Şimdi Ara

Köpek Almayı Düşünüyorum ( Yalnızlıktan )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
10.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler bana bi yardım edin apartman dairesinde oturuyorum daha önce 1 kere golden retriever baktım fakat verdim verdiğime bin pişmanın geride alamıyorum kaç kere verdiğim adamdan köpeği kaçırmak geçti içimden fakat yapamadım onada çok alışmıştım fakat cesaret edemedim kaçırmaya şimdi yeni köpek arayışındayım golden retriever yerine başka bir cinsmi alsam diye dusunuyorum ama goldenlara çok alısıgım bıde çok ınsancıl gelıyorlar golden gıbı cok ınsancıl ve geldıgınde senı karsılayacak sahıbıne sadık hareketlı neşe getirecek bir cins arıyorum 1. tercihim golden suan fakat sizden bahsettiğim ozellikleri barındıran cins tavsiyeleri gelirse goz atacagım.

3'ünden biri hangisi olmalı

Golden retriever
    Labrador

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RemoteShoulder -- 18 Kasım 2009; 1:23:57 >

• Labrador bakımı kolay tüysüz olduğu için
  • alacağınız dostunuzda aradığınız özellikleri söylerseniz daha kolay yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léonardo

Labrador bakımı kolay tüysüz olduğu için

ilk goldenı alırken labradorda vardı gıttıgım yerde baya bır kararsız kalmıstım labradorlar biraz daha hırçınmış goldenlardan dogrumudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mayklhac

alacağınız dostunuzda aradığınız özellikleri söylerseniz daha kolay yardımcı olabilirim

neşeli, hareketli, sahibine sadık, kolay eğitilebilen, fakat kesinlikle terrier tarzı olmıyacak büyük kopek olacak cok tuylu tuysuz farketmez labrador tarzı tuyde olur golden tarzı cok tuylude olur erkek dusunuyorum
  • dogo argentino cok asil karizmadır + cok sadıktır.. ama büyük ihtimal bunu istemezsin

sana golden yerine kesinlikle cocker (amerikan) öneririm.. aldığın da bana teşekkür edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelepce

dogo argentino cok asil karizmadır + cok sadıktır.. ama büyük ihtimal bunu istemezsin

sana golden yerine kesinlikle cocker (amerikan) öneririm.. aldığın da bana teşekkür edersin

bu dogo cok kaslı ben yumusak sevılecek kıvamda etlı butlu ıstıyorum kucuk kopek dusunmuyorum cockerlar hıc sevımlı gelmıyor

• Chiaua umarım yanlış yazmamışımdır. Ben şu an bir sibirya kurdu ve bir papağan besliyorum. ikisi de çok iyi anlaşıyorlar birbirleriyle can yoldaşlarım gibi oldular.
  • Eğer yanlız oldugun için alıyorsan işin boyutu ilerde büyüyebilir.

Onun yerine evlen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

Eğer yanlız oldugun için alıyorsan işin boyutu ilerde büyüyebilir.

Onun yerine evlen.

sadık bir dost arıyorum dedim köpek kadar sadık bi varlık varmı dunyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: RemoteShoulder

quote:

Onun yerine evlen.

Kız arkadaşın yerini tutmaz
  • quote:

quote:

Onun yerine evlen.

At'larda Çok Sadıktır Hatta Köpeklerden Bile Sadıktır :)
    Ayrıca Çok Zeki Hayvanlardır...
    Köpek Önerisine Gelirsek Bence Boxer Al...
    Çok Zeki-Sevecen-Oyuncu Oluyorlar...
    Kaslı Görünüşüne Aldanıp Sadece Dövüş Veya Bekçi Köpeği Olur Sanma...
    Çok Güzel Bir Dost Olur Sana

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

quote:

quote:

Onun yerine evlen.

At'larda Çok Sadıktır Hatta Köpeklerden Bile Sadıktır :)
    Ayrıca Çok Zeki Hayvanlardır...

Köpek Önerisine Gelirsek Bence Boxer Al...
    Çok Zeki-Sevecen-Oyuncu Oluyorlar...
    Kaslı Görünüşüne Aldanıp Sadece Dövüş Veya Bekçi Köpeği Olur Sanma...
    Çok Güzel Bir Dost Olur Sana

hadi evde at besleyelim o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 17 Kasım 2009; 23:14:47 >

