- x
Kokoreç satmak için fikir birliği okuyun
25 Cevap4403 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Kasım 2009; 0:51:37 

şşöyle mütevazi bir kokoreç ocağıyla arab afelan 3-4 tekerlekli kaça mal olur acaba ?Tavsiyeleriniz önerileriniz.?

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 0:53:07 

Çiğ köfteyi aştın kokoreçmi yapacan.

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 0:54:15 

walla hocam her yer çiğköfteci olmuş kokoreççi daha az nerdeyse yok gibi ytani birinden birinde karar kılıcam donanımhaber deki arkakadaşlardan fikir alıyom daha ne olsun.?

9371 Mesaj
14 Kasım 2009; 0:55:11 

sana bi ağza burna bi kaç da kırık kemiğe malolur.çünkü o iş bile mafyanın bilmemnenin elinde.öle kafana göre alayım arabayı koyayım kokoreçi satayım yapamazsın.200 lira civarı yerine göre daha fazla temiz karı var günde..yap hesabını...

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 1:06:19 

dsotum avatarıma baksana sen gelsinde bulaşsında göreyim mafya

9371 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:10:02 

eğer avatarındaki doğru ise polis isen daha utanç verici çünkü bu adamlar size rağmen varlar.onu da anlamış değilim ya.ben devlet başkanı veya başbakan falan olucam bve o ülkede mafya olacak.peehh...

1299 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:13:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

eğer avatarındaki doğru ise polis isen daha utanç verici çünkü bu adamlar size rağmen varlar.onu da anlamış değilim ya.ben devlet başkanı veya başbakan falan olucam bve o ülkede mafya olacak.peehh...

+1

COMINGSOON

1337 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:20:29 

O değil de pişirilmeye hazır halde kokoreci nereden almak gerekir?

9371 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:22:32 

eskiden sütlüceden alınıyordu şimdi öylemi bilmiyorum.

2015 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:30:36 

bu iş tutar.ama özellikle gece çalışman gerekebilir.benim arkadaşlar gecenin ikisinde,üçünde kokoreç yemeye giderlerdi.

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 1:33:26 

ilkrinanç kardeşim bak dğünya var oldukça suç olucak okey sen başbakan olsan bu ülkede mafya kalmaz felan onlar hikaye kardeşim bugün mafya amerikasındada var japonyasındada var her yerde var dünya yaşadıkça polisde olucak suçluda olucak yaradan iyiliğide yaratmış kötülüğüde yaratmış.

mesela fahişelik dünyanın yaşı kadar eski bir olay önüüne geçilebilmişmi
HAYIR

hırsızlık insanlık var olduğundan beri var engelenebilmişmi ?

HAYIR

aza inidrebilirsin ama tamamen yok edemezsin

her zaman tatlı para yorulmadan kazanç cazipdir.
Mafyada bunu esas alır

159 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:35:32 

quote:

Orijinalden alıntı: cobraFX

şşöyle mütevazi bir kokoreç ocağıyla arab afelan 3-4 tekerlekli kaça mal olur acaba ?Tavsiyeleriniz önerileriniz.?

bak burada fiyat da vermişler.

http://www.alalimsatali...OREC_ARABASI/146647.htm

http://www.mutfakaletle...ault.asp?git=1&sayfa=65

http://tunckokorectezgahlari.com/

ne kadar çok adres varmış böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GODIVA -- 14 Kasım 2009; 1:41:36 >

1049 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
dark_Frr3STylE
14 Kasım 2009; 1:47:36 

bu işi nerde(hangi İl) yapmayı düşünüyosun?? bagırsak fiyatları tavan yaptı haberin ola hazır şişler baya pahalandı

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

1276 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:54:31 

kokoreçi herkez yemez yiyenlerde güvenmediği tanımadıgı yerden yemez iflas edersin haberin ola

Tavsiye || Kore dizileri

3792 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:58:24 

@cobraFX normal memurmusun?

tahminin kendin yapmaycaksın zaten bu imkansız tezgahı kurup birini başına geçireceksin bu olabilir ama önce kendine uygun bir yer bulman lazım tezgah mal işi kolaydır istanbulda önemli olan uygun yer bulmaktır

kokoreç gerçekten çok karlı bir iş diye biliyorum ama güveneceğin birisi ile yapman gerekir

Citroen Xsara VTS mk2 2.0 16v 167hp turbo yok lpg yok
2004 üyesi

926 Mesaj
14 Kasım 2009; 3:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: HighDamagE

kokoreçi herkez yemez yiyenlerde güvenmediği tanımadıgı yerden yemez iflas edersin haberin ola

valla onu bunu bilmem ama en ünlü şöhretli yerlerin kokoreçlerini bile sokaktaki kokoreçe değişmem.
biz maç köfteleriyle sokak kokereçleriyle okulların kapısında satılan dandik ürünlerle büyüdük ve hala yaşıyoruz hem de şimdiki şimdiki sözüm ona dikkatli beslenen elbebek gül bebek büyütülen çocuklardan daha iyi bağışıklık sistemimiz

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 5:01:07 

elbette güveneceğim adamı koyucam başına yamöuk yaparsada alırız ifadesini yani dertmi.?

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 5:04:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

valla onu bunu bilmem ama en ünlü şöhretli yerlerin kokoreçlerini bile sokaktaki kokoreçe değişmem.
biz maç köfteleriyle sokak kokereçleriyle okulların kapısında satılan dandik ürünlerle büyüdük ve hala yaşıyoruz hem de şimdiki şimdiki sözüm ona dikkatli beslenen elbebek gül bebek büyütülen çocuklardan daha iyi bağışıklık sistemimiz

evet ba haklısın hanım evladı olmayacaksın hem zaten bizimde yapacağımız ev temizliğinde sağlıklısı.

