Şimdi Ara

BOSTANCI DAN ÜMRANİYE Carrefoura Nasıl Gidilir? ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın sabah bostancı dan dudullu minibüsü ile gitmeyi düşünüyorum ancak dudulluya ilk defa gideceğim için güzergahi bilemiyorum .

Bostancı Dudullu minibuslerı Ümraniye alemdağ caddesi üzerinde geçiyormu? Bu Haldun Alagaş Spor tesisiinin olduğu caddeden? oradan inip taksi ile geçmeyi planlıyorum.

Güzergahı bilen arkadaşlar buraya haritanın resmini koyabilirmi?

Taksi ile geçmeyi düşündüğüm güzergah arkadaşalar

HARİTAYI GÖRMEK İÇİN TIKLA!

• arkadaşlar yokmu yardım edecek biri ya? o kadar kişi okuyor su an bu forumu.
  • yokmu bir yardımsever?
  • Sanırım bostancıdan kalkan 19D otobüslerine binip ümraniyeye kadar gidebilirsin. İETT'nin sitesine bakmalısın.
  • kardeşim sen bostancıdan 19D ye bin ümraniye haldun alagaşın önünde inip 11 H ye binersen seni Carreforun önünde indirir....Taksiye binmek istersen yine haldun alagaşda inip taksiye binmen gerek en yakın yer orası...
  • Üstbostancı - PTT yanından 19D kalkıyor..

Haldun Alagaşın önünden geçer..

Oradan taksiyle gidebileceğiniz gibi yürüyerekte 15 dakika çeker..
  • 19d'ye bin Tepe Üstünde İn Ordan Otobüs Durağına Geç 11h'Ye Bin Carrefourun Önünde İndirir Yada Son Durakta İn Ordan Münibuse Bin Ordanda Carrefoura Gidebilirsin...
  • dudulluya git.
    Azıcık yürüyerek asya park(avm) karşısına geç,oradan sondurak(ümraniye)minibüslerine bin.
    sondurakda in.Oradan taksiye bin 5 lira falan tutar.
    İstersen az aşağıda minibüsler var onlarada binebilirsin.
  • 19D veya herhangi bi Bostancı-Ümraniye minibüsüne bin.Ümraniye Sondurak (dikkat durağın ismi son durak yoksa Ümraniyenin son durağı değil karıştırma.)Ümraniye son durakda in.Shell benzin istasyonun aşağısındaki yolu takip et.10 dk'da yürüyerek gidersin.Hemen sağ tarafta.Bi 100 metre öteden görürsün zaten ışıklardan falan.

@MrDra,@Kral

Saçmalamayın adamı dudullu tepeüstüne yolladınız.Sondurakdan 10 dk'ka yanlış yönlendirmeyin.30 dk uzattınız yolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoX~ -- 13 Kasım 2009; 22:57:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoX~

19D veya herhangi bi Bostancı-Ümraniye minibüsüne bin.Ümraniye Sondurak (dikkat durağın ismi son durak yoksa Ümraniyenin son durağı değil karıştırma.)Ümraniye son durakda in.Shell benzin istasyonun aşağısındaki yolu takip et.10 dk'da yürüyerek gidersin.Hemen sağ tarafta.Bi 100 metre öteden görürsün zaten ışıklardan falan.

@MrDra,@Kral

Saçmalamayın adamı dudullu tepeüstüne yolladınız.Sondurakdan 10 dk'ka yanlış yönlendirmeyin.30 dk uzattınız yolu.

Yorumlar gayet yeterli oldu teşekkürler ilginize arkadaşlar.

Sanırım 19D en mantıklı secenek gibi gözüküyor.http://harita.iett.gov.tr/?hat=19d haritadan gördüğüm kadarıyla alemdağ caddesının 1 altıı olan mithatpaşa caddesınden devam ediyor otobusler ..

Ben ümraniye emniyet müd. duragında direk insem sanırım oranın bir üstü hemen ümraniye sondurak oluyor. oradan da dum duz yukarı taksı ıle gecebilirim kanımca.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbred

quote:

Orijinalden alıntı: WoX~

19D veya herhangi bi Bostancı-Ümraniye minibüsüne bin.Ümraniye Sondurak (dikkat durağın ismi son durak yoksa Ümraniyenin son durağı değil karıştırma.)Ümraniye son durakda in.Shell benzin istasyonun aşağısındaki yolu takip et.10 dk'da yürüyerek gidersin.Hemen sağ tarafta.Bi 100 metre öteden görürsün zaten ışıklardan falan.

@MrDra,@Kral

Yorumlar gayet yeterli oldu teşekkürler ilginize arkadaşlar.

Sanırım 19D en mantıklı secenek gibi gözüküyor.http://harita.iett.gov.tr/?hat=19d haritadan gördüğüm kadarıyla alemdağ caddesının 1 altıı olan mithatpaşa caddesınden devam ediyor otobusler ..

Ben ümraniye emniyet müd. duragında direk insem sanırım oranın bir üstü hemen ümraniye sondurak oluyor. oradan da dum duz yukarı taksı ıle gecebilirim kanımca.

Emniyetde inersen karşı caddeye geçiceksin.Karşı caddede zaten shell benzin istasyonu oluyor.

• 19D de yanlız ölüm her yerden geçiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.