- x
Sevgiliye yapılabilecek ufak ama güzel süprizler?
268 Cevap591091 Görüntüleme57 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1250 Mesaj
23 Haziran 2012; 0:14:11 

Güzel fikirler var konuda.

Benim de bir fikrim var. Sevgilim kırmızı vosvosları çok seviyor. Doğum gününde bi tane kırmızı vosvos model araba alıp gelin arabası gibi süslemeyi düşünüyorum. Arka camına da kalplerin içine baş harflerimizi yazmayı düşünüyorum.

ŞEREFinle oyna, HAKKInla kazan, SEBAt et.

48 Mesaj
23 Haziran 2012; 0:20:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ETHES

çubuk kraker yerdik biz de..hayatımın en güzel günleriydi :(

İşte çubuk kraker demeyecektin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2 Mesaj
24 Haziran 2012; 9:14:11 

KOMİK GELECEK AMA BEN SEVDİĞİM KIZLA HENÜZ YÜZ YÜZE GÖRÜŞEMEDİM YAKINDA NASİPSE GÖRÜŞECEĞİM AZERBAYCANA GİDECEM ONU ZAMANINDA ÇOK ÜZMÜŞDÜM AFFEDİLECEK ŞEYLER DEĞİLDİ BENİ AFFETTİ İÇİN ÇOK MUTLUYUM GEÇMİŞİ UNUTSUN DİE HEMEN HEMEN HERGÜN DEĞİŞİK SÜPRİZLER YAPIYORUM İLK SÜPRİZİM KOLUMA KALP İÇİNDE İKİMİZİN İSMİNİ YAZDIM BUNU KAMERA GÖRÜNCE ŞOK OLDU HİÇ BEKLEMİYORDU BÖLE BİŞİ Bİ KAÇ GÜN SONRA KIRÇİCEKLERİ TOPLADIM AHŞAP ESKİ BİR TAHTANIN ÜSTÜNE ONUN ADINI YAZDIM KALP İLE BİRLİKDE RESİM ÇEKDİM VE GÖSTERDİM YİNE ÇOK MUTLU OLDU YİNE BİR KAÇ GÜN SONRA KİBRİTLERDEN ADINI YAZAYIM KOCAMAN DEDİM YAPTIM AMA KİBRİTLER İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI MORALİM BOZULDU TABİ SİNİRDEN SONRAKİ GÜN NE YAPSAM DİE DÜŞÜNDÜM ANSIZIN AKLIMA BİR FİKİR GELDİ GİTTİM HAVAİ FİŞEK ALDIM VE YAZICIDAN TEK TEK ŞİRİN SENİ SEVİYORUM YAZISI ÇIKARDIM ARKADAŞLARLA GECE SAHİLE GİTTİK DENİZ MANZARASI KARŞISINDA SENİ SEVİYORUM DEDİM KAMERADA SONRA YAZIYI GÖSTERDİK SONRA HAVAİ FİŞEKLER YOU TUBEDE VAR BU ACEMİCE OLDU AMA BİDANKİ DAHA GÜZEL OLCAK :) BUNLARI REALDE YAPMAK İSTERDİM AMA ODA NASİP OLACAK İNŞ

ejder

122 Mesaj
24 Haziran 2012; 9:36:40 

İnsan yalnız olmasın Bende süprizli komikli şakalı bir sevgili istiyorum anne bizde niye yok
neyse

İyi bak bana feodal duvar, iyi tanı beni

Seni yerle bir edecek adalıları iyi tanı.

43 Mesaj
17 Temmuz 2012; 17:08:40 

Arkdaşımın biri yatağına yemek götür demişti. Bende dormeodan yeni aldım batıramadım şimdi demiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonayim -- 17 Temmuz 2012; 17:09:09 >

1250 Mesaj
17 Temmuz 2012; 17:15:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Águila Negra

Güzel fikirler var konuda.

Benim de bir fikrim var. Sevgilim kırmızı vosvosları çok seviyor. Doğum gününde bi tane kırmızı vosvos model araba alıp gelin arabası gibi süslemeyi düşünüyorum. Arka camına da kalplerin içine baş harflerimizi yazmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar denedim. Çok etkili oldu. Eğer ciddi düşünüyorsanız yapılabilir bi sürpriz.

