Şimdi Ara

İHLAS Banyo Şofbeni(Ani Su Isıtmalı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
22.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Iğdır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Arkadaşlar şofben gayet temiz kullanılmıştır.Satma sebebim oturduğum evde artık termosifon olmasıdır.Alacak olan arkadaşa sadece resimdeki şofben gönderilecektir.Duş ve bağlantı hortumu kayıptır.Zaten hortumu ve duşu her tesisatcıdan veya ihlas servisinden alabilirsiniz.Fiyat olarakda piyasa fiyatının yarısınında altında bir fiyata veriyorum sadece 45 TL dir...

-İhlas Banyo Şofbeni Detay Bilgisi-

- Kurulumu kolay, kullanımı pratiktir.
    - Sıcak su ihtiyacı olan her yerde kullanılabilir.
    - Su tankına ihtiyaç yoktur.
    - Sıcak su için beklemeniz gerekmez, anında sıcak su sağlar.
    - Üç kademeli olduğundan suyu her mevsimde istenilen derecede ısıtır.
    - Çift switch ve çift termostatlıdır.
    - Zarif bir görünüme sahip olduğundan yer kaplamaz.
    - Yaygın servis ağına sahiptir.

İHLAS Banyo Şofbeni(Ani Su Isıtmalı)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzaf -- 16 Ocak 2010; 14:30:20 >

• ilanı baltalama amacım yok. sadece daha önce de buna benzer bişey kullandığım için yazmak istedim. bizim eski evdeyken bunu 3. kademeye alınca sigorta atardı tabi sigortadan kaynaklı biraz da. fazla akım çekince kısa devre gibi algılıyodu. sadece resmi görünce yazmak istedim. hayırlı satışlar..
  • Sizin sigortanız ısıtıcı çalışınca çekebileceği maximum akımı geçtiğinde atıyormuş,yani sigorta kaynaklı bi sorun
  • alakası yok bende evkurdan aldım farklı bir marka 3. kademede
    attırdı ıcerdekınıde bınadakınıde
    fiyatına lafım yok ama suyu ısıtıcaz dıye urasıyoruz en az 3 kova su bosa akıyor
  • Çevremde İhlas şofben kullanıpta şikayet eden duymadım.

İyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuloguz

Çevremde İhlas şofben kullanıpta şikayet eden duymadım.

İyi satışlar

teşekkürler...
  • Sigorta atma sebebi elektrikli sofbenlerin yuksek cekim gucunde calismasidir. Evlerin %90 inda bu sofbenleri kaldiricak sigorta bulunmaz. Sofbenin baglandigi hattin sigortasi cuzi bir ucret karsiligi degistirilirse sifir sorun ile bu sofbenler kullanilabilir. Problem sofben degil sigorta problemidir. Benzer sorunlar ufo isiticilarin kullanildigi hatlarada da yasanmaktadir.
    Iyi satislar
  • İhlas'tan sonra çoğu sofben çıkardı ama ihlas kadar kalitesiini görmedim arkadaş hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecozer

Sigorta atma sebebi elektrikli sofbenlerin yuksek cekim gucunde calismasidir. Evlerin %90 inda bu sofbenleri kaldiricak sigorta bulunmaz. Sofbenin baglandigi hattin sigortasi cuzi bir ucret karsiligi degistirilirse sifir sorun ile bu sofbenler kullanilabilir. Problem sofben degil sigorta problemidir. Benzer sorunlar ufo isiticilarin kullanildigi hatlarada da yasanmaktadir.
    Iyi satislar

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

İhlas'tan sonra çoğu sofben çıkardı ama ihlas kadar kalitesiini görmedim arkadaş hayırlı satışlar

Teşekkürler yorum için...
  • Aynısı bizde var ama düğmesi kırık,(ben kırmıştım) düğmesini kaça bırakırsın
  • enaz15 senedir bu ürünün aynısını kullanıyoruz en ufak birproblemini görmedim.
    hayırlı satıslar
  • yorumlar için teşekkürler...
  • 3. kadamede sigortanın atması kısadevreden değil şofbenin aşırı akım çekmesi. Sigorta 15 amperliktir siz 15 üstünde akım çekerseniz sigorta atar
    20 amperlik sigorta taksanız atmayabilir ama kabloları eritebilirsiniz.Ben de 2. kadamede çalıştırırdım.
  • SAGLAM KABLO VE SIGORTAYLA SORUNSUZ KULLANIYORUM SENELERDİR
  • bu ürünü bende yıllarca sorunsuz kullandım bazı durumlarda ana hattan kablo çekilmesi lazım çünkü ürün 3 kademede 4kw çeker bunuda 32 amper sigorta ile çözersiniz ben öle yapmıştım kışın 3 kademede kullanırdım hep
    hayırlı satışlar fiyat oldukça uygun
  • teşekkürler yorumlar için...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.