Şimdi Ara

web cam yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar panasonic nvgs 50 dv model kameram var. bunu bir türlü webcam olarak kullanamadım(msn 7.0 plus yüklü) şimdi sizlere sorunumu açıklayım.

resimde gördüğünüz gibi ses ve görüntü ayarlama sihirbazından kameramı seçip görüntü alabiliyorum.

devamı ikinci mesajda.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviatör -- 29 Temmuz 2005, 17:44:18 >

• bi öncekinin devamı......

web kamerası ayarlarına geldiğimde ise ne kamerayı seçebiliyorum nede ekrana görüntü geliyor..

yardımlarınız için teşekkürler.

daha doğrusu bu şekilde bi görüntü var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviatör -- 29 Temmuz 2005, 17:52:40 >

• resmimi ayna gibi göster yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretleyip denermisin...son resimdeki yer yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzena -- 29 Temmuz 2005, 17:50:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Neyzena

resmimi ayna gibi göster yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretleyip denermisin...son resimdeki yer yani...

işaretledim ama bişey değişmedi

• peki daha önce kullandığın farklı bir kamera var mıydı?

bazen hafızada kalan kamera yüzünden msn son taktığını değil diğer kamerayı görüyor olabilir...

birde aygıt yöneticisinden kamera sürücülerini tekrar yüklemeyi veya güncellemeyi denermisin?
  • yani görüntü ayarlama sihirbazında iken takılı kameranın seçili olduğundan eminmisin? demek istedim
  • daha önceden başka kamera kullanmadım ve herhangi bir kameraya ait sürücü yüklemedim

zaten problemin biriside aşağıda belittiğim.

denetim masasında tarayıcı ve kameralar adlı yöneticide benim webcamin görünmüyo.

ama aygıt yöneticisinde ses video ve oyun kumandalarının içinde gözüküyor.

• usb lerden bakarmısın birde bu gördüğü sesle ilgili yazılım...driver sorunu çıkabilir bu işin altından
  • bakmamı istedigin yer burasımı

• arkadasım webcam i tanıttıgın zaman aygıt yöneticisinde ses ve oyun kumandaları kısmında değil de ayrı olarak görüntü aygıtları kısmında görünmesi gerekmiyor mu? Bence sorunun nedeni bu olabilir..
  • arkadaşlar cevaplar için teşekkürler.

bende nedenin bunlar olabileceği konusunu düşünmüştüm.bulabildiğim bütün sürücüleri denedim ama bi sonuç alamadım. başka bi sebebi olabilirmi diye düşündüğüm için bu topici açtım.başka görüş çıkmaz ise sorunun sürücü kaynaklı olduğu kanısında karar kılıp bu işten vazgeçip yeni bi web cam alacağım zorunlu olarak.

bide bu alet windows 2000 de(net meeting) sorunsuz çalışıyor bunuda göz önünde tutalım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviatör -- 29 Temmuz 2005, 20:19:15 >
  • Webcam i xp de tanıtırken dosyalarda xp uyumsuzluk hatası verdi mi peki???
  • denetim masası porogram ekle kaldırda vebcam varsa kaldır vebcam takılı iken bilgisayarını aç kapa
    açtıktan sonra bilgisayarıma sag tıkla ozelliklerden donanım/aygıt yoneticisine gir vebcamı yüklenmedi gösterecektir üzerine sag tıkla sürücüyü güncelleştir de vebcam sürücüsünü tak ve yükle
    ardından msn girince görüntü ve ses ayarlarına gir ilk görüntü ayarı gelir vebkamının markasını kuucuktan seç bir ileri adımda görüntü alman lazım kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: centerland

http://panasonic.co.jp/pavc/global/cs/e_cam/connect/webcam.html

burası doğru adres bi dene orda web kamerayı kullanmayın yazıyor nv gs 50 için
  • quote:

Orjinalden alıntı: centerland

http://panasonic.co.jp/pavc/global/cs/e_cam/connect/webcam.html

sorunumu bu site çözdü sağolasın beni bi sıkıntıdan kurtardın

yardımlarınız için hepinize teşekkürler için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.