Şimdi Ara

Notebook DVD/CDRW Problemi - CD'yi okumuyor/görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Forumda arama yaptım fakat durumuma uyan bir yanıt bulamadım. Sorunum, bir cd yerleştirdiğim de DVD/CDRW CD'yi okumuyor. Bilgisayarıma tıklayıp DVD Drive'a geldiğimde yine hiçbirşey olmuyor, içinde CD olduğu belli değil. Acaba neden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acosan -- 30 Temmuz 2005, 2:14:32 >

• dvd'li bazı notebooklarda sıkça rastlanan bir sorun cd seçme olayı,
  • Arkadaşım,
    Bir hafta önceye kadar böyle bir problemim yoktu, daha evvel okuduğu CD leri de okumuyor.
  • CD-ROM'UN ÖMRÜNE BAĞLI ÇÜNKÜ DVD ROMLARIN ÖMRÜ DİĞERLERİNE GÖRE YANİ CD-ROM,CD-WRİTER LERE GÖRE BİRAZ DAHA AZ ÖMRÜ OLUYOR YA DEĞİŞTİR YADA CD TEMİZLEYEN CİHAZLAR VAR UCUZA ONLARDAN AL...
  • markasız bir notebook ise(datron ,monster gibi çin üretimi sallama markalardan ise) sürücü kalitesiz olduğunda yapıyor.
  • Notebook'um Toshiba Mobile P4 3.06, 512MB Ram, 60GB Harddisk, gerçi içindeki yazıcı ne marka bilemiyorum. Bu sorun bir yazılım, driwer sorunu olamaz mı acaba?
  • Kesinlikle donanımsal bir sorun.Bence yetkili servise bir götür ya da belki önce temizleyebilirsin kitler ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.