550 ve X1300 serisi, Nvidia cephesinde ise GeForce GT240, GTS 250, 9800 GTX+, 9800 GTX, 9800 GT, 9600 GT, 9600 GSO, 8800 GTS (G92), 8800 GT, 8600, 8500, 8400, 7950 GT, 7900, 7800, 7300 ve 6800 serisi ile kullanılabiliyor.

Arctic Cooling tarafından 6 yıllık garanti ile kullanıma sunulan Accelero Twin Turbo Pro'nun yurt dışı satış fiyatı 50$ olarak açıklandı.

• Bu tip soğutucuları takmak için stok fanı çıkarmak gerekiyor değil mi? Peki bu durumda kart garanti dışı kalmıyor mu?
    Aslında böyle yüksek performans ürünleri kullanmak istiyorum ama takmayı beceremem diye uzak duruyorum hep
  • Kartın soğutucusunu sökerken dikkatli davranıp yalama etmezseniz, kart garanti dışı kalmaz.
  • Oldukça gereksiz ve pahalı , bu fiyatı alacagın karta ekle bir üst modelini alırsın.
  • Hocam zaten bunu 5970 falan aldığında kullanacaksın. Ondan sonra binicen kartın sırtına basıcan overclock'u basıcan overclock'u
  • eeeeeeeee gtx 275 e takamıyacakmıyız bunu ? ben böyle bir soğutucu arıyorum ekran kartı için başka fikri olsan varsa oda olur :)
  • HD4870'de kullanıyorum boşta 38c yükte 68c. 70 hic görmedim daha.
  • Zaten özel soğutmalı modeller 20$ gibi farklarla iyi soğutuyor, fazlasına gerek yok bence.
  • 5970 lere de uyumlu değilki uyumlu olsa o karta alınırda kalkıpta 8800 gt için alınmaz bu soğutucu
  • Bu ürünü kullanıyoruz,gayet başarılı ve etkili bir soğutma sağlıyor,fakat bu soğutucuyu takdıkdan sonra ekran kartının ısı değerlerine ulaşamadım.

Bu konuda bana yardım edebilecek birileri var mı?
    turalpkilic@gmail.com

Bunun haricinde kartın monte edilmesi gayet kolay.
  • güzel görünüyo
  • Satın alınabilecek link mevcutmudur? Bende his 4870 boşda 75 derece yük altında da 80 derecede..
    pro olanda sanırım fanlar 92 mm olmuş ve 35 alüminyum yaprak ile değişmiş. Peki bunu takıtıgımıza ekranakartı komple acıkda kalıyor önceki kapalı halinden eser kalmıcak,bi sorun teşkil etmez değilmi?
  • gtx260 la kullanıyorum max. 65 dc gördm furmark testinde , kesinlikle ama kesinlikle ses çıkarmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

eeeeeeeee gtx 275 e takamıyacakmıyız bunu ? ben böyle bir soğutucu arıyorum ekran kartı için başka fikri olsan varsa oda olur :)

http://www.hepsiburada.com/thermalright-t-rad2-gtx-cift-fanli-ati-ve-nvidia-uyumlu-vga-sogutucu-tr-trad2gtx/productDetails.aspx?categoryid=1125&productid=bd97021#tablnk

buna bak derim

• benim 4870 de var
    orjinal vtx3d bu sogutucuyu kullanmıs mukemmel
    50usd verilir

sessizlik ve performansına
  • yükte 68 dereceyi görmüş ve fiyatı 50$.. buna performans diyorsanız kartsız kalın insallah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: awallabilla
    yükte 68 dereceyi görmüş ve fiyatı 50$.. buna performans diyorsanız kartsız kalın insallah..

Ati'nin 4 serisi kartların referans soğutucu ile sıcaklık değerlerini görmediğin için mi böyle konuşuyorsun yoksa hiçbir fikrin olmadığı için mi ?
  • teşki soğutucuz satılsa şu ekran kartları istediğimiz soğutucuyu takabilsek işlemcide olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cluber00

Oldukça gereksiz ve pahalı , bu fiyatı alacagın karta ekle bir üst modelini alırsın.

Bir gün de çok gerekli dediğini görebilecek miyiz.
  • beyler ben HIS ati hd 3870 ICE Q3 kullanıyorum cok ısınıyor acaba Arctic Cooling Accelero TwinTurbo PRO Ekran Kartı Soğutucusu alsam iyi edermiyim normal kendi fanında 80C yi buluyo yüklenirsen eğer boşta ise 50- 60 arasında ne yapcam ben alim mi almayayım mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.