BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL
48 Cevap11423 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2070 Mesaj
14 Kasım 2009; 14:18:43 

bimde 20 kasımda sınırlı stok indiriminde olacak.. ihtiyacı olana

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 15 Kasım 2009; 8:26:25 >

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

912 Mesaj
17 Kasım 2009; 16:16:34 

yeni almıştım bir kutu 50'lik duruma göre bundan da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelizard17 -- 17 Kasım 2009; 16:17:48 >

Notebook - Diz üstü
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.

1167 Mesaj
17 Kasım 2009; 17:21:00 

0

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.
Mustafa Kemal Atatürk

342 Mesaj
17 Kasım 2009; 17:33:19 

bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum

413 Mesaj
18 Kasım 2009; 12:32:58 

arkadaşlar bu detarjanın kalitesi hakkında bilgisi olan var mı yani bind nasıl bidetarjan markası ayrıca 1 kutusu en fazla bir sene gider 3 günde bir yıkatsan bulaşıkları

İstanbul Denetim Muhasebe ve Mali Müşavirlik

401 Mesaj
18 Kasım 2009; 14:22:55 

Biz sürekli bu tableti kullanıyoruz ve çok memnunuz, normalde 50 adedi 9.75 gibi bir şeydi en son aldığımda, bu daha ucuza geliyor, denk gelirsem alırım bende.Bu arada tabletler alman malı ve kalitesi oldukça iyi.

4854 Mesaj
18 Kasım 2009; 14:35:13 

quote:

Orijinalden alıntı: gago

tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum

deterjanlarda tarih aralığı olsa bile gıda gibi kısa değil, bayağı bir uzun süre olmalı ki ben deterjanlarda son kullanma tarihi diye bir şey hatırlamıyorum..

Üretim tarihi yazar ama son kullanma tarihi hiç görmedim..

Bu arada bir ara bu marka tablet deterjanın konusu açılmıştı. Pril ya da calgonit tarafından üretildiği söylenmişti.

2070 Mesaj
18 Kasım 2009; 14:47:21 

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

deterjanlarda tarih aralığı olsa bile gıda gibi kısa değil, bayağı bir uzun süre olmalı ki ben deterjanlarda son kullanma tarihi diye bir şey hatırlamıyorum..

Üretim tarihi yazar ama son kullanma tarihi hiç görmedim..

Bu arada bir ara bu marka tablet deterjanın konusu açılmıştı. Pril ya da calgonit tarafından üretildiği söylenmişti.

kutuda üretim yeri yazar..

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

168 Mesaj
18 Kasım 2009; 21:19:22 

quote:

bu temizlik maddelerini çok kullanılmıyorsa çok almak bence akıl işi değil tarihi geçmiş detarjanların etkilerini kaybettiklerini biliyorum o yüzden 120lik tablet ancak bir yemekhane restoran gibi yerler için mantıklı ev için çok gerekli değil diye düşünüyorum

Valla biz evde 3 kişiyiz ve haftada 2 kere bulaşık makinesi çalışıyor. 120 tablet 60 hafta=15 ay gider. Deterjanı aldığımızda da 9 ay önce üretilmiş olsa, toplam süre 24 ay eder. 2 yıl sürede bir deterjanın bozulacağını hiç sanmıyorum.

Aradığınız imzaya şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

The signature you have looked for cannot be reached at the moment. Please try again later.

76 Mesaj
18 Kasım 2009; 23:56:31 

Bizim makine ortalama hergün çalışıyor, uzun süredir bu markayı kullanıyoruz.Bıçakla keserek yarım tablet olarak kullanıyoruz.Gayet memnunuz.

Ne kaa ekmek, o kaa köfte...

7183 Mesaj
19 Kasım 2009; 8:34:09 

aynen arkadaşlar ürünler yakın zamanda carrefourdan alış - yaptığım için biliyorum. çok iyi. ÇİF set ler belki dah ucuz oldu ( 2 li olarak ) ama k kartı varsa ve paranızda varsa alın derim.

6 lt LİK ÜRÜNLER VE MARKA OLMALARI DA AVANTAJ

KALİTELİ BAL - DETERJAN UYGUN ORTAMDA EN AZ 2-3 YIL GİDER.

