Şimdi Ara

İmdattttt...PC BENI DELI EDIYOR OTOMATIK KAPANMIYORR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadslar dun bılgısayara format attım ve bıseyler oldu

baslat menusunden bilgisayarı kapat dedıgımde 3 secenek cıkıyor bıldıgınız gıbı bende sadece kapat ve yenıden baslat aktıf yanı beklemede secenegı renksız gozukuyor kısaca beklemeye alamıyorum bunu nasıl hallederım

2..Bİlgisayarı kapat dedıgımde kapanıs uzun suruyor ve butun ıslemler bıttıkten sonra sımdı bılgısayarınızı guvenlı bır sekılde kapatabılırsınız gıbı bı uyarı verıyo yanı otomatık kapanmıyo benı delı edıyooo

3..actıgımda eskıden anakartın logosu gozukurdu (fullscreen) sımdı o gozukmuyo bıde kullanıcı adına tıkladıgım zaman hosgeldınız fılan demeden bekletıyo sonra acılıyo

BILENLER ICIN BELKI COK KOLAYDIR AMA BEN BILMEDIGIM ICIN DELI OLACAM HERKESE SIMDIDEN TESEKKURLER....

XP professıonal++sp2 kurulu

• beklemeyi başlat denetim masası güç seçenekleri gelişmiş hazırda beklemeyi etkinleştir menüsünden yapabilirsin!!!diğerleri için sen bi tarat o bilgisayarı virüs spam v.b programlara olmassa buraya yaz yardımcı olmaya çalışırım
  • 3.sorunun cevabı biostan yapılıyo bi yerinde full screen logo var onu enable yap
  • varsın logo gözükmesin açılışı geciktiriyor
  • güvenli bir şekilde kapatabilrisiniz yazısını da kaybedip otomatik kapatmak için. güç sçeneklerinden apm yi aç ve uygula de. o sorununda öyle çözülsün bakalım.
  • bilgisyarın otomatik kapanması için gerekn ayarlar şunlar
    denetim masası -> Güç Seçenekleri -> APM (Bölmü) -> GElişmiş güç yönetim sistemini etkinleştiri seç tamam de artık bilgisyar kendi kapanır.
  • Arkadslar sogolun sorun cozulduuuu((anlayan adamların halı baska tabı)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.