4354 Mesaj
17 Temmuz 2012; 17:48:40 

quote:

Arkadaşlar denedim. Çok etkili oldu. Eğer ciddi düşünüyorsanız yapılabilir bi sürpriz.

sevindim hocam cuma günüde benimkinin doğum günü 3. senemiz bitti ciddi düşünüyorum ama ne yapsam bilemedim o benden küçük ben 19 o 17 daha

Astra J 180 hp

1250 Mesaj
17 Temmuz 2012; 22:43:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

sevindim hocam cuma günüde benimkinin doğum günü 3. senemiz bitti ciddi düşünüyorum ama ne yapsam bilemedim o benden küçük ben 19 o 17 daha

Bizim yaşlar 21 hocam. Biraz daha yakın yani size göre evliliğe. Eğer öyle bir düşünceniz varsa ve kız arkadaşınızın da çok sevdiği bir araba varsa yapabilirsiniz bu süprizi. Ben yıldönümümüzde yaptım.

1250 Mesaj
17 Temmuz 2012; 22:55:07 

Hatta fotoğraf da ekleyeyim. Birazcık da el emeği lazım tabi :)

0

0

80 Mesaj
18 Temmuz 2012; 1:41:14 

quote:

Hatta fotoğraf da ekleyeyim. Birazcık da el emeği lazım tabi :)

0

0

müdür güzel olmus bir ömür boyu mutluluk dilerim ya
bende cok guzel bagladım kendime sevdigimi tam gecen haftaları istemeye gittik biraz beklemeye aldılar kaynanaya kayınpeder ya kızınız sevıyroum söyle böyle işte sevgiim anlattım ayırmayın bizi falan diye msj cektim ablalaarı var tabi olmaz istemiyoruz gibilerinden konuşmuslar tabi haberim oldu saten bu lafları duyunca dayanamadım bende annesine babasına dedim seviyoruz konsuyoruz ayırmayın bizi falan yaklasık 1 yıllık beraberdik 3 yıl gibi e ikimizin içinde gizli saklı soyleyemedigimiz bir sevgi vardı sonunda tam hersey tamam derken işte ben derdimi anlattım lakin babamla atısmıslar galiba ama hiç bir sebebe yok ortada kayınpeder bana bagıdırp cagırdı seni yakalamayım dedi bende buradayım hatta ben geleyim yorulma dedim dovuceksen dov ister öldür falan dedim sevdigimi yüzüne hasretken simdi sesine de hasret kaldım 15 gündür hiç haber alamıyorum napcam bilemedim biraz ortalık sakinleşsin dedim sonra cıkayım karsılarına ama ne diyecegimide bilemiyorum dövsün öldürsün korkmuyorum ama sevdigime birsey olmasından korkuyorum acaba kız ne ister ne yapmamı ister asla babasının da sozunden cıkmıyorum babam ne derse o diyor ya aslında önceden kayınpederin gonlu vardı ama işte biraz kendini naza cektiler bende ayırmayın etmeyin seviyoruz söyle böyle muhabbeti yaptım ablasıda ya bu önceden beni sitiyordu ben yüz vermeyince kardesime yanastı falan demiş halbuki kardeıyle hiç konusmuslugum yok napcam bilemedim ya sevdigimsiz yemek yiyemiyorum ya nefes biel alamıyroum uyku biel gelmiyor ama napayım ya bilemedim gidiyim kapılarına ama ne diyim napaıyım bilemedim off ya off

hakyolcusu18

89 Mesaj
21 Temmuz 2012; 3:40:28 

Bu kadar bey toplanmışsınız güzel ve yaratıcı fikir alışverişindesiniz madem birde bana yardımcı olun erkek arkadaşı mutlu edecek bir süpriz ne olabilir bu kişi duygusal yapılı bi erkek o yüzden fikirde ince olmalı şimdiden teşekkürler hepinize.

