- x
buderus gb022 kış modu ayarlaması
33 Cevap11842 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

482 Mesaj
15 Kasım 2009; 16:57:17 

gb022 model buderus kombi aldım taktırdım
servis gelmiş anlatmış yazın .
ben evde yoktum
şuandada evde yokum evdekiler kış moduna ayarlamayı beceremedi
nasıl yapılacak bilen varsa tarif edebilirmi acaba ,kablusz kumadamızda var her şey ful 4825 ytl verdik

tşk

357 Mesaj
15 Kasım 2009; 22:30:18 

Eğer kullanma klavuzunda yoksa klima ısıtma soğutma kombi işi yapan biyer biliyordur bu şekilde birşey sormak için iklimsayı arama :) bilgi vermezler yasak cünkü satmadıkları cihazların bilgilerini vermeleri bu kadar yardımcı olabiliyorum yarın uğrarsam senin için öğrenirim

482 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:00:15 

kullanma klavuzu var eşim hiç bişey anlamamış
ben internetten buldum

http://www.flowplanet.n...nma%20K%C4%B1lavuzu.pdf

kombinin başında olmayınca çözemedim
abuk subuk bi kullanma klavuzu

tşk ilginiz için
öğrenebilirisen yine banada söyle

birde banyoya giden su sıcaklığını kaç yapalım
evin sıcaklığı 19-22 arasında olsa yeter heralde

510 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:41:13 

dostum senin cihaz yoğusmalı bende u062 kullanıyorum ama tipi aynı kış modu ne anlamadım zaten iki tane ayar yeri var biri sıcak su icin biri petekler icini oda termostadın varsa kombiyi 60c de bırak termostat 21 22c civarında ısıyı sana verecektir ben karıstırmıyorsam iki cihaz birbirine cok benziyor ama gb042 de olabilir emin değilim söylediklerimi denersiniz termosttata derece secilecek soldaki düğme 60c ayarlanacak hepsi bu

"Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline döndürür.
Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir."

510 Mesaj
15 Kasım 2009; 23:43:14 

banyoya giden su dereceside 40c 45c su an icin yeterli ama daha soğuk olunca yükseltilebilir hatta ben soğuk suyu hic acmıyorum tam sol yapıyorum sanırım oda 35c(ama göstergede yok tam sol pozisyon yapıyoruz) oda yeterli oluyor

510 Mesaj
16 Kasım 2009; 0:01:38 

simdi baktımda gb042 ile aynı gb022 farklı bir görünüme sahip ama temel mantık aynı olmalı sizin yoğuslalı diye belki 60c yerine 50 c ayarlanabilir benzer cihaz olduğnu düsünerek yardımcı olmak istedim ama tam yararlı olamadım galiba

2225 Mesaj
16 Kasım 2009; 5:55:05 

quote:

Orijinalden alıntı: albenilim

kullanma klavuzu var eşim hiç bişey anlamamış
ben internetten buldum

http://www.flowplanet.n...nma%20K%C4%B1lavuzu.pdf

kombinin başında olmayınca çözemedim
abuk subuk bi kullanma klavuzu

tşk ilginiz için
öğrenebilirisen yine banada söyle

birde banyoya giden su sıcaklığını kaç yapalım
evin sıcaklığı 19-22 arasında olsa yeter heralde

sanirsam rc35 buderus kumandayi ayarlayamadiniz. ek menu ye girip orda yaz kis sicakligi bolumu var. ordan istediginiz sicakligi ayarlayin. kullanma klavuzunda ek menuye nasil girilecegi yaziyor.

482 Mesaj
16 Kasım 2009; 21:07:29 

bikaç denemeden sonra bi ayar yaptı eşim .
bizim sistem kablosuz kumanda ile ayarlanabiliyor
kombiden kış modu derken kalarüferlerin yanmasını kastettim
benim anladığım kombiden kalarüferlere sıcak su verecek ayarlama yaparsak kumandadan kaçı ayarlarsam suyun sıcaklığını kendi ayarlaması lazım
kombide bir derece girmememe gerek varmı ayrıyeten
ha banyoya giden sıcak su derecesini derseniz onu tabiki rakamsal ayarlamamız lazım
peteklerin sıcaklığı içn kombiden bir sıcaklık derecesi girmeyeceğim anladığım
uzay mekiği gibi alet
dolu para verdik
uarım doğru tercih etmişimdir
evde 5 adet de eca termostatik vana var
bu termostatik vanaların üzerindeki
1-2-3-4-5 hangi derecelere karşılık geliyor onu bilen varsa yazabilirmi acaba
kablosuz kumandayı evin hangi yerine bırakayım
çünkü kumandadaki ayar sıcaklığına göre kombi çalışacak
salon hariç her yerde termostatik vana var
cevaplarınız için tşk

