Şimdi Ara

Samsung'dan 27 inç boyutlu Full HD LCD monitör; SyncMaster P2770H

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünyanın sayılı LCD panel üreticilerinden Samsung Electronics, 27'' (~68.58 cm) ekranlı SyncMaster P2770H modelini duyurdu.

P2570 modelinin yeni varisi olarak görülen P2770H, ekran boyutuyla olduğu kadar tasarımıyla da ön plana çıkmakta. Full HD (1920x1080 piksel) çözünürlüğü destekleyen LCD monitör, 2 ms tepki süresi, 70.000:1 dinamik kontrast oranı, 300 cd/m2 parlaklık, 170 derece yatay - 160 derece dikey görüş açısı gibi teknik özellikleri ve HDMI girişini bünyesinde barındırıyor.

Samsung SyncMaster P2770H'nin Japonya fiyatı ise 440$ olarak belirtiliyor.

• ps3 ıcın bır guzel alternatif
  • LCD piyasasındada ürün yelpazesi oldukça genişledi
  • 27" olarak ozellik yoksunu bir lcd basit olarak bu kadar buyuk bir ekranin destekledigi en yuksek cozunurlugun full HD olmasi tam bir fiyasko , LED aydinlatma yok , TN panel ve en onemlisi hala 120hz destegi yok ve tabi birde bu kadar buyuk bir LCD de kesinlikle kaliteli dahili bir webcam olmasini beklerdim.LCD ler hala yerinde saymaya devam ediyor ne yazikki.
  • @ killnOd

Piyasadaki 32'' ve üstü LCD televizyonlarda Full HD (1920x1080 piksel) çözünürlük sunuluyor. Sizce yetersiz mi?
  • Full hd'den daha yüksek çözünürlük? Ne alaka? Sadece dahili tv alıcısı olsa çok iyi olur ki o monitörün haberi de çıkmıştı.
  • arkadasım 1920 1080 neresı dusuk 70.000:1 kontras daha ne olsun tnt panel benım hosuma gıtmıyor acıkcası pıano black kasa olması daha guzel eksı yanı led aydınlatma olmamısı ola bılır bıraz parlak olcak ıdara edersin paran varsa ozel yapım yaptırılsın kendıne
  • lcd teknolojisinin ilerleyişini bu monitöre göre mi karar verdin tn panel ucuz olması için yapılıyor full hd bu boyutlar için zaten yeterli düşük bir çözünürlük değil zaten daha gelişmiş özellikleri olan monitörler zaten çıkacaktır açıkçası bu monitör türkiyede olsa alırım inşallah kısa sürede gelir
  • dün p2250 aldım 15 tane ölü pixel cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

27" olarak ozellik yoksunu bir lcd basit olarak bu kadar buyuk bir ekranin destekledigi en yuksek cozunurlugun full HD olmasi tam bir fiyasko , LED aydinlatma yok , TN panel ve en onemlisi hala 120hz destegi yok ve tabi birde bu kadar buyuk bir LCD de kesinlikle kaliteli dahili bir webcam olmasini beklerdim.LCD ler hala yerinde saymaya devam ediyor ne yazikki.

440 dolara 2560x1600 monitör mü bekliyordunuz?? Piyasada 30 inchten küçük monitörde bu çözünürlüğü bulamazsınız

• Sanırım buradaki kullanıcılar heryıl monitor degistırıyor ve kaliteli monitor degılde standart monıtorlerle ılgılenıyorlar.Kısaca soyle anlatayım benım 2005 yılında aldıgım halıyle yaklasık 5 yıldır kullandıgım ve kısmetse 5 yıl kadar daha kullanmayı dusundugum 19" monitorum 5 yıl oncesınde 1920x1440 cozunurlugu desteklıyorken bu 27" lık monıtor anca 1920x1080 ı desteklıyor halıyle buda gunumuz standartları ıcın cok yetersız kalıyor tabı ben her 2 yılda bır monıtor degıstırırım dıyenler ıcın problem yok.Dıger saydıgım eksıklıklerıde goz onunde bulundurursak eger bu 27" lcd gereksız derecede buyuk , pahalı ve her acıdan yetersız bır monıtor.Ama TV olarak degerlendırmeye alırsak yeterlı sayılabılır ben degerlendırmeyı bır monıtor olarak yapıyorum.Bu buyuklukde bır monıtorun en azından 2560x1600 gıbı bır cozunurlugu desteklemesı gerekırdı.Benım ıcın bır monıtor en azından 5 yıl kullanılabılır olmalıdır bu monıtorun 2 yıl sonra gereken ıhtıyacları karsılayabılecegını pek sanmıyorum acıkcası.Takdır edersınızkı gunumuzde her acıdan teknolojı cok hızlı ılerlıyor.

• Bunun LED versiyonu da gelir. Tıpkı P2370L gibi. Ancak ülkemize gelir mi orası belli değil.
  • 440 dolar yurtdışı fiyatı,tr ye kaça gelir acaba?
  • 800 tlden aşağı olmaz kesinlikle.
  • Şuanda daha gelmedi Türkiye ye gelcekmi bu kesin :D inş gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.