PES 2010 ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ
18 Cevap2732 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Kasım 2009; 22:22:11 

Arkadaşlar dikkatinizi çekmiştir şampiyonlar liginde maça girmeden ayarlama yaparken fon müziğinde bi yeni şampiyonlar ligi çalıyo le grooooo diye başlıyo the championsss dedikten sonra bateri falan giriyo o müziği hatırlayan varsa bana ulaşabilir mi çok hoşuma gidiyo o müzik bitmeden maça başlamıyorum

337 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:26:02 

nasıldı beyin ameliyatı?

insan olmak yetmez yetmiyor bazen, süpermen süpermen olmak lazım bazen....

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2009; 22:31:04 

süperdi hastanın üstünde haydari falan koyduk ..neyse konumuza dönelim bilen yok mu ya?

3820 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:32:36 

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

ya çocukluğumdan beri ,bazılarınız gülecek ama,o şampiyonlar ligi albümünü indirmek istiyorum ,arıyorum ama hiçbir yerde yok..hep klasik şampiyonl..ligi müziği var heryerde..oysa değişik versiyonları var..

ayrıca her final yapılacak ülkenin yerel çalgılarıyla da müzik yeniden altyapıyla seslendiriliyor..

İstanbul versiyonu harikaydı..Star TV göstermişti..darbuka ve kanun vardı ama internette YOK !!!

ne bu albümün adı kardeşim ya !!!

“Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı ve inanç beslediğin otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Apartmanından dışarı çık. Karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl. Bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın."
Artık uyarıldın.

3332 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:36:55 

sen 3. sınıfta kalp ameliyatı yapan adam değilmiydin nasılsın lan

111 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:37:39 

sörjin olm kac kurtul bunlar seni yer artık

"Kulağımıza Beşiktaş tınısı üflendiğinden beri çok kader maçına çıkardı bizi hayat. ”ya tamam ya devam” sözlerini daha küçük yaşlarda ezber eder olduk. Mutlak kazanmamız gereken nice maçlarda nefesimizi tutarak izledik son dakikaları hep. Orta alanın, rakip yarı alana bakan diliminden, ceza sahasına yollanan yüksek toplardan medet umduk. Saniyeler içinde, nice ömürlük doldur boşalt hüzünler yaşadık. Doğduğumuzda bağlandık sana… ve doğduğumuzda siyahtı dünyamız… "
...Seviyoruz Komalardayız....

337 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:40:43 

anlamıyorum arkadaş ya beyin cerrahı pes hastası, senki 80 tane 500 sayfalık kitaı bitirmiş admasın

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2009; 22:47:04 

quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

anlamıyorum arkadaş ya beyin cerrahı pes hastası, senki 80 tane 500 sayfalık kitaı bitirmiş admasın

olum noldu lan o aksam konuyu açıp defolup gitmiştim karşıyakaya gece geldiğimde herkez titretti beni kimsede SS almamış çok mu büyüdü olay ne oldu DH'da tanınır kişi olmuşum

30 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:47:34 

koptum ya olm sen bırak bu forumu

618 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:48:49 

337 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:49:32 

quote:

Orijinalden alıntı: sörjin

olum noldu lan o aksam konuyu açıp defolup gitmiştim karşıyakaya gece geldiğimde herkez titretti beni kimsede SS almamış çok mu büyüdü olay ne oldu DH'da tanınır kişi olmuşum

amacı neydi öyle bir konu açmanın??

konuyu görmdeiysen ben özetliyim 2 sayfa boyunca ezik dedi herkes sana

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2009; 22:50:37 

Açıklıyorum edwırd benim bundan sonra dede torun hikayeleri yerine ameliyat hikayelerimi görüceksiniz.. ...YAKINDA...

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2009; 22:56:07 

quote:

Orijinalden alıntı: baycan87

amacı neydi öyle bir konu açmanın??

konuyu görmdeiysen ben özetliyim 2 sayfa boyunca ezik dedi herkes sana

canları sağolsun seviyorum DH'yı zaten herkez herkeze bişey söylüyo bunlar olsaydı Türkiyenin hali duman olurdu

1 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:07:46 

la sörjin ne adamsın senin kadar palavracısını görmedim 3. sınıfta kalp ameliyatı

3232 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:40:10 

olm senin o kdr kitap okumaktan pes oynamaya vaktin mi oluyor bide

bang! bang!

446 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:49:41 

bu yalancı hala atılmadımı forumdan

325 Mesaj
16 Kasım 2009; 1:00:11 

quote:

Orijinalden alıntı: MİY1988

olm tek ciddi cevap veren benim sanırım..pişman ettiniz ya..konu neydi bi anlasaydım neyse ama..............

sörjin cerrahlıkta okuyormuş,3. sınıfta hem de.Beyin cerrahıymış ama kalp ameliyatlarında daha başarılıymış.Durum bu.

192 Mesaj
16 Kasım 2009; 1:50:19 

şarkının orjinali Handel - ''Zadok The Priest''
http://www.youtube.com/watch?v=iPkzt9vklAw

Full Şampiyonlar ligi bölümü
http://www.youtube.com/...X3qD-iA&feature=related

465 Mesaj
16 Kasım 2009; 1:58:21 

O konuyu açarak hayatının hatasını yaptın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » PES 2010 ŞAMPİYONLAR LİGİ MÜZİĞİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.301