"Her sokak köşesinde, her evde, ölümcül bir günah görüyoruz ve hoş görüyoruz. Hoş görüyoruz çünkü sıradan, çünkü olağan.
Sabah, öğle ve akşam hos görüyoruz. Hayır, artık olmaz. Ben örnek oluyorum ve yaptiğim şey şaşırtacak,
incelenecek ve izlenecek... Sonsuza dek..."
۞ LεhV™ ۞

549 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:03:35 

birlikte çektirdiginiz güzel bir fotografı fotocuya goturun puzzle yaptırın 130 parcalık , sonra o parcaları alıp kalp kutuya koyun ıcınede cıkolatada olabılır sıze kalmıs ve supruzzz

T.C.
İstanbul Üniversitesi

2221 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:03:51 

quote:

Orijinalden alıntı: Damz

(TEKEL)'İNLE TUT ELİMİ (ALKOL)'LARINA SAR BENİ N'(EFES)'SİNE MUHTACIM DÖN GERİ

abi ne kadar güzel bi yermiş burası eskiden. biri tüpü sevgilisinin kucağına koymuş saçı yanıcakmış, biri cebine para koyup kaç demiş, biri havaifişek patlatmış süikast sanmışlar polis gelmiş

quote:

Orijinalden alıntı: onat_berk

seni aldatıyorum de bi anda şaşırır sonra da şaka yaptım de mutlu olur

bak şuda
olur
onunla bir dükkana gir sonra deki
işte bu dükkan hepsi senin de oda tam etrafına bakarken koşarak kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juu ichi ban tai taichou -- 21 Temmuz 2012; 4:04:56 >

89 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:22:06 

quote:

Orijinalden alıntı: d09ukan

birlikte çektirdiginiz güzel bir fotografı fotocuya goturun puzzle yaptırın 130 parcalık , sonra o parcaları alıp kalp kutuya koyun ıcınede cıkolatada olabılır sıze kalmıs ve supruzzz

Çikolata olayını yaptım bir kere puzzleda artık o kadar sıradan olduki kimsenin görünce sevinesi gelmiyor bence ama saolasın yinede.

"Her sokak köşesinde, her evde, ölümcül bir günah görüyoruz ve hoş görüyoruz. Hoş görüyoruz çünkü sıradan, çünkü olağan.
Sabah, öğle ve akşam hos görüyoruz. Hayır, artık olmaz. Ben örnek oluyorum ve yaptiğim şey şaşırtacak,
۞ LεhV™ ۞

549 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:24:16 

quote:

Orijinalden alıntı: LεhV™

Çikolata olayını yaptım bir kere puzzleda artık o kadar sıradan olduki kimsenin görünce sevinesi gelmiyor bence ama saolasın yinede.

hadi ya ben gecenlerde ogrenmıstım de yapmıstım

T.C.
İstanbul Üniversitesi

89 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:32:41 

:D:D Puzzle, resimli t shirt, resimli kupa, çift anahtarlığı filan bunları çok fazla yapan var valla benim etrafımda.
Arabayı süsleyen arkadaşın fikri hoş geldi hoş gelme nedenide şu uzun süredi ford mustang araba arıyoruz klasik hastası ama malesef ya fiyatta sorun oluyor ya araçta bi türlü bulamadık bende oyuncağını alıp böyle süsleyip anahtar teslimi yapabilirim :D

۞ LεhV™ ۞

224 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:44:58 

Bulunsun

250 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:49:06 

Benimki sürpriz sayılmaz sanırım arkadaşlar ama yine de söyleyeyim. İlk ayımız diye ayıcık almıştım. ''İlk ayımız '' diye ayıyı kıza vermiştim gülmüştü baya :D hoşuna gitmişti yani ama ilk ay yapılacak bişey :D

Yeditepe University

2987 Mesaj
21 Temmuz 2012; 4:50:56 

0

And as the sun, that had been too afraid to show its face in this city, started to turn the black into grey, I smiled. Not out of happiness. But because I knew... that one day, I wouldn't have to do this anymore. One day, I could stop fighting. Because one day... I would win. One day, there will be no pain, no loss, no crime. Because of me, because I fight. For you. One day, I will win.

