Şimdi Ara

ANGELS Legionu [Elyos-Kalil]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [ENG]Kalil Serverinda Elyos tarafinda lvl 3 ANGELS clani yeni oyuncularin katilimini bekliyor.

Tamami Turk oyunculardan olusan clanimiz, bu serverdaki tum Turk oyunculari bir cati altinda toplama ve saygin bir clan olma gayesindedir. Hos sohbet ve keyifli bir oyun dileyen herkesi aramizda gormeyi umut ediyoruz. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Katilim icin oyun icinden Leon , Vale , Zeytin , Spethia , Xerona arkadaslarimiza wisp atabilir veya bu forum araciligi ile bana msj yollayabilirsiniz.

Vent serverimiz mevcuttur.

• slm arkadaşım bende daha başlamadım sözde çarşamba başlıcaktım o günde serverların bakım günü tuttu Kalil serverında türkler varsa iyi bi sayıda bende katılmak isterim ben elyos olmak istiyorum clanda elyoslarla-asmodianlar beraber olabiliyormu? Sence hangi tür char. açıyım ( benim gönlümden sorcerer geçiyo :D ) bide onu sorıyım istedim şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakrasit

slm arkadaşım bende daha başlamadım sözde çarşamba başlıcaktım o günde serverların bakım günü tuttu Kalil serverında türkler varsa iyi bi sayıda bende katılmak isterim ben elyos olmak istiyorum clanda elyoslarla-asmodianlar beraber olabiliyormu? Sence hangi tür char. açıyım ( benim gönlümden sorcerer geçiyo :D ) bide onu sorıyım istedim şimdiden teşekkürler..

Elyos ve asmolar aynı guildde yer alamazlar, Türklerin yoğun olduğu serverlar Spatalos ve Gorgos şu anlık.
  • ben kalilde başlasam alırmısınız benide guilde , ona göre başlıcam ?
  • Dediğim gibi sınır yok. Türk olsun alıyoruz.
  • Hala alıyor musunuz? Sitenin bize katılın kısmı aktif değil de:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPerience

Hala alıyor musunuz? Sitenin bize katılın kısmı aktif değil de:)

Ben bayağıdır oynamıyorum da MSN'den duyduklarıma göre,
    Legionu ilk kuran kişiler bayağıdır oyuna girmiyormuş, aktif kişiler de çıkıp "WipeOut" olarak legion kurmuşlar. Forumdan grafmaster(yanlış yazmamışımdır inşallah) bu WipeOut'da yetkili sanırım.
  • ya Kalil/Elyos açıcam ama çok önemli bi sorum var
    Login ekranında id ve şifremi yazıyorum logine tıklayınca dc veriyo sorun nedir acaba
  • yanlış yüklemiş olabilirisin tekrar yükle istersen ama yeni patchle işin çok zor orjinal cd nini üstüne 4 gb lik bi patch gelmiştir şimdi
  • gelirsen legion WipeOut olarak devam ediyo ogün azure sensin galiba kardeş oyuna girdiğin yoktu bizde aramızda böle bi değişiklik yaptık master zeyna oldu
  • Xerona ANgels legionunda değil artık
    http://uk.aiononline.com/livestatus/character-legion/search?charID=87260&serverID=49

Leon oyuna girmiyor, zeytin de tatilde :))

quote:

Orijinalden alıntı: Azure Wrath

[ENG]Kalil Serverinda Elyos tarafinda lvl 3 ANGELS clani yeni oyuncularin katilimini bekliyor.

Tamami Turk oyunculardan olusan clanimiz, bu serverdaki tum Turk oyunculari bir cati altinda toplama ve saygin bir clan olma gayesindedir. Hos sohbet ve keyifli bir oyun dileyen herkesi aramizda gormeyi umut ediyoruz. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Katilim icin oyun icinden Leon , Vale , Zeytin , Spethia , Xerona arkadaslarimiza wisp atabilir veya bu forum araciligi ile bana msj yollayabilirsiniz.

Vent serverimiz mevcuttur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 14 Haziran 2010; 10:59:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.