2225 Mesaj
17 Kasım 2009; 5:53:49 

herseyiyle tam aldiginizi dusunerek dis hava sensorunun takilmis oldugunu varsayiyorum. yazdiklarim da ona ogre. kumandanin kapagini acip, kumandanin dugmesini cevirdiginizde dis hava sicakligini gostermeli. takilmadiysa aldiginiz yeri arayip kavgaya baslayin hemen.

kombi kis modunu yani kombinin nezaman yanacagini kendisi ayarliyor. dis hava sensoru 17 derecenin altinda(fabrika ayari) bi sicaklik gosterdiginde otomatik olarak yanar. sizin bisey yapmaniza gerek yok.

kalorifer tesisatinda gezen suyun sicakligini da kumanda cihazi dis hava sicakligina gore otomatik ayarlar sizin birsey yapmaniza gerek yok. sizin yapmaniz gereken sadece odanizin sicakligini istediginiz degere ayarlamak (fabrika ayari gunduz 21, gece 17 derece) ve isletim programinizi yasam tarziniza uygun bi program secmek (fabrika ayari aile).

termostatik vanalarin numaralarinin hangi sicakliga geldigini de kullanma klavuzunda yaziyor. bi kere bakmistim ama ezberimde degil. klavuzu kaybettiyseniz herhangi bi yapi markete giderseniz bi tanesine bakabilirsiniz.

kablosuz kumanda da oturma odanizda olsa daha iyi olur ama kullanim aliskanligina bagli olarak bu yeri siz seciceksiniz. zaten kablosuz olmasinin avantaji da bu

sizden ricam fiyatlari ayri ayri yazin biz de ogrenelim. kombi ne kadar? tesisat ne kadar?? kumanda ne kadar???

saygilar.

482 Mesaj
18 Kasım 2009; 4:17:59 

tşk verdiğiniz bilgi için
dış hava sensörü koymadık
izmir için gerek yok dedi servis.

kombiyi 2400 ytl
diğerleri aklımada değil

dış hava sensörü taksakmı ya aklıma takıldı

şimdi ben içeride olmasını istediğim sıcaklığa göre kumandadan ayarladıktan sonra dışarıdaki sıcaklığı kombinin bilmesine gerek varmı
içeride 20 derece olsun diyeceğiz 20 derece olunca kapatacak
hem iç sıcaklık hem dış kombi kafayı yemesin sonra
mantğı tam nedir acaba dış hava sensörünün

ürünün diğer fiyatlarını ayrı ayrı yazacağım öğrenince

2225 Mesaj
18 Kasım 2009; 8:54:25 

bu kadar masraf yaptiktan sonra dis hava sensoru taktirmamak mantiksizlik olur bence. kombinizin verimli ve konforlu calismasi icin dis hava sensoru gerekli bisey.

ne ise yaradigini bi onceki mesajimda yazdigimiz zannetmisim. duzgun aciklayamamisimki terkrar yaziyorum;

1. kombinin kis konumuna gecmesini sagliyor. siz de gecirebilirsiniz ama otomatik olmasi daha verimli ve konforlu, eve geldiginizde icerisinin sicak olmasi kadar guzel bisey olamaz. tam tersi olarak. eve geldiginizde icerisinin buz gibi oldugunu ve icerisini isitmak icin kombiyi yuksek bi derecede calistirmak zorunda oldugunuzu dusunun. hem daha cok tuketecek hem de rahat edemiyeceksiniz.