626 Mesaj
21 Temmuz 2012; 5:41:35 

ona evlilik ile ilgili nasıl çift olunur sorunsuz ilişki nasıl yürür konulu bi kitap aldım(ismini unuttum) .yanında pamuk şeker kokulu parfüm aldım :) . 1500 km uzakta olduğu için kargoyla gönderdim .telefonla aradı daha hediyeyi açmamıştı açtı sadece teşekkür etti kapattı

İMZA :)

626 Mesaj
21 Temmuz 2012; 6:03:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Dila'

İnsan yalnız olmasın Bende süprizli komikli şakalı bir sevgili istiyorum anne bizde niye yok
neyse

yalnızlık bi saatten sonra adama koyuyo demi ? bu arada yaş kaç

626 Mesaj
21 Temmuz 2012; 6:53:12 

sözü güzel olan bi internet sitesi satın al.içine sevgilinizin fotolarını senin fotonu flaytlatr falan yap.şiirler koy. vs vs.v s.... o evinde pc başındayken faceden ona linki atın siteye bi tıklasın ..girişte büyük bi kalp atıp dursun sonra site açılsın ..sevgilim olursa yapıcam buna emin olabilirsiniz

143 Mesaj
21 Temmuz 2012; 6:55:50 

kız arkadaşının karşısına geç aniden dev bir kürek çıkar ve suratına balgam tükürüp küreği yere at

0 Mesaj
21 Temmuz 2012; 14:45:04 

quote:

Orijinalden alıntı: FoxeyLady

oha bu devirde sevgilisine süpriz yapmak isteyen birileri mi var , dinazor görmüş kadar oldum.

+3579975325689087542114578890765

57 Mesaj
21 Temmuz 2012; 17:31:55 

Orta boy bi kutu almıştım ve içine bir sürü çikolata şeker jelibon bisküvi koydum ama hepsinin yarısını yedim diğer yarısını gönderdim. Üstüne de bunları benimle paylaşır mısın gibi bi not yazmıstım. Uzak olunca ancak böyle ufak tefek sürprizler yapabiliyosun.

WE ARE THE BEST !

316 Mesaj
25 Temmuz 2012; 10:43:25 

Yav arkadaş konu çok güzel ilk 1-2 sayfada hep güzel firikler var sonra konunun içine etmişsiniz beyler :)

Uzaklaştırılmış
9 gün cezanın,
4 gün 1 sa. 12 dk. kadarı kaldı.
26 Temmuz 2012; 0:25:58 

fok balıkları kadar yalnızım

434 Mesaj
26 Temmuz 2012; 0:59:07 

quote:

Orijinalden alıntı: apulo

fok balıkları kadar yalnızım

Ooh baby baby, La La La LaLa La La Hey Baby
metin2 pvp serverler
pvp serverler

bymck1 @ gmail.com

316 Mesaj
27 Temmuz 2012; 22:58:26 

Up

Kocaeli BOTE 1

563 Mesaj
27 Temmuz 2012; 22:59:05 

söz yüzüğü al söz yap :)

Bir Fincan Kitap Alır mıydın?

67 Mesaj
1 Ağustos 2012; 11:56:41 

yok mu yeni fikirler yaw

ben düşünüyorum aklıma gelmiyor

67 Mesaj
1 Ağustos 2012; 12:01:49 

olan yazsın ki başlık canlı kalsın , herkese ilham olsun arkadaşlar :)

693 Mesaj
1 Ağustos 2012; 12:07:06 

mesajım otlan

lol tr : Play4f Sherlock

316 Mesaj
1 Ağustos 2012; 16:36:14 

Bende çıkmasını bekliyorum :)

Kocaeli BOTE 1

67 Mesaj
16 Ağustos 2012; 11:19:51 

sevgililer gününde yemek yaptım beraber yedik ben öyle bağladım.Eğer bir kızı bağlanmak istiyorsanız en sevdiği yemeklerden kolay olan birinin yapılışını öğrenin.(ben netten tariflere baktım anneme sordum ilk ikisini ben yedim üçüncü süper oldu ) evinize davet edin kız size kıl değilse büyük ihtimal bi şeyler hissetmeye başlar bence.sürpriz değil de bağlama taktiğimi paylaşayım dedim.bayadır başlık sakin çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi densiz1905 -- 16 Ağustos 2012; 11:25:43 >