852 Mesaj
19 Kasım 2009; 8:54:36 

bende kullanıyorum daha once almısdım
gayet iyi hemde fiyatı acaip iyi olmus

551 Mesaj
19 Kasım 2009; 12:39:03 

quote:

sallamayın arkadaşlar deterjan bu gıda değil..
etkilerini nasıl kaybedermiş biri anlatsın yahu..

|| iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi || Logitech K360 || Logitech M305 || Samsung Ultrabook NP530U3C || Blackberry Curve 9360 || Fitbit Zip ||Sony SBH50 || Turkcell Vınn Wifi 21.6 Mbps || Silicon Power 32 GB 3.0 USB || Norton 360 ||

512 Mesaj
19 Kasım 2009; 13:51:32 

benim hanım calgonit tableti beğenmiyor pril tablet kullanıyoruz. bu bind calgonitten daha iyi midir acep??

Finepix S1700 Kulübü
Motorola Atrix
XD2 Elantra+Detaycı

912 Mesaj
19 Kasım 2009; 14:50:06 

ben de bind active başladım. diğerlerinden hiç farkı yok.

Notebook - Diz üstü
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.

2149 Mesaj
19 Kasım 2009; 15:07:38 

quote:

Orijinalden alıntı: kxlylmz

benim hanım calgonit tableti beğenmiyor pril tablet kullanıyoruz. bu bind calgonitten daha iyi midir acep??

** O kadar da değildir herhalde.

Toshiba47"ZV635-Pioneer BD120-Yamaha RX-V765 - Front:Yamaha NS-777+Center:Yamaha NS-444+Surround:Yamaha NS-333+ BackSurround:Kenwood M-757+Jamo sub300
Toyota Corolla GLİ Special-1998-(Eski araba:Honda Civic Premium-2008) - Philips X500 - MSI CX640DX İ3-2330-2GVGA GT540M - Egreat-R6B

342 Mesaj
19 Kasım 2009; 15:59:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

niye sallayayım bizzat kimya mühendisinden duyduğum bir şeydi bir tek bu tableti kasetmedim misal 10kg omo şimdi o zaten 15 kgya denk geliyor 1.5 sene bunu kullanmak mantıklı değil açtın poşeti nasıl saklayacaksın fermuarlı olanları var onlar da ne kadar koruyucu belli değil o yüzden bu tabletlerin dışında koruyucu jelatin var ayrıca bind actvi pril üretiyor diye biliyorum avrupa birliği ülkelerinden birinde üretiliyordu kalite denetlemesi iyi düzeydedir

1586 Mesaj
19 Kasım 2009; 16:45:37 

sürekli carrefourdan calgonit set alıyordum orda da baya indirimler oluyodu ama daha 84 lüğe + 2 adet cillit bang veya 1 adet kosla oxi action ile 22 liranın altında vermedim 120 liğe 16 lira çok iyi fiyat bi de bundan denemek lazım yorumlar gayet olumlu bakıyorum

166 Mesaj
19 Kasım 2009; 22:39:57 

alman firması tarafından üretiliyor. Made in Germany

DH Motorola Moto G Kullanicilari

240 Mesaj
19 Kasım 2009; 22:43:35 

sampuanlarda bile 12 aydir son kullanma tarihi,ben 24 ayini doldurmusunu kullandim sacima kepek yapti

2006 Skoda Octavia RS

7004 Mesaj
19 Kasım 2009; 22:53:10 

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

sürekli carrefourdan calgonit set alıyordum orda da baya indirimler oluyodu ama daha 84 lüğe + 2 adet cillit bang veya 1 adet kosla oxi action ile 22 liranın altında vermedim 120 liğe 16 lira çok iyi fiyat bi de bundan denemek lazım yorumlar gayet olumlu bakıyorum

aynen, 84 lük + 2 adet cillit bang i geçenlerde bende almıştım...çok iyi fiyattı...

bimde satılan ürünü daha önce kullandık, özellikle bardakları çok çiziyor...makina kaynaklı demeyin aynı makinada calgonit kullanıyoruz hiçbir sorun olmuyor...

615 Mesaj
19 Kasım 2009; 23:10:00 

quote:

Orijinalden alıntı: isem

Bizim makine ortalama hergün çalışıyor, uzun süredir bu markayı kullanıyoruz.Bıçakla keserek yarım tablet olarak kullanıyoruz.Gayet memnunuz.

hocam tasarruf abidesi gibisin, sevgiler.

"Samanyolu, en az 100 milyar yıldız içerdiği düşünülen dev bir gökada. Görünebilir evrendeyse, en az 200 milyar gökada bulunduğu hesaplanıyor."

