Şimdi Ara

Win2K Hyper Traiding

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar elimde p4 3,0 Hyper traiding işlemci var
    winxp de işlemci iki tane görünüyor yani çift işlemci gibi çalışıyordu fakat win2000 yükledim onda öle bişi görünmüyordu. Acaba bu sadece xp için mi özel yoksa 2000 de de öle çalıştırabilirmiyiz.
    Birde TuneUp adlı programda işlemcinin özelliklerine bakıyorum 3000 MHZ yazıyor bu sizce doğru bir rakam mıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonstory -- 29 Temmuz 2005, 20:23:29 >

• sanırım xp de öle görüyor çift işlemci gibi. sp lerini yükledin mi 2k nin? emin değilim istersen bir de öle dene. sırf senin bu durumu sormak için meraktan biraderi aradım ama cep ıualaşılamıyo. :) kolaylıklar..
  • dostum ilgin için çok teşekkürler
    sp4 falan herşeyi bütün update ler düzgün
    bide şunu sorucam mesela win2k görmese bile ben o performansı alabiliyormuyum bu işlemciden onu merak ediyorum
    bide bu 3000 MHZ görmesi ne iş acaba :D
  • 3000 mhz normal saat frekansın o zaten. hiç merak etme öle çift bişiler göstermese de o performansı alırsın.. birader 2k de denemişdi. yok mu arkadaşlar ht işlemcili w2k kullanıcısı???
  • hımm anladım kardeş çok sağol
    yanlız senden bişi rica etsem ya kardeşine de bir sorduktan sonra bir ara bana mail atarsan çok sevineceğim
    yardımların için tekrar teşekkür ederim
    mail: halil_sogukkanli@hotmail.com
  • mail attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.