893 Mesaj
11 Eylül 2012; 17:37:50 

mesajım buluncakmış

_ __ ___ __________ ___ __ _
Designer
_ __ ___ ____ _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ ____ ___ __ _
AMD FX X6 6300 3.5 GHz // Asus M5A97 R2.0 // Sapphire HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit // GSkill 2x4GB RipjawsX DDR3 1600MHz Dual // WD 3.5'' 1 TB Blue + 1 TB Green
_Corsair 300R + CX600 PSU// Thermaltake Contac30 CPU Cooler // Asus 21.5'' VS228H_

Mitsubishi Colt 1.3 AMT Elegance 2011

2175 Mesaj
12 Eylül 2012; 0:53:36 

Kinder amcanın sürprizini kimse yazmamış

But the game never ends/when your whole world depends/On the turn of a friendly card...

239 Mesaj
12 Eylül 2012; 1:17:05 

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Ben yapacam onu ama ya çikolatalar erirse diye -2 saatlik yol sonrası- yusuf yusufum

There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy.

1633 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Mertdnc
12 Eylül 2012; 2:20:54 

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Kucuk diyor ben onu yapsam bi yil hediye almam.

Yani sevgilim olsaydi.

261 Mesaj
12 Eylül 2012; 2:24:30 

Hic beklemedigi bir anda alt dudaktan op o da zevk alsin sen de

ESP LTD M10

81 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
furkan19o7
12 Eylül 2012; 2:37:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan05

Hic beklemedigi bir anda alt dudaktan op o da zevk alsin sen de

dudagı yoksa

jjjjj

19 Mesaj
12 Eylül 2012; 2:56:47 

ben en sevdiği hayvanı sorup origami yapmıştım. gayet de hoşuna gitmişti

Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall wear no crown and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all the nights to come.

626 Mesaj
12 Eylül 2012; 17:18:24 

bitanede benden gelsin bari ufak ama olsun..sevgiliniz değilse ama sevgiliniz olmasını istiyorsanız hemen bi internet sitesi açın ve ismi ve soyismine göre.yada 2 nizin ismne göre.. açtıktan sonra kızın fotolarını videoları sevdiği fotoları hepsini siteye atıcaksın güzel süslücez siteyi 20-25 tl yapılabilir bişi... herkes yapamaz o ayrı konu.... ve 1 yıl boyunca hep açık kalacağı için sürekli yeni fotolarda koyabilirsiniz..... ama kız yaındayken kıza pc den açmıcanız..akşam faceye girerken ona msj atcan linki oda seni merak eeder ;)

423 Mesaj
13 Eylül 2012; 5:04:08 

Abartmaya gerek yok

19 Mesaj
13 Eylül 2012; 9:20:35 

...

CHET FAKER

19 Mesaj
13 Eylül 2012; 9:23:05 

...

CHET FAKER

29 Mesaj
14 Eylül 2012; 22:15:54 

yokmu yenı fikir.1 gün içinde yapabileceğim bişey lazım yardım edin arkadaşlar :D

67 Mesaj
17 Eylül 2012; 13:56:03 

güncell

677 Mesaj
6 Ekim 2012; 1:48:07 

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

2 sene oldu gülüyorum

kıyamete 2 ay kaldı hala gülüyorumm

Kendimi biraz öldürüyorum
Her ilişkide
Bu aşkla ilgili değil
Sadece başka bir cenaze töreni..

987 Mesaj
21 Ekim 2012; 13:44:12 

Canlı tutulması gereken bir konu :)

Ya uzaktaki sevgiliye ne yapabiliriz ona da fikirler üretelim. Site kurup içine resimler koymak güzel fikir ama herkes webmaster değil ki nasıl yapacağız?