4464 Mesaj
20 Kasım 2009; 2:14:15 

Benim eşim de beğenmiyor calgonit tableti, pril iyi diyor.. Ne var anlamadım calgonitte, hem pahalı hem meşhur marka.. Beğenmemesi işime geldi o ayrı da

quote:

• Asrock N68C-GS FX AMD DDR2 DDR3 1066MHz Soket AM3 AM2 AM2, Amd FX-4100 X4 3.6 Ghz Soket AM3, MSI N9600 GT, 320 GB WD Harddisk, 2x2 Gb 1333 Mhz DDR3 Kingston Ram, LG Dvd-RW, Everest 460W Kasa
  • 13" MacBook 2.4 GHz Retina 2.4 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 2.9 GHz'e kadar Turbo Boost 8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanlı flash depolama Intel Iris Graphics 9 saat pil

512 Mesaj
20 Kasım 2009; 8:38:16 

aynen , makine siemens ve içinde calgoniti tavsiye ederiz yazıyor ama pek işe yaramıyor doğrusu...

quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov77

Benim eşim de beğenmiyor calgonit tableti, pril iyi diyor.. Ne var anlamadım calgonitte, hem pahalı hem meşhur marka.. Beğenmemesi işime geldi o ayrı da

Finepix S1700 Kulübü
Motorola Atrix
XD2 Elantra+Detaycı

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Kasım 2009; 8:46:58 

bundan 1 kutu da ben alayim bugun. calgonite dunyanin parasini bayiliyorum her ay.
kullanan arkadaslar tavsiye ediyor mu bu markayi. bardaklari falan ciziyor mu?
esimle papaz olmamayim sonra

7183 Mesaj
20 Kasım 2009; 9:20:23 

quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

bundan 1 kutu da ben alayim bugun. calgonite dunyanin parasini bayiliyorum her ay.
kullanan arkadaslar tavsiye ediyor mu bu markayi. bardaklari falan ciziyor mu?
esimle papaz olmamayim sonra

calgonit ler pahalı ama güncel / sürekli kampanya hep onda.

yakın zamanda 19,9 tl den temizleme sıvı + koku + tablet satıldı. normalde 57 tl denen - 29 tl ye inen ve en ucuz 24 yt olan bir üründür,

ben 4 kutu aldım attım köşeye. BÜFE - LOKANTA - BEKAR İŞİ için BİM in ürünü gider diyorum

852 Mesaj
20 Kasım 2009; 10:52:31 

arkadaslar bence omo konsantre deterjanda sıcak sayılır
ben ıkı tane aldım bi denede bulasık tabletinden

65 Mesaj
20 Kasım 2009; 12:01:19 

quote:

Orijinalden alıntı: ecan50

alman firması tarafından üretiliyor. Made in Germany

Made in Morocco Casblanca,

1167 Mesaj
20 Kasım 2009; 13:05:00 

quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

O kısımda yazılan Fas'taki ithalatçı Bim'in adresi.

İmalatçısı Alman GECHEM GmbH & Co. KG firmasıdır.

Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.
Mustafa Kemal Atatürk

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Kasım 2009; 14:42:03 

quote:

Orijinalden alıntı: sabrifidan

al iste bu da mokoko cikti

7004 Mesaj
20 Kasım 2009; 14:59:21 

Az önce geldim bim den...Çamaşır ve bulaşık makinası deterjanı hariç bütün temizlik malzemelerinden aldım...Hepsi piyasa fiyatlarına göre uygun...Yumoş, Perwoll, Cif, Dixi ve Hobby...Özellikle sıvı sabun çok uygun...Şu aralar çok kullanılan bir ürün zaten...Kasiyerde ben alırken yumoşun kokusuna baktı...Kendiside alıcakmış... Bu bimin sahipleri işi biliyor diyor...Hakikatende öyle...Bayramdan bir hafta önce satılan promosyonlu ürünlere bakarmısınız...Taktik çok iyi...

Bunlar dışında Kühne soslar 3,45TL...

0

Ayrıca A101 de de tat hardal 1,95TL...

0

546 Mesaj
20 Kasım 2009; 16:14:55 

teşekkürler, deterjan lazımdı

''Türkiye, Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her seyi de Atatürk'e...''

