Şimdi Ara

NZXT'den yeni oyuncu kasası: Tempest EVO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım anlamında dikkat çekici çözümlere sahip olan kasa üreticisi NZXT yeni bir modelini daha kullanıma sunuyor. Tempest EVO olarak isimlendirilen, mid-tower segmentindeki yeni oyuncu kasası 211.5 x 521.5 x 562 boyutlarında ve 11.2 Kg ağırlığında. Yapısında çelik kullanılan tamamı Siyah renkli kasanın normal koşullarda 3 adet, sabit disk bölmesinin çıkarılması halinde ise 6 adet 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabileceği açıklandı. Etkin kablo yönetimi için kasa içi bölmelere sahip olan ayrıca hızlı soğutucu kurulumuna olanak tanıdığı belirtilen Tempest EVO'da su soğutma sistemlerine özel iki de hortum deliği bulunuyor.

Tempest EVO modelinde kasa içi soğutma için 6 adet fan kullanan NZXT, Mavi LED'li iki adet 120mm fanı kasanın ön kısmına, bir tanesini yan panele, bir diğerini arkaya ve 140mm çapındaki diğer iki fanı ise üst kısma konumlandırmış. Tasarım özellikleriyle de dikkat çekici bir çözüm olan NZXT Tempest EVO, 100$ seviyesindeki tavsiye edilen yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunuldu.

• Keskin hatlı makul fiyatlı guzel bir kasa en cok hosuma gıden yeri kasanınonundeki mavı ışıklar gercekten hoş bir gorunum verebilirim karanlıkta
  • kasa çok güzel fiyatı da makul seviyede alınabilir bir kasa ...
  • HD5970 için uygun görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 18 Kasım 2009; 9:42:59 >
  • Kasanın tipi çok hoş,beyaz fanları da sessiz duruyor.Malzemesi de sağlam gibi.Fiyatı da yurtdışı icin oldukca iyi.
  • Tr fiyatı ile 120-130$ seviyesinde gelir.İçinde psu ile gelse çok iyi olurdu ama yinede kullanışlı kasa...
  • İyi kablo saklama yönetimi diyor ama ben bununla ilgili bir özellik göremedim kasa içinde.
  • fena değil.
  • Tasarımı çok hoşuma gitti. Fiyatı da bence belirtilen özellikler ve tasarım göz önüne alındığında gayet makul.
  • Çok güzel bir kasa olmuş. Tasarımı çok güzel. Ancak Türkiyede 110-120 dolar civarı satılırsa alabilirim.
  • Bildiğimiz tempestın aynısı. tek farkı içinin de siyah olması
  • çok hoşmuş evet tempestte benziyor zaten adındanda kardeşi olduğunu ima ediyor
  • yakışıklı bişeymiş :)
  • normal tempestla farkı ne tam olarak su boruları mı ?
  • wow süpermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymetin

normal tempestla farkı ne tam olarak su boruları mı ?

quote:

Tempest EVO'da su soğutma sistemlerine özel iki de hortum deliği bulunuyor.
    yazmış. Normal tempesttada arkada 2 tane su borusu deliği var.
  • arkadaslar ben bu kasadan almak ıstıyorum ama bulamadım tr de satısı yokmu
  • fx 57 yardım lutfen
  • kasa hoş görünüyor
  • Güzel kasa da TR ye gelmedi herhalde daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @uiKSilveR -- 9 Mart 2010; 22:32:05 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.