İntel i7 2700k // Asus P8Z68 Deluxe Gen3 // Gskill Ripjawsx 2x4 gb cl9 2133 mhz // MSI GTX 770 Twin Frozr // 120 gb Agility 3 // 500 gb 7200 Rpm Samsung // Cooler Master Haf 942 // Noctua NH-D14 // Samsung Writemaster Dwd-Rw // Asus 23" VX238T

122 Mesaj
24 Ekim 2012; 17:36:11 

Up Up Up Yeni fikirler lazım

67 Mesaj
30 Ekim 2012; 17:05:09 

quote:

Orijinalden alıntı: albaywolf

Canlı tutulması gereken bir konu :)

Ya uzaktaki sevgiliye ne yapabiliriz ona da fikirler üretelim. Site kurup içine resimler koymak güzel fikir ama herkes webmaster değil ki nasıl yapacağız?

aynen uzaktaki kıza ne yapacaz fikir verin dostlar

67 Mesaj
15 Kasım 2012; 15:00:25 

quote:

Orijinalden alıntı: densiz1905

aynen uzaktaki kıza ne yapacaz fikir verin dostlar

Bir ay geçmiş hala action yok

hayal kırıklığına uğradım DH ahalisi

239 Mesaj
15 Kasım 2012; 22:36:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Free Man.

Ben yapacam onu ama ya çikolatalar erirse diye -2 saatlik yol sonrası- yusuf yusufum

YAPMAYIN SAKIN

There are more things in heaven and earth, Horatio, than are dreamt of in your philosophy.