2. kombinin tesisatta calistiracagi suyun sicakligini ayarlamasini sagliyor, ornegin disarisi 15 derceyken 40 derece suyu dolasitirarak tesisatta icerisini 22 dereceye getiriyor. 5 dereceyken tesisatta atiyorum 70 derece su cevirerek 22 dereceye getiriyor. tersini dusunelim, servisin onerisi 60 dereceye ayarladiniz. sicak havalarda kombiniz istenen sicakliga(22 derece) cok cabuk geleceginden. cok sik dur kalk yapip fazla elektirk ve dogalgaz yakacak. soguk havalardaysa istanen sicakliga gelmesi icin 60 derece suyu surekli cevirerek elektirik tuketiminin asiri olmasina yol acacak, ya da disarsinin havasina gore kombinin kacta yanacagini siz ayarliyacaksiniz. gozunuz kulaginiz disarida olacak, herzman kombinin basinda olamayacaginiza gore optimum yanma sicakligini herzaman ayarlamaniz imkansiz ve de konforlu degil.

kablosuz kumandaya ve de kombiye verdiginiz parayi hesaplarsaniz. 50-100 lira olan bu cihazin ucretinin yaptigi ise gore cok yuksek olmadigini goreceksiniz. daha once dedigim gibi buderus servisleri cok egitimsiz. dogru duzgun tuketiciye bilgi vermiyorlar gerci dogru duzgun cihazi kendileri de tanimiyorlar veya fiyat kirmak icin de bilerek soylemeyenleri de var!! hangi servis iyi diyeceksiniz mamul kalitesinin surekli arttigi ulkemizde servisler malesef hala eski kafada. duzgun bi servis malesef ya yok, ya da ben rastlamadim. piyasada buderus servisi digerlerine gore iyi denen bi servis. ben parca bollugu ve saygi dan baska bi iyilik goremedim. gerci digerlerinde belki o da yok!!!

saygilar.

482 Mesaj
19 Kasım 2009; 22:38:29 

izmire gider gitmez taktıracağım hocam
kombi şuan 60 derece kalarüfer sıcaklığında ayarlı
dediğiniz gibi bu ısıyla ben hiç oynamadan kombi bunu düşürüp artıracak
çok hoş
gb 022 de dış hava sensörü uyumludur heralde değilmi
çok değişk alet bu kombi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albenilim -- 19 Kasım 2009; 22:38:54 >

2225 Mesaj
20 Kasım 2009; 8:32:18 

gb 022 buderus un iyi kombilerinden bi tanesi fakat dis sensor takma kumandanizla alakali bi durum. kablosuz kumandaniz olduguna gore buyuk ihtimal sensor baglanabilir diye dusunuyorum. sensor taktiramazsaniz izmir gibi sicak iklimli bi yerde surekli 60 derecede kombi yakarsaniz elektrik ve dogalgaz tuketiminiz asiri olacaktir. yogusma ozelligini de buyuk ihtimal kullanamiyacaksiniz. sensor takamazsaniz kombiyi 40-70 derece arasi kendiniz ayarlamayi ihmal etmeyin.

100 lira icin izmirde dis sensore gerek yok deyip 600 liralik kumanda cihazi olan, sadece kendisi 2400 liralik yogusmali bi kombiyi 60 dereceye ayarlayan servise de burdan selamimi yolluyorum

kullanim su sicakligi ayari da sensor olsa da olmasa da size kalmis. o zaten cok bi ayar istemio. o biraz kisisel tercih. arkadasin dedigi gibi bir kere 40-45 derece arasina ayarlarsaniz yeterli olacaktir.

482 Mesaj
21 Kasım 2009; 18:37:57 

evet bugun kombiyi takan firmayı aradım
100 ytl değerindeki dış hava sensörüne hala gerek yok diyor
bu kalarüfer suyu sıcaklığını dış hava sensörü takıncaya kadar ne zaman alçaltıyım ne zaman yükseltiyim kaç dercelerde olsun bu sıcaklık

herkeze teşekürler cevapları için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albenilim -- 21 Kasım 2009; 18:38:52 >

45 Mesaj
2 Aralık 2009; 2:31:14 

arkadaşım mail attım sana
iletişim bilgilerim var orada.
ulaş bana yardımcı olurum sana.
diğer arkadaşlar içinde geçerli tabiki.
3 yıldır gb022 kullanıcısıyım.

