Sony Vaio Türkçe Klavye Değişimi
5 Cevap4334 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1847 Mesaj
18 Kasım 2009; 15:30:09 

Arkadaşlar şirkette ABD'den alınan Sony Vaio notebook var. Bunun klavyesini Türkçe yapmak istiyorlar. İstanbul Avrupa yakasında bildiğiniz bir yetkili servis varmı? istanbul Bilişim ile görüştüm 149 € - 179 € arasında değişiyormuş fiyatlar. Baskı şeklinde yapıyorlarmış. baskı şeklinde olunca klavyede Türkçe karaktere tıklayınca mesela ç harfine basınca yazacakmı?

23 Mesaj
18 Kasım 2009; 21:27:12 

Cihan Elektronik'i arayıp orjinal Türkçe klavye satın alabilirsin, ancak kendileri takıyor, notebook olmayınca satış yapmıyorlar sanırım, fiyatıda 150 Euro civarındadır,
http://www.cihanelektronik.com.tr/ulasim.html

Görüntü : Pioneer PDP-LX5090 plazma, Vestel HD TV BOX 35900 (Digiturk), Goldmaster 1050 HD (D-Smart), Next 18500HD
Players : Pioneer BDP-140 Blu-ray player, Popcornhour A-110 (+WD10EADS 1.0 TB HDD)
Home Theatre: LG HT-904TA
Computer : SONY VAIO VGN-SR59TG, İpad3 4G, Galaxy Tab P7300 8.9 inch

13 Mesaj
8 Nisan 2010; 14:20:53 

Bu fiyatlar hakkındaki yorum şu alabilir "Yuh"

486 Mesaj
8 Nisan 2010; 15:19:24 

istanbul bilisimin klasik dolandiriciliklarindan biri daha bence oradan uzak durun. bendede ayni sekilde abdden alinma vaio var ama ihtiyac duymuyorum sonucta bir kac harf eksik ve yazim dilini turkce yaptiginizda tuslarin yeri biliniyorsa ayni. yok illa degisitiricem derseniz 2 secenek var ya 1-2 liraya sticker alip uzerine yapistircaksiniz eksik (harfleri bunlari internetten bulmak kolay) yada kendi teknik servisinde yaptirmak o da cihan elektronik istanbul fatihte 150-200 euro arasi bir sey.

3727 Mesaj
8 Nisan 2010; 21:38:52 

İstanbul Bilişim orjinal Türkçe klavyeli ve orjinal %100 Türkçe Windows işletim sisteli olarak sipariş veremiyor ama kendilerini ne hikmetse KALİTE ve HİZMETTE RAKİPLERİNDEN ÜSTÜN GÖRÜYORLAR ve bunun reklamını her zaan iyi kullanakta...

Bak bunu yazdım diye İstanbul Bilişim de çalışan veya birşekilde bağı olanlar beni de rakip firma elemanı vs.. diyer ÇAMUR atar veya düşünürler...

İstanbul Bilişi hakkındaki ifadelere karşı çıkan varsa gitsin görsün alsın herhangi bir modeli ... hizmetini de arızalı olduğunda nasılmış görülür de ...

Ayrıca Sony yedek parçaları yıllardan beri çok pahalıdır ... Yedek parçaların fiyatı fahiş artı montaj ücreti filan ile iyicene pahalıya mal olmakta...

Sony Vaio F11Z1E Sony Vaio Duo 11 ( SVD11225CXB ) Amerika dan Nexus 10 32 GB Amerika dan
Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 Nexus 5 16 GB ( 401... ) Samsung Galaxy Note 2 Samsung Galaxy S4

31 Mesaj
4 Mayıs 2010; 16:16:29 

İSTANBUL BİLİŞİM AŞ

0

Ekteki dosya (1)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Taşınabilir Bilgisayarlar] » Notebook - Dizüstü » Sony » Sony Vaio Türkçe Klavye Değişimi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.219