Şimdi Ara

Razer Geri Döndü: 2000dpi Laser Oyun Faresi Copperhead

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
11.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1600dpi'lık oyun ustaları için neredeyse standart haline gelen Diamondback modelinden sonra Razer sahneye yine gürültü koparacak bir ürünle geri dönüyor.

Henüz tanıtımı resmi olarak yapılmayan ve Razer'ın web sitesindeki flash videosuyla yüz üstüne çıkan yeni Razer Copperhead hakkında bir kaç ipucu veriliyor.

İşte sitedeki tanıtım videosundan başlıklarla Razer Copperhead'in bazı özellikleri:

• Dünyanın ilk laser oyun faresi
    • Dünyanın ilk akıllı faresi
    • Dünyanın en hızlı oyun faresi
    • 2000 DPI Laser - powered by Razer Precision
    • 1000 Hz Ultrapolling, 1 ms cevap süresi (!)
    • 32Kb entegre bellek - powered by Razer Synapse (!)
    • 7 adet programlanabilir Hyperesponse düğmeler
    • Maksimum 3 taneye kadar özelleştirilebilen ağırlıklar ve "dummy" düğmeler * Razer CopperHead Pro'da
    • Zero-Acoustic Ultraslick Teflon taban temas noktaları
    • Yüksek hızlı hareket detektörü 45IPS ve 20G - Saniyede 7800 kare üzeri ! (Mevuct Diamondback'te 6400 kare/ 40IPS/15G)
    • Sürekli açık "0" gecikmeli lazer
    • Büyük ve geniş özel malzeme sayesinde kaymayan fare tuşları
    • Tempest Blue, Chaos Green ve Anarchy Red renk versiyonları
    • 5.04" x 2.5" x 1.54" boyutlar

Açıkçası bu liste pek çok oyun tutkunun ağzını sulandırmış durumda. Verilen rakamlara bakıldığında inanılmaz bir hassaslık ve cevap süresi yanında takılabilen ağırlıklarla beraber her şey ayrıntısıyla düşünülmüş gözüküyor. Şu an için "kağıt üzerinde" piyasadaki tüm farelerden çok daha iyi durduğunu söylemek yanlış olmaz.

Üstelik kenarlarında bulunan ve çepe çevre saran mavi LED aydınlatmalı görüntüsü de oldukça çekici : )

Flash tanıtım videosunu izlemek istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak.

Sayfanın Linki : http://www.razerzone.com/

• Hıh aferin razer ben bu şimdi diamondback i ne yapayım
    Şaka bir yana da hem özellik hemde görünüş olarak alet çok tatlı. Ama şuda war ki 1600 ile 2000 dpi arasındaki fark hissedilir mi? bence mx500 den diamondback e geçerken bariz belli bir fark wardı ama bunda öyle bir fark olur mu bilmem?
  • bence diamondback varken bunu almak saçma olur ama ilk alacak olursa bunu almaları daha mantıklı geliyor...
  • "Saniyede 7800 kare üzeri " tarama yapabildiğine göre bu fareye 7800GTX yakışır :)

Bu arada "1000 Hz Ultrapolling, 1 ms cevap süresi " eğer donanımsal olarak ciddi biçimde gerçekleştirilmişse USB üzerinden bu inanılmaz bir başarı demektir. Ama olayın iç yüzü için ürünün çıkışını ve testleri beklemeli.
  • diamondback yada mx 518 gibi mouseları olanların bence sadece zevk için geçebilecekleri bir ürün..ama o zevk çoğu zaman ağır basmıo mu
  • Bence teste pek gerek yok. eğer tuşları değiştirmezlerse ve sağ ele göre yapmazlarsa hala problem var demektir. sağ tuşlar sırf bu yüzden kullanılamıyor. çoğu oyuncu alıştığı zaman diğer mouse ları 7-8 tuş kullanıyo. bunda ise 4 belki alışırsa el 5 tuş kullanılıyo 7 tuş imkansız gibi... inşallah bunuda düzeltirler. ben almıcam çünkü zaten son versiyonu var. diamoondbacke sahip olanın almasına gerek yok. buda benim görüşüm tabii.. iyi günler....
  • razer çok hoşuma giden bi marka.Bu kadar şey yapmışlar helal olsun walla
  • Bence hissedilir fark çok az olacaktır,dilerim fiyat farkı fazla olmasın.100 dolar yapmasınlar sankın?
  • takılabilir agırlık olayı cok ii olmus, benim icin eksikligi fazla hafif olmasıydı bu aletin.
  • bu kadar hassaslık ne işe yarayacak.. yani şimdi pratikte mx510 ile bunun hassaslığı insana aynı gelir..

ayrıca "ilk lazer mouse" demiş. mx1000'i unutmuş galiba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: santanio

Bence teste pek gerek yok. eğer tuşları değiştirmezlerse ve sağ ele göre yapmazlarsa hala problem var demektir. sağ tuşlar sırf bu yüzden kullanılamıyor. çoğu oyuncu alıştığı zaman diğer mouse ları 7-8 tuş kullanıyo. bunda ise 4 belki alışırsa el 5 tuş kullanılıyo 7 tuş imkansız gibi... inşallah bunuda düzeltirler. ben almıcam çünkü zaten son versiyonu var. diamoondbacke sahip olanın almasına gerek yok. buda benim görüşüm tabii.. iyi günler....

razer mouse lar özellikle diamondback serisi hem sağ el hemde sol el için tasarlanmıştır.. tuşları ile birlikte...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

bu kadar hassaslık ne işe yarayacak.. yani şimdi pratikte mx510 ile bunun hassaslığı insana aynı gelir..

sende logitech var galiba
  • bende mx1000 var kablosuz olması en büyük avantajı benim için.
  • Hangisini alsam karar kılamadım kırmızısıda iyi hem rengide güzel.number van.
  • baba bence beyaz olan cok tatli ama fiyatlari ne kadar olacakbnunlarin yaw
  • beyaz hangisi? razer'ın beyazı yokki.
  • quote:

beyaz hangisi? razer'ın beyazı yokki.

yaw bu şste kenari beyaz olan anla uykum var zati de bunlarin fiyatlarini bilen yokmu arkadaslar ii geceler size yarina devam ederiz artik
    Razer Geri Döndü: 2000dpi Laser Oyun Faresi Copperhead

• quote:

bu kadar hassaslık ne işe yarayacak.. yani şimdi pratikte mx510 ile bunun hassaslığı insana aynı gelir..

oyuncular için üretilmiş ilk lazer mouse demiş herhalde mx1000 in kablosuz olmasından dolayı böyle demiş amcalar.
  • MX1000'de gayet güzel oyun mouse'u valla..
    tabiki bu razer 3 kat daha pro oyun mouse'udur ama arasındaki farkı bi insan çokta belirgin anlamadıktan sonra ne gerek var.. kablosuz mis gibi. ama verseler alırım orası ayrı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.