1421 Mesaj
15 Kasım 2012; 22:45:12 

Mesajım bulunsun diyenler

0

503 Mesaj
15 Kasım 2012; 22:51:35 

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan0697

arkadaslar öncelikle herkese merhaba ben kız arkadasıma bir cok süpriz yaptım ve yeni arayıstayken bu site hosuma giti ve paylasmak istedim belki işinize yarar :) karısık anlatacagım ama isterseniz yaptıklarımı yapın o zaman kız arkadasınız cok baglanıyor size kısaca ozetlim benim kız arkdasımla ilişkim 2 yıldır var ve cok sukur bu gune kadar hiç yalanı olmadı hep acık ve gercekci oldu bana karsı bundan dolayı cok tsekkur ediorum kendisini ve mutlu etmeye calısıorum inanın supeye dussemde hep o alnının akıyla cıkıo karsıma ve gercekten seviyor beni ve cok baglı biri yanlıs anlamayın mesala ben biraz kapalı kesim yani biraz daha dini vecibelere uygun yasyan biriyim arkadaslar tamam herkes uygun yasıyor ama ben biraz daha fazla halk arasında bazen sofi die sakası olur ole yani mesala kız arkadasım kapalı ve cok iyi bir ailenin bireyi kendisine su elbiseyi begenmedim yada dar yada baska bi sebeb gosterdiğimde kesinlikle giyilmez ve sozumden cıkmaz ama yeri gelir jest olsun die bende sunu nasıl yapım derim uygunmu derim yani karsımdakine deger verdimi gosteririm ve buda dahada arttırır sevgisini sizlerde hep gercekçi olun unutmayın bayanlarIN GÖNÜLLERİ MEZAR GİBİDİR GİRDİMİ BI KEZ GİRİLİR AMA ERKEGİN GÖNLÜ BAKKAL GİBİDİR GİREN CIKAN BELİ OLMAZ :) he bu bi gercek inkar edilmez ama bu zamanda tam seven ve harbi bir kız cok az etrafta ama var buda gercek tabi mesalaben yaptım suprizleri sıralayayım sizlere :
-onun resimlerini photoshop ta kara kalem yaptım ve 160 gr yani sert kağıda bastırdım ve gusel bi dosyaya koyup verdim gordugunde cok sasırdı ve inanamadıve tum kuzenlerine haliyle havasınıda attı
-geçmişimizle ilgili komik kısa kara kalem resimli 9 sayfalık bi hikaye kitabı yaptım ve bunu ciltlettim orjinal kitap oldu baya guzel oldu arkadaslar kitap a4 kagının yarısı kadar sayfa idi ve cok sirindi ve kendisine verdimde cok mutlu oldu okurken agladı ve seni cok seviorum diyip sarıldı baya duygulandı bu onu cok sasırmıstı hayatında onun için kısa da olsa onun adına bi kitap yazılmıstı
-20x20 bi kutunu içine marketteki tum cikolardan ve en seviklerinden jelibon ve seker alıp kutuya doldurdum ve kutunun içine 2 tane kurumus cınar agacı yapragı koydum ve bi not yazdı sen bunlardan daha tatlısın die ve actıgında yanında diildim ama telden sesinden heycanını anladıma bide hediyeyi sabah işe bıraktım orda verdim bide aksam iş cıkısı aldım resmen gozleri parlıyordu cok guzel oldu maliyeti 19 lira tuttu ama tam 3 haftada zor bitirdi :)
-bi gun cok halsizim yorgunum dedi sabah kalktım ona supriz yapıp işe bırakmak için yanına gittim ve erkenden kalkıp portakal mandalina ve greyfurt sıktım ve goturdum hayatım sana bak enerji deposu getirdim dedim ve bunu gordu yine duygulandı içti ve beni ne kadar sevdini soledi ve gozleri guluodu ve ne kadar sanslı oldunu durmadan bana soledi
-kendisine mızıka dinlemeyi severmisin dedim evet güzel ve dinlencek bi enstürüman dedi bende gittim bi mızıka aldım 2 gunde ogrendim ufaktan bişiler mırıldancak kadar ve onunla donerken metro kullanıyoruz dedimki bi sonrakine binelim tabi dedi ve gofret almıs bana oda kendince supriz yapıo tabi dedimki gozlerini kaparmısın baktım aradan bakıo elimle kapadım ve mızıkayı calmaya basladım gozlerini actım azı acık dinledi beni ve inanmıyorum sana ya diyip agladı ben utanmadım herkesin onunde caldım ve cok mutlu oldu
-ve yakında su süprizi yapıcam bi kutunun içine pamuk seker doldurup vercem ve merakla acıcak içindede su not olcak sen bunlardan daha yumusak kalplisin ve begenceni adım gibi biliorum :) arkadaslar devamını yazacagım bakalım yorumlarınız ne olucak sunu unutmayım bir bayan kız farketmez yası 7 de olsa 65 de olsa yuregi oksanmasını sever ve her bayanın ve kızın içinde küçük bir kız vardır mesala bazen kız arkasınıza küçük kız die seslenin bir cok kızın hosuna gidecektir inanın mutlu etmek için cok arastırma yaptım ve basrdımda inanın benim kız arkadasımın rahat 20 yada 25 tene yasıtı akrabası tabi buyuk ve kucukte var arada ve arkadas olarak 10 tane arkadası vardır erkek arkadaslarından benim yaptımı yapabilen yok gibi yani azda olsa yapan var ondan kız arkadasın hiç yalan demez ve guvenir ben nediosan baskası desin surda sunla gorduk inanmaz gelir bana sorar doru solicemi bilir ve yok dersem inanır ve kötü bişey bazen bi araya gelinio a hep beraber 3 yada5 çift konusmalar oluo bi yerde oturup hep kızlar askım bak recep gonule sunu yapmıs bunu yapmıs e arkadaslarda sıkılıo yada beni pek sevmiolar cok sevmeyen yokta uyuz olan var 1 yada 2 tane ama bilin gecen bayram arkadasım ve 4 kuzeni kardesi gezmeye gitik kız arkasım istedi onları gezdirmemi şükürki babamın şirket arabası vardı panelvan sıgdık :) her konuda ben vardım kotu oluyo insan vala gezme bitsin die dua ettim ya naparsın herkes bişi anlatıomus ee tabi arkadasım da durmuo anlatıo herkes hava atıoya anlatma nazar deger diorum tamam dio inş. nazar degmez mutlu etmek ve mutlu olmak cok güzel......

sen yenisin galiba

okuyan varmı ?

Bir yorumun daha sonuna geldik, ben John Ross, bana katıldığınız için teşekkür ederim.

Nick Mağduru

67 Mesaj
29 Ocak 2013; 11:46:16 

sevgililer günü yaklaıyor ama forum sessiz soğuk......

293 Mesaj