20040 Mesaj
20 Kasım 2009; 18:45:23 

Geçen hafta Carrefour' dan 84 Tablet Calgonit Finish+1 adet yağ sökücü sprey+1 adet kireç sökücü spreyi 26TL' ye aldım.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

791 Mesaj
20 Kasım 2009; 20:10:32 

teyzemden aldığım son raporlara göre, bimde satılan bulaşık mak deterjanları bardakları çiziyormuş (heralde bu markadan bahsediyodu)

1053 Mesaj
21 Kasım 2009; 1:08:20 

Bende aldım güzel deterjan. daha öncede kulanmışdık. Fiyat cok iyi.
Yanlız yer paspasından almakdı amacım fakat sabahtan açıldığı an bitmiş. Çalışanlardan birisi söylendi .Kapaş kapış gitti abi dedi. Kavga çıkmış ... :)

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

725 Mesaj
21 Kasım 2009; 1:41:26 

Güral porselen için izdaham çıktı..
Ezilen oldu..

İletişim Fakültesi Reklamcılık

1045 Mesaj
21 Kasım 2009; 2:03:56 

böyle koca koca ürünleri almayı düşünen arkadaşlar bence önce metroya bakmalı. ucuz demiyorum ama bakılmalı..

TRIDONIC - Balast Uzmanı

3293 Mesaj
21 Kasım 2009; 2:58:32 

ben BİM den bir kere bulaşık makinesi için aldım o zımbırtıdan, evden kovuluyordum valla, tüm bardakları filan içzdi mahvetti, direk çöpe attık, tavsiye etmiyorum, ki tek yaşayan ben değilmişim başkaları da var yukarıda aynı konudan şikayet eden

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

72 Mesaj
21 Kasım 2009; 9:13:46 

Arkadaşlar kesinlikle bu markanın "ikisi bi arada, üçüsü bi arada" tabletlerinden almanızı tavsiye etmiyorum.

2 yıl önce bu markayı bir kez merak üzerine aldım. Sırf denemek için. Az daha evden kovuluyordum ben de... Bu üründe metal koruyucu ve cam parlatma özellikleri kesinlikle yok.

- Çatal, kaşık, bıçak gibi rahatça aralarında s damlası kalan parçalarda yer yer paslanmalara neden olabiliyor. Calgonit ya da Pril kullanırken böyle yapmazdı. Ama makineye BIND koyunca nedense metallerde paslanma başladı.

- Cam bardaklarda ise acaip bir beyaz buğulanma ve hafif çizilmelere neden oluyor. Ayrıca çok iyi temizlemiyor. Genelde kuru yiyecek kalıntıları çıkmıyor.

BIND TABLET kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama her ürününü değil. Toz deterjan BIND marka kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var. Onlar da tabletlerini denemişler ve hüsrana uğramışlar. BIND adlı markanın TOZ olanını alın, tabletinden uzak durun.

Alternatif tavsiyeler ise CALGONIT POWERBALL ve Pril tabletler. Daha 2 ay önce 120'lisini kampanyadan 22,9 TL'ye almıştım. Tahminen 8 ay yetecek. Ankara'da olanlara bir tüyo: İstanbul yolu üzerindeki A-CITY alışveriş merkezine gidin. Mısır Çarşısı içerisindeki markette Calgonit POWERBALL 120 adet 24,9 TL. Geçen hafta gördüm.

Anladığım kadarıyla bayanların Pril demelerinin nedeni ise limonlu modelinin hoş bir koku bırakması ve iyi temizlemesi.

121 Mesaj
22 Kasım 2009; 0:51:24 

Bind tablet'i pril üretiyor arkadaşlar. Biz yıllardır kullanıyoruz herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Beyaz eşya bölümünde Candogan62 arkadaş da sürekli tavsiye eder. Ben de tavsiye ederim.

58 Mesaj
23 Kasım 2009; 10:30:04 

merhaba bende bulş mak tabletini aldım candogan62 bey tavsiye etmişti şuan için bir sorun yok çizme olayı da yaşamadım ben tavsiye edebilirim mak. siemens onla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum ama belirteyim dedim

Turkcell T20 & Huawei Sonic U8650 Anakonu
İşletim Sistemi: Android OS v2.3.5 Gingerbread || Uygulama Mağazası: Android Market || İşlemci: 600 Mhz. Qualcomm MSM7227 || Grafik İşlemci Ünitesi: Andreno 200 ||
RAM: 256 MB || Ekran: 256K TFT || Dokunmatik: Kapasitif || Ekran Çözünürlüğü: 320x480 piksel || Ekran Boyutu: 3.5 inç (~165 ppi) || Hafıza: 512 MB ROM + 4 GB hafıza kartı (32 GB'ye kadar da artırılabilir hafıza) || 3G: HSDPA 3.6 Mbps, HSUPA || Bluetooth: 2.1 || Kamera: 3 MP (2048x1536), 480p video kaydı. || Çoklu Medya: FM Radyo, NFC

394 Mesaj
24 Kasım 2009; 0:45:41 

quote:

Orijinalden alıntı: map

Bind tablet'i pril üretiyor arkadaşlar. Biz yıllardır kullanıyoruz herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Beyaz eşya bölümünde Candogan62 arkadaş da sürekli tavsiye eder. Ben de tavsiye ederim.

aynen. candoğan62 beyin yönlendirmeleri doğrultusunda bind kullanıyorum. şu anda hiçbir terslik yok. gayet memnunum.

