Şimdi Ara

SONY MDR-EX500 Orjinalmidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://urun.gittigidiyor.com/SONY-MDR-EX500-Siyah_W0QQidZZ22010659

Dostlar bu ürün sizce orjinalmidir? Satıcı bandrollü ve %100 orjinal olduğunu iddia ediyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler...

• kanımca bu ürün %90 orjinalki eyer o ürünü yollarsa yada ihale düşük fiyatta kalırsaki bunu bazıları yapıyor sana replika ürün yollayabilirler sadece kulaklıktan bahsetmiyorum herkes demiyorum ama bazıları bunu yapıyor ve ayrıca bişey daha paylaşmak istiyorum burda. ggde ürün orjinal ambalajında kutusunda vs diye bahsediyorlarsa o üründen şüphelenin dostlar ben dupont çakmaklardan anlayan birisiyim ggde aynen dediğim gibi ürün orjinal kutusunda ve kitapçıklarıyla diye bahsediyorlar ama çakmak balgibi replika sıfır kullanılmamış olan dupuntlardan bahsediyorum ve 120 ve 140tl arasında satıyorlar kim 600-700 dolarlık bir çakmağı o fiyata satar ya akıl hastası olması lazım yada üç kağıtçı hatta nerden temin ediyorlarsa kitapçığıda var diyorlar bu bütün satılan çakmakların sahte olduğu anlamına gelmiyor ama ben şahsen çok gördüm ürüne orjinal diyenleri ve ürün orjinal kutusunda kelimesi bunların çok sık kullandığı bir kelimedir yinede söylemek istiyorum ggdeki herkesin böyle olmadığınıda belirtmek istiyorum son olarak.

• burda bahsettiğim şeyin insanların bazılarının neden dürüst davranmadığının nedenlerinden biriside ggnin satılan ürünün fiyatı ne olursa olsun yollamaya mecbur etmesi eyer yollamasa satıcının eksi puan almasıki site burda kurnazca davranıyor önceden asgari fiyat diye bir özellik vardı satıcı ihaleyi 1tlden açabilirdi ve ürünü pahalı bişeyse ona asgari fiyat koyabilirdi ve verilen teklif asgari fiyatı geçerse satıcı ürününü yollamaya mecburdu ki site dediğim gibi daha çok kar etmek için bu özelliği kaldırdı ve ürün kaçta kalırsa kalsın satıcıyı ürünü yollamaya mecbur bir duruma soktu bu durumda bazı satıcılarda yukarda dediğim gibi hareket edebiliyorlar
  • Öncelikle fikirlerini detaylı bir şekilde paylaştığın için çok teşekkürler. Son zamanlarda o kadar üst seviye replika ürünler çıktı ki piyasaya ilk bakışta gerçekten ayırt etmek çok zor oluyor.Bu kulaklığın orjinalini daha önce kullanmadığım için kulaklık elime geçince bile orjinalliğinden emin olamayacağım korkusu var açıkcası içimde...

gg'de dediğin gibi uyanık satıcılar yok değil.Fiyat düşük kaldığı zaman replika ürün yollama ihtimali hiç aklıma gelmemişti açıkcası.Uarın için ayrıca teşekkürler.Asgari fiyat uygulaması kalktığından beri 1tlden ilan açmak gerçekten riskli.Satıcı ilanın düşük fiyattan satılması durumunu göze almalı.Aslında bana kalırsa satıcı 1tlden ilanını açıp ilgi çekmek yerine satabileceği alt limitten açık arttırmayı başlatsa böyle sıkıntılar yaşanmayacak.

Aslında bu ürünü satan satıcı bir ürününü düşük fiyatta kaldığı için göndermemiş ve olumsuz yorum almış.Bu duruma sahte ürün göndermediği için sevinmeli mi yoksa biten fiyattan orjinal ürünü de göndermediği için üzülmeli mi karar veremedim doğrusu :)

• mdr-ex300 ve mdr-ex700 ün taklit versiyonlarının olduğunu biliyorum.mdr-ex500 için öyle bişeye rastlamadım bu güne kadar henüz.gg deki 30 milyona satılan mdr-ex700 ler fake.millet 500 milyonluk aleti 30 milyona kastım diye seviniyor.satıcı o kadar salakmı be adam.neyle kar edecek
  • Kesinlikle haklısın. Her %100 orjinal diyen satıcıya kanmamak lazım fakat bu satıcı attığım mesajlara verdiği cewaplarda kulaklıkları bizzat kendisi yurt dışından alıp getirdiğini ve kesinlikle orjinal olduğunu savunuyor. Çok kararsızım doğrusu
  • Faturasını belgelemesini isteyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemustungun

Kesinlikle haklısın. Her %100 orjinal diyen satıcıya kanmamak lazım fakat bu satıcı attığım mesajlara verdiği cewaplarda kulaklıkları bizzat kendisi yurt dışından alıp getirdiğini ve kesinlikle orjinal olduğunu savunuyor. Çok kararsızım doğrusu

Normalde Abd'de 300 dolara satılan bir Audio-Technica modelini adam 100 liraya satıyordu gg'de. Mesaj atıp sorduğumda ısrarla orijinal olduğunu söylüyordu. Açıkça yalan söylüyo adamlar bundan da gocunmuyorlar. İnanmayın onlara

• Elimde 1 i kendime ait olmak üzere Avrupadan alınma, sıfır kutusunda, ambalajı bile açılmamış durumda, faturalı 2 adet SONY MDR-EX500LP kulaklık mevcut!..

Tekini kesin olarak satıyorum ancak kendime aldığım ürünü kısa zaman zarfında talip çıkarsa vermeyi düşünebilirim ama bir müddet satılmaz ise açıp kullanacağım.

Sahte mi değilmi gibi çelişkilerinize mahal vermemek adına satın alındığı yerin Orjinal faturasıyla birlikte teslim edeceğim.

Ürün hakkında fazla birşey yazmayacağım, zaten ilgilenenlerin yeterince bilgisi mevcuttur.

Yine de sormak istediğiniz soruları en kısa zamanda cevaplamaya çalışırım.

Güvenmeyen kullanıcılar için site aracılığı ile satış yapmamız mümkün.

Fiyatım Kargo bana ait 175TL
  • çoğu arkadaşa tavsiyem % 100 orjinal die bişi yoktur. orjinal mağazasından bulamadıkça kendinizi kandırırsınız ebaydan gitti gidiyorda satılan kulaklıkların çoğu sahtedir......
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihani

kanımca bu ürün %90 orjinalki eyer o ürünü yollarsa yada ihale düşük fiyatta kalırsaki bunu bazıları yapıyor sana replika ürün yollayabilirler sadece kulaklıktan bahsetmiyorum herkes demiyorum ama bazıları bunu yapıyor ve ayrıca bişey daha paylaşmak istiyorum burda. ggde ürün orjinal ambalajında kutusunda vs diye bahsediyorlarsa o üründen şüphelenin dostlar ben dupont çakmaklardan anlayan birisiyim ggde aynen dediğim gibi ürün orjinal kutusunda ve kitapçıklarıyla diye bahsediyorlar ama çakmak balgibi replika sıfır kullanılmamış olan dupuntlardan bahsediyorum ve 120 ve 140tl arasında satıyorlar kim 600-700 dolarlık bir çakmağı o fiyata satar ya akıl hastası olması lazım yada üç kağıtçı hatta nerden temin ediyorlarsa kitapçığıda var diyorlar bu bütün satılan çakmakların sahte olduğu anlamına gelmiyor ama ben şahsen çok gördüm ürüne orjinal diyenleri ve ürün orjinal kutusunda kelimesi bunların çok sık kullandığı bir kelimedir yinede söylemek istiyorum ggdeki herkesin böyle olmadığınıda belirtmek istiyorum son olarak.

Çok değerli bilgilerin için öncelikle teşekürlerimi sunarım en nihayetinde aydınlatıcı bilgiler verdiniz. Bahsettiğiniz olay çok doğru ve mantıklı geliyor yalnız şöyle bir şey var adamlar öyle bir şeyi kılıfına uyduruyorlar ki ürünün sahte mi olduğunu anlamk güç oluyor. Bu yüzden GG'den alırken genelikle satıcı hakkında yapılan yorumlara, yaptığı satışlardaki olumlu yorum oranına bakıyorum tabi ne kadar faydalı olur bilemem. Bne Sony Mdr Ex300SL adınada ürün aldım açıkçası yılların tecrübesi de var ilk bakışta orijinal gibi duruyor cihazı test ettim basları, tızlar vbb hepsi yerli yerinde içimdeki şüpheyi dindirmek için yanımda Philips ve Creative'nin kulaklıkları da vardı onlarla da kıyasladım hepsinden iyi çıktı; ama açıkçası sahte ürün ise gerçekten çok şaşırırım çünkü ses çıkışı çok muazzam.

• 4 senedir mdr ex300 kullanıyordum epey kulaklık değiştirdim bu sürede, hiç bir kulaklıktan bu zevki alamadım.
    en sonunda parçalandı çöpe gitti. telefonun kendi kulaklığı ile takılıyorum 2 haftadır müzik dinlemekten soğudum resmen.

gittigidiyordaki satıcım dükkanı kapatmış. var mıdır alabileceğimiz bir yer? veyahut tavsiyesi olan varsa dinlerim seve seve
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.