• Eğer bakabilecekseniz alın bazı insanlar var yok ben köpeğime balkonda bakarım yok odamda hep durucak falan yani eğer öyle bakacaksanız almanızı hiç tavsiye etmiyorum ve mümkünse tuvalet eğitimi almış bir köpek olsun çünkü öbür türlü eğitim vermek çok zor tuvalet ile ilgili.Ayrıca günde en az 3 veya 4 kere gezdirebileceğinizden emin olun bunları söylüyorum çünkü çok gördüm böyle yapanları sakın üstünüze alınmayın eğer tüm sorumlulukları taşıyabilecekseniz size önereceğim cins Golden Retriever kesinlikle eğer iyi bir dost isterseniz ayrıca Chow Chow cinsi var oda çok dost canlısı bir köpektir ancak oldukça tembeldirler kendileri :) Ben 'karizma köpek' diye saldırgan cins almanızı tavsiye etmem çok zorluk çekebilirsiniz eğer gerçekten bir dost arıyorsanız Golden Retriever,Chow Chow(çin aslanı diyede bilinir),Labrador Retriever almanızı öneririm.Ayrıca unutmadan söyliyim apartmanınızda hayvanlardan nefret eden benim kendilerini insan olarak adlandıramadığım kişiler varsa onlara karşı çıkabilecek gücünüz olmalı.Bizim apartmandaki bazı kişilerde 'köpek giren eve melek girmez' lafına inananlardan (ne alakaysa bence çözemedim bu cahilliği) ve bizi mahkemeye vermekle tehdit ettiler ayrıca ev bizim yani kirada falan kalmıyoruz onlara ne? Bende biz bu evde nası yaşıyosak bu köpekte burdan gitmeyecek dedim o günden bugüne hala aralarında apartman köpek kokuyo bilmemne diye konuşuyolar sanki köpeğe evimizin dışında bakıyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I Love Cookies -- 17 Kasım 2009; 23:28:18 >

• quote:

quote:

quote:

Onun yerine evlen.

Kız arkadaşın yerini tutmaz

fazlasını tutar emin ol , golden retreiver ım var , denize gidiyoruz beraber ben açılıyorum biraz, hayvan beni boğuldu zannedip kolumdan çekip götürmeye çalışıyor, dükkanın içine işediği zaman dayak yediğinde , 10dk sora gelip suratımı yalar dayanamaz , sabahları uyandığında hiç bi kız arkadaşım , onun gibi atlamadı üstüme

• 1. sırada golden retriever kalsın ama 2. sırada sibirya kurdu derim

• kangal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

1. sırada golden retriever kalsın ama 2. sırada sibirya kurdu derim

Blueee !! yok Reed ?!

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukann2345

Eğer bakabilecekseniz alın bazı insanlar var yok ben köpeğime balkonda bakarım yok odamda hep durucak falan yani eğer öyle bakacaksanız almanızı hiç tavsiye etmiyorum ve mümkünse tuvalet eğitimi almış bir köpek olsun çünkü öbür türlü eğitim vermek çok zor tuvalet ile ilgili.Ayrıca günde en az 3 veya 4 kere gezdirebileceğinizden emin olun bunları söylüyorum çünkü çok gördüm böyle yapanları sakın üstünüze alınmayın eğer tüm sorumlulukları taşıyabilecekseniz size önereceğim cins Golden Retriever kesinlikle eğer iyi bir dost isterseniz ayrıca Chow Chow cinsi var oda çok dost canlısı bir köpektir ancak oldukça tembeldirler kendileri :) Ben 'karizma köpek' diye saldırgan cins almanızı tavsiye etmem çok zorluk çekebilirsiniz eğer gerçekten bir dost arıyorsanız Golden Retriever,Chow Chow(çin aslanı diyede bilinir),Labrador Retriever almanızı öneririm.Ayrıca unutmadan söyliyim apartmanınızda hayvanlardan nefret eden benim kendilerini insan olarak adlandıramadığım kişiler varsa onlara karşı çıkabilecek gücünüz olmalı.Bizim apartmandaki bazı kişilerde 'köpek giren eve melek girmez' lafına inananlardan (ne alakaysa bence çözemedim bu cahilliği) ve bizi mahkemeye vermekle tehdit ettiler ayrıca ev bizim yani kirada falan kalmıyoruz onlara ne? Bende biz bu evde nası yaşıyosak bu köpekte burdan gitmeyecek dedim o günden bugüne hala aralarında apartman köpek kokuyo bilmemne diye konuşuyolar sanki köpeğe evimizin dışında bakıyoruz!

benim eski goldenla aynı yatakta yatıyodum sadece tuvaleti balkondaydı hiç bir zaman balkona kitleyemem zaten vijdanım nasıl kaldırır oyle bırsey yapmayı kıtlemeyı dısarı koymayı hayatta oyle seyler yapamam kendımden cok deger verırım aldıgım kopege daha oncekı goldenıma tuvalet egıtımını ben vermıstım bırde otur kalk dur koş komutlarınıda ben ogretmıstım o konuda tecrubem var benım tek arada kaldıgım nokta acaba goldendan dahada sadık bır kopek varmıdır dıye sorayım dedım hanı baska bı cıns degısıklık olur ama labrador yada golden alıcam galıba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.