şurda bişiler buldum seyrediyom bakalım.İnternet çıktı mertlik bozuldu.

kokoreç tıklayın izleyin

10574 Mesaj
14 Kasım 2009; 5:08:08 

quote:

ilkrinanç kardeşim bak dğünya var oldukça suç olucak okey sen başbakan olsan bu ülkede mafya kalmaz felan onlar hikaye kardeşim bugün mafya amerikasındada var japonyasındada var her yerde var dünya yaşadıkça polisde olucak suçluda olucak yaradan iyiliğide yaratmış kötülüğüde yaratmış.

mesela fahişelik dünyanın yaşı kadar eski bir olay önüüne geçilebilmişmi
HAYIR

hırsızlık insanlık var olduğundan beri var engelenebilmişmi ?

HAYIR

aza inidrebilirsin ama tamamen yok edemezsin

her zaman tatlı para yorulmadan kazanç cazipdir.
Mafyada bunu esas alır

ilkrınanç patavatsız bir üye banada çok ters yaklasıyo her konuda aldırma :D üyeleri tanıyorum

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p IPS 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

926 Mesaj
14 Kasım 2009; 5:30:13 

quote:

şurda bişiler buldum seyrediyom bakalım.İnternet çıktı mertlik bozuldu.

kokoreç tıklayın izleyin

videodaki abinin anlatışına bayıldım yanlız buraya asıyoruz, suyu alıyoruz açıyoruz, buraya asıyoruz pişmiş hale gelecek birazdan

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 8:01:30 

Polise rağmen var ne demek bizmi üretip sokağa salıyoruz mafyaları ha bizim fabrikamız var mafya üretip polis olarak sokağa salıyoz.

Bundna sonra bilineki mafyaları Polis kendi fabrikalarında üretip sokaklara salmaktadır.Yuh yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobraFX -- 14 Kasım 2009; 8:03:08 >

5656 Mesaj
14 Kasım 2009; 8:16:46 

quote:

Orijinalden alıntı: satoyama

@cobraFX normal memurmusun?

tahminin kendin yapmaycaksın zaten bu imkansız tezgahı kurup birini başına geçireceksin bu olabilir ama önce kendine uygun bir yer bulman lazım tezgah mal işi kolaydır istanbulda önemli olan uygun yer bulmaktır

kokoreç gerçekten çok karlı bir iş diye biliyorum ama güveneceğin birisi ile yapman gerekir

Kesinlikle katılıyorum. Kokoreçi öyle sokakta gördüğüm arabadan veya köşe başlarında duran dükkanlardan yemiyorum. Tandığım birkaç yer var oralardan yiyorum.

2014-2015
(1) Fernando Muslera (3) Felipe Melo (4) Hamit Altıntop (5) Gökhan Zan (6) Blerim Djemaili (7) Aydın Yılmaz (8) Selçuk İnan (9) Umut Bulut (10) Wesley Sneijder (11) Armindo Bruma (13) Alex Telles (17) Burak Yılmaz (18) Sinan Gümüş (19) Goran Pandev (20) Furkan Özçal (21) Aurelien Chedjou (22) Hakan Balta (23) Yasin Öztekin (26) Semih Kaya (28) Koray Günter (29) Olcan Adın (35) Yekta Kurtuluş (38) Sinan Bolat (40) Emre Can Coşkun (43) Birhan Vatansever (52) Emre Çolak (67) Eray İşçan (68) Alperen Uysal (77) Tarık Çamdal (88) Veysel Sarı (90) Umut Gündoğan

1020 Mesaj
14 Kasım 2009; 8:18:26 

hocam yanlız fikir iyi kokoreç işinde iyi para var, bir şiş hazır sarılmış koko 15-20 tl civarı, ondan 50-60 ekmek çıksa deli para

satılık masaüstü pc

Uzaklaştırılmış
14 Kasım 2009; 8:20:35 

Bak evet hesap doğru yerden göğe haklısın kardeş bir araba alayım birini koyayım başına bari hem bir garibana ekmek kapısı olur.

Dimi yani.

1020 Mesaj
14 Kasım 2009; 8:26:00 

quote:

Bak evet hesap doğru yerden göğe haklısın kardeş bir araba alayım birini koyayım başına bari hem bir garibana ekmek kapısı olur.

Dimi yani.

nerelisin bilmiyorum ama izmir gaziemir meydanda kokoreçci var yanında 2 kişi çalıştırıyo, hesap aynen öyle tezgaha kadar getiriyolar şişi 15 yada 20 lira civarı olması lazım zaten şişi, zaten malzemede az kullanılıyo mesela turşu gibi...yarım ekmeğe doldur koko yu üstüne ekle acıyı tamamdır, eğer bu konuda ciddiysen bence hiç durma dene, en fazla 2-3 bin lira kaybedersin tezgah masrafı felan (( belkide daha az )) ama ya kazanırsan meeleği bile bırakırsın çok para var kokoda....

satılık masaüstü pc

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2009; 3:37:20 

Polislikten ayrılma bir abimiz vardı kokoreçden gelen para maaşı 5 kere katlıyordu istafa etti.
Bir gün uğradım yanına panala b...kk ye diye bağırıyordu .Dedim aman abiş ne yapıyon öyle denirmi müşteri gelemz derken baktım 20 kişi geldi.Adam öyle bağırdıkça müşteri gelişyor ne acayip milletiz ya biz.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kokoreç satmak için fikir birliği okuyun
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.391