45 Mesaj
2 Aralık 2009; 2:46:04 

quote:

Orijinalden alıntı: albenilim

evet bugun kombiyi takan firmayı aradım
100 ytl değerindeki dış hava sensörüne hala gerek yok diyor
bu kalarüfer suyu sıcaklığını dış hava sensörü takıncaya kadar ne zaman alçaltıyım ne zaman yükseltiyim kaç dercelerde olsun bu sıcaklık

herkeze teşekürler cevapları için

dış hava sensörüne hiç gerek yok arkadaş bence.
modülink olan kumandan varsa yeter be arkadaş.

2225 Mesaj
2 Aralık 2009; 8:20:44 

quote:

Orijinalden alıntı: maslan41

dış hava sensörüne hiç gerek yok arkadaş bence.
modülink olan kumandan varsa yeter be arkadaş.

kombiye de dogalgaza da gerek yok. sen en iyisimi yak sobani otur sicak sicak. mmissss.

361 Mesaj
15 Mayıs 2010; 17:56:22 

Bende buderus GB022 almayı düşünüyorum.

Bu konuya acıklık getirecek arkadaş var mı?

G022 de kablosuz modulink ile dış hava sensürü beraber kullanılamıyor diye biliyorum.

Dış hava sensörü yalnızca kablolu RC35 ile çalışmıyor mu ?

Kablosuz modulink ile FA dış have sensörü beraber kullnılabiliyor ise elbette onu tercih ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didim -- 15 Mayıs 2010; 17:57:50 >

2225 Mesaj
21 Mayıs 2010; 7:29:37 

dis hava sensoru modulink ile birlikte kullanilamiyor.

361 Mesaj
21 Mayıs 2010; 11:03:13 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

dis hava sensoru modulink ile birlikte kullanilamiyor.

tşk bende öyle biliyordum teyid etmiş olduk

1300 Mesaj
4 Eylül 2010; 5:29:40 

Arkadaşlar ben de dün Buderus GB-022 yoğuşmalı kombi sipariş ettim ve kombi ile birlikte modulink kablosuz oda termostatı siparişi de verdim. Ancak aynı kombiyi alan komşularımdan biri modulink RC-20nin kablosuz versiyonu, yani modulink ile sadece fabrika çıkışı programları kullanabiliyorsun. RC-35 gibi kendin programlama yapamıyorsun dedi.

Gerçekten modulinkte istediğimiz saatte istediğimiz ısıyı verecek şekilde programlama yapamıyor muyuz? Yapamıyorsak da fabrika çıkışı programlar ne kadar kullanışlı? Sağolsun buderus kumanda panelleri ile ilgili hiçbir detaya yer vermemiş. İnternette de konuyla ilgili bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sony Ericsson Xperia Arc S Silver - Asus N61VN280BD

137 Mesaj
4 Eylül 2010; 11:09:29 

quote:

Arkadaşlar ben de dün Buderus GB-022 yoğuşmalı kombi sipariş ettim ve kombi ile birlikte modulink kablosuz oda termostatı siparişi de verdim. Ancak aynı kombiyi alan komşularımdan biri modulink RC-20nin kablosuz versiyonu, yani modulink ile sadece fabrika çıkışı programları kullanabiliyorsun. RC-35 gibi kendin programlama yapamıyorsun dedi.

Gerçekten modulinkte istediğimiz saatte istediğimiz ısıyı verecek şekilde programlama yapamıyor muyuz? Yapamıyorsak da fabrika çıkışı programlar ne kadar kullanışlı? Sağolsun buderus kumanda panelleri ile ilgili hiçbir detaya yer vermemiş. İnternette de konuyla ilgili bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kombiniz hayırlı olsun. Ben de aynı kombiyi modulink ile kullanıyorum. Sorularınıza elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışayım.Modulink kumanda ile 24 saatlik dilimde 4 adet farklı zaman dilimine sıcaklık değeri atayabilirsiniz. Ama haftalık programlama yapamazsınız. Eğer haftalık program yapmak ve dış hava sıcaklığına göre modülasyon yapmasını isterseniz RC-35 almanız daha uygun olur. Benim için öncelik kablosuz olmasıydı. O yüzden tercih ettim.

