Şimdi Ara

Nvidia GeForce 195.55 Beta sürücüsünü kullanıma sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DirectX 10.1 destekli GeForce GT240 modelini lanse eden Nvidia, GeForce 195.55 Beta sürücüsünü de kullanıma sundu. 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT215 GPU'sunu temel alan GeForce GT240 için destek getiren yeni sürücü aynı zamanda GeForce 6, 7, 8, 9, 100, ve 200 serisi diğer tüm modeller ve masaüstü ION IGP'leriyle de uyumlu.

GeForce 195.55 Beta sürücüsü ile gelen yenilik/özellikler şu şekilde;

- Daha gelişmiş çevrimiçi HD video deneyimi için Flash 10.1'a GPU hızlandırma desteği.

- GeForce GT240 desteği.

- GeForce 8 serisi ve üstü tüm kartlar için OpenCL 1.0 desteği.

- CUDA Toolkit 3.0 ile özellik ve performans iyileştirmelerine destek.

- Borderlands, Call of Duty: Modern Warfare 2, FIFA Soccer 10 ve bazı diğer oyunlar için SLI konfigürasyon desteği.

- Need for Speed: Shift için performans iyileştirmeleri de içeren çeşitli düzeltmeler.

GeForce 195.55 Beta sürücüsünü indirmek için;

- GeForce 195.55 beta (Windows XP 32bit)

- GeForce 195.55 beta (Windows XP 64bit)

- GeForce 195.55 beta (Windows 7/Vista 32bit)

- GeForce 195.55 beta (Windows 7/Vista 64bit)

• teşşekürler fx57 indiriyorum hemen
  • @cenkyyy

Hocam yorumlarınıda yazarsan çok sevinirim Beta sürücülerden hep çekinmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: charcharodon carcharias

@cenkyyy

Hocam yorumlarınıda yazarsan çok sevinirim Beta sürücülerden hep çekinmişimdir.

Tamam hocam şu anda pc de cod mw2 yüklü daha yükleyemedim yeni sürümü biraz daha bekliyecem 1 saat kadar birşeylere uğraşıyorum sonra mw2 de bakarım bi farklılık varmı diye bende daha önce beta yüklemedim ama bu sefer denemek istiyorum
  • fx5500 için olmuyor sanırım.göremedim modeli
  • Teşekkürler yükleyelim bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 17 Kasım 2009; 19:28:08 >
  • ben nfs shift'i bitirdim adamlar driver'da performans artışı sağlamışlar
    mw2 de performans farkı varmı arkadaşlar deneyebilen oldu oyun elimde olsa deneyeceğim gerçi orada sli ile ilgili çalışma yapıldı denmiş ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 17 Kasım 2009; 19:33:37 >
  • Benim 8800 gs için de renker birbirie giriyordu bi önceki driver da bakalım bunda ne olacak
  • arkadaşlar bunu yükledikten sonra benim pes2010 çöktü aynı sorunla karşılaşan var mı??
  • Benim makina Cod6'yı ortalama 60frame'le oyantıyor lakin arada da donuyor, Ya benim makinada bişi var ya oyun çok stabil değil. Umarım bu yeni sürücüde bişiler yapmışlardır.
  • Teşekkürler indiriyorum.
  • Beta sürücülerin çıkalı baya bi oldu ben beta sürücü taraftarı değilim beklemek en iyisi
  • cod mw2 de oldukça fps artışı oldu.far cry 2 de min fps ve average fps değerlerinde küçük artışlar var.195,39 nolu beta sürücüye göre.
  • nVidia yazılımsal destek olarak en iyisi yahu...
  • Sorunlu bu sürücü nfs shift de oyun sırasında kitlenmeler oldu
  • paylaşım için teşekkürler
  • 195.39, 195.55 ikisi de sorunlu. Bunun whql sürümü ne zaman çıkacak ?
  • baya olmuştu sanırım yeni driver çıkmayalı yada ben piyasadan uzak kaldım
  • bencede sorunlu Operation Flashpoint 2 Dragon Rising oynuyordum şimdi giremiyorum!!!!!
  • ne yazıkki gt240m nin noraml driverları çıkana kadar beta ya devam:))
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.