Hayatta 2 şeye güveniyorum :
-Bir Aynaya Baktığımda Gördüğüme,
-Bir de Yukarı Baktığımda Göremediğime...

551 Mesaj
24 Kasım 2009; 8:46:25 

quote:

Orijinalden alıntı: YorgunDemokrat45

Arkadaşlar kesinlikle bu markanın "ikisi bi arada, üçüsü bi arada" tabletlerinden almanızı tavsiye etmiyorum.

2 yıl önce bu markayı bir kez merak üzerine aldım. Sırf denemek için. Az daha evden kovuluyordum ben de... Bu üründe metal koruyucu ve cam parlatma özellikleri kesinlikle yok.

- Çatal, kaşık, bıçak gibi rahatça aralarında s damlası kalan parçalarda yer yer paslanmalara neden olabiliyor. Calgonit ya da Pril kullanırken böyle yapmazdı. Ama makineye BIND koyunca nedense metallerde paslanma başladı.

- Cam bardaklarda ise acaip bir beyaz buğulanma ve hafif çizilmelere neden oluyor. Ayrıca çok iyi temizlemiyor. Genelde kuru yiyecek kalıntıları çıkmıyor.

BIND TABLET kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ama her ürününü değil. Toz deterjan BIND marka kullanıp çok memnun olan arkadaşlarım var. Onlar da tabletlerini denemişler ve hüsrana uğramışlar. BIND adlı markanın TOZ olanını alın, tabletinden uzak durun.

Alternatif tavsiyeler ise CALGONIT POWERBALL ve Pril tabletler. Daha 2 ay önce 120'lisini kampanyadan 22,9 TL'ye almıştım. Tahminen 8 ay yetecek. Ankara'da olanlara bir tüyo: İstanbul yolu üzerindeki A-CITY alışveriş merkezine gidin. Mısır Çarşısı içerisindeki markette Calgonit POWERBALL 120 adet 24,9 TL. Geçen hafta gördüm.

Anladığım kadarıyla bayanların Pril demelerinin nedeni ise limonlu modelinin hoş bir koku bırakması ve iyi temizlemesi.

hocam bilgiler için sağol..
demekki Calgonite devam

|| iPhone 5S 16 GB Uzay Grisi || Logitech K360 || Logitech M305 || Samsung Ultrabook NP530U3C || Blackberry Curve 9360 || Fitbit Zip ||Sony SBH50 || Turkcell Vınn Wifi 21.6 Mbps || Silicon Power 32 GB 3.0 USB || Norton 360 ||

7004 Mesaj
25 Kasım 2009; 16:19:55 

Carrefour da Calgonit tablet 90 lı 20tl...

269 Mesaj
25 Kasım 2009; 21:01:46 

peki bu tabletleri kullanıp ayrıca bulaşık makinesine tuz yada parlatıcı koymak gerekmiyor mu?

7004 Mesaj
25 Kasım 2009; 21:09:09 

quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

peki bu tabletleri kullanıp ayrıca bulaşık makinesine tuz yada parlatıcı koymak gerekmiyor mu?

Hayır, hepsi bu tabletin içinde...

76 Mesaj
26 Kasım 2009; 1:17:47 

quote:

Yaw bu hanımları anlamak mumkun degil, benimkide Pril çiziyor diyor.Ya calconit yada bind al diyor

Ne kaa ekmek, o kaa köfte...

3953 Mesaj
26 Kasım 2009; 2:04:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Tobin Bell

Kafadan yorum yapıyorlar işte yaa

801 Mesaj
7 Aralık 2009; 16:27:08 

merhaba ben gecen hafta bind active aldım 120 paketten makınem simens yıkama bittikten sonra detarjan erimirdu bir kac defa denedim yine erimedi bende gittim iade ettim colgonit powerball aldım şuan bir sıkıntı yok bind active benim makinemde sıkıntı oldu..bilginize

2011 Chevrolet Cruze 1.6 LS
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » BİM-20 KASIM-Bul. Mak. 120 Tablet Deterjan 16.95 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.484