1300 Mesaj
4 Eylül 2010; 11:30:08 

Teşekkür ederim kylixturk. Şimdi daha net bir bilgiye sahip oldum. Peki bu kumandada bağlantı kuramama gibi bir sorun olabilir mi? Bizim evde abartılı perde beton kullanmışlar o yüzden kablosuz iletişimler çok sağlıklı yapılamıyor. Ben de ortalıkta kablo gezinmesinden hiç haz etmem. Bu sebeple modulinki tercih ettim zaten. Aksi taktirde ya evin içinde uzun uzun kablo dolaşacak ya da pencere veya duvar delinecek. 2 yaşındaki evimde de sağa sola olur olmaz delik açmak hiç işime gelmiyor.

Cevabınız için tekrar teşekkürler.

137 Mesaj
7 Eylül 2010; 0:39:50 

Cevap biraz geç oldu kusura bakmayın. Benim kombim balkonda modulink giriş tarafındaki odada. Aslında kombi ile modulink çapraz olarak dairenin iki ucunda ve sorunsuz iletişim var. Aynı odalarda wireless modem ile usb wireless adaptör birbirini görüyor ve zor iletişim sağlıyor. Orada bile sorun olmaması beni bile şaşırttı ama yine de denemek lazım. 30 mt kapalı alanda haberleşiyor diye yazıyodu sanırım broşüründe. Sizin gibi kablo karmaşasını sevmediğim için tercih etmiştim.

1300 Mesaj
7 Eylül 2010; 10:11:23 

Teşekkürler kylixturk. Geç oldu ama zamanında oldu. Kararı bugün vermem gerekiyor. Artık kafamdaki tek soru işareti dış hava sensörünün gerekliliği :D

1300 Mesaj
8 Eylül 2010; 11:00:14 

Son olarak modulinkte karar kıldım. Artık dış hava sensörünün görevini de kendimiz üstleneceğiz :D Ortalıkta kablo dolaşması fikrini eşim de ben de göze alamadık :)

34 Mesaj
27 Kasım 2010; 10:13:37 

şimdi herkez ayrı bişy söylüyo bu cihaz için ben sizi aydınlatıyım

Modulink dediğimiz kumanda uzaktan kumandadır. program yapabilirsin Yan 21 Derece Sön 17 Derece Yan 23 Derece Sön 15 Derece yani yan sön olarak 4 ayrı program girebilirsin yanlız haftanın 7 günü ne geçerlidir bu program VE DIŞ HAVA SICAKLIĞINI GÖREMEZ yani boşa dış hava sıcaklık sensörü taktırmayın!

2- Rc35 Modülasyonlu kumanda Şimdi Bu kumanda cok profesyonel bi kumandadır yani bunla yan yan 5 kombi tak o beş kombiyi o kumanda kontrol eder tabiki GB022 de kontrol eder. Haftanın her gününe Ayrı Ayrı program girebilirsiniz Ayrı saat Dilimleri verebilirsiniz DIŞ HAVA SICAKLIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ aynı zamanda Mutfakda yerden ısıtmanız var ayrı bi üç yolluyla onuda kontrol edebilirsiniz Bu kumandayla her şey mümkün yani boşa kendinizi Kasmayın bence En iyisini Ben söyleyeyim

MODULİNK 250 RF Yani kablosuz kumanda gerek yok rc35 Tasarruf mu diyosunuz zaten Kombi yoğuşmalı bir kombi Birde Menşeği ALman, ALManyadan geliyo yanii Bu kombii (((Çok değerliiiiii))))

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Kasım 2010; 18:35:53 

quote:

Orijinalden alıntı: yuzuakyener

Son olarak modulinkte karar kıldım. Artık dış hava sensörünün görevini de kendimiz üstleneceğiz :D Ortalıkta kablo dolaşması fikrini eşim de ben de göze alamadık :)

burda uygun olduğunu düşünüyorum bakınız.
http://www.kombistanbul...BUDERUS-ODA-TERMOSTADI/

361 Mesaj
30 Kasım 2010; 23:36:07 

quote:

Orijinalden alıntı: servisdestek

2- Rc35 Modülasyonlu kumanda Şimdi Bu kumanda cok profesyonel bi kumandadır yani bunla yan yan 5 kombi tak o beş kombiyi o kumanda kontrol eder tabiki GB022 de kontrol eder. Haftanın her gününe Ayrı Ayrı program girebilirsiniz Ayrı saat Dilimleri verebilirsiniz DIŞ HAVA SICAKLIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ aynı zamanda Mutfakda yerden ısıtmanız var ayrı bi üç yolluyla onuda kontrol edebilirsiniz Bu kumandayla her şey mümkün yani boşa kendinizi Kasmayın bence En iyisini Ben söyleyeyim

MODULİNK 250 RF Yani kablosuz kumanda gerek yok rc35 Tasarruf mu diyosunuz zaten Kombi yoğuşmalı bir kombi Birde Menşeği ALman, ALManyadan geliyo yanii Bu kombii (((Çok değerliiiiii))))

rc35 için bir kac ilavede ben yapayım.

cihaz üzerinden kombi üzerindeki ekipmanların çalışma durumlarını görebiliyorsunuz.

%25-%100 aralıgında kombinin hangi güçte çalıştıgını (modülasyonu) görebiliyorsunuz.

tek tek-yakıtventili -brulör fanı-pompa-ateşleme-alev devrede olup olmadıgını görebiliyorsunuz.

yalnız baca gazı sıcaklıgı şu an gb022 de zannedersem okumuyor.Bu kısım boş diger modellerde okuyor mu bilmiyorum.

Kazan ve boyler sıcaklıkları .oda ve dış ortak sıcaklıgı gibi bir cok paremetre okunabiliyor.

Suyun gidiş ve dönüş sıcaklıkları okunabiliyor

Başka güzel bir özeliğide tatil dönüşü istediğiniz bir tarihde hangi satte oda sıcaklıgının ne olması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz.

Kullandıkca cihazı tanımaya başlıyoruz.

Bu özellikler için servis menüsü = Menü+info+geri tuşlarına aynı anda basmak gerekiyor.

Ben evde yoktum servis herhangi bir kullanım kitapcıgı bırakmamış bütün bunları internetdeki kullanım klavuzundan ögrenebildik kutu içerisinde kitapcık cıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didim -- 2 Aralık 2010; 13:17:30 >

2708 Mesaj
6 Aralık 2010; 23:28:28 

arkadaslar bendede gb022 mevcut mutahıt taktı. ayrıca modulink 250 rf mevcut.

işin güzel yanı gün içindeki 1 den 4 e kadar olan program kısımlarını sildim :D nasıl tekrar ekliyecegim :D

birde evin içini 23-24 derece olmasını istiyorum nasıl bir ayar yapatım 60 derece su sıcaklıgı yeterlı olur mu ??

tasarrufuda dusunmek lazım...

170 Mesaj
17 Aralık 2010; 13:42:20 

bende bu kombiden almak üzereyim ama karar veremedim hangi kumandayı alam diye kablosuz olmasını istiyorum :(

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

2708 Mesaj
20 Aralık 2010; 14:16:10 

up

11 Mesaj
24 Aralık 2010; 10:59:07 

Arkadaşlar ben de bu kış kombi kullanmaya başladım. Kombim Buderus Gb022 oda termostatı rc35. Benim kafama takılan bir problemim var, tecrübe sahibi sizlerden yardım istiyorum.
Problem şu; Gündüz oda sıcaklık ayarı:23 derece- Gece oda sıcaklık ayarı:19 derece
Gece moduna geçtiğinde sıcaklık 22,7 derece düştüğünde kombi çalışıyor. dereceyi 23 civarlarına getirince kapanıyor. Yani gece modunda da aynı gündüz modu görevini görüyor. Acaba nerde problem olabilir? Dış hava sensörüm yok. Yapmadığım ayar kalmadı. Sizlerden yardım istiyorum.

82 Mesaj
2 Aralık 2013; 18:41:17 

Gece kaç derece etmek istiyorsan o kisim saat ile ilgilidir.
Gece 22 den sonra 19c almak istiyorsan o kisimin saat ayarını girmen gerekiyor
örnek: başlangic (22) bitiş (08) derece (19) şeklinde olmalı.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Klimalar » buderus gb022 kış modu ayarlaması
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.421