Şimdi Ara

türkiyenin en yaşanabilir şehri neresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
13.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 12 Kasım 2009; 23:00:14 >

• İzmir

Dip not : kanında apaçilik varsa gelme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sumatarasi -- 12 Kasım 2009; 23:01:44 >
  • Antalyadayim burası en yaşanabilir gelip görmeden eleştirmeyin. 3 kilometre sahil i var varmi daha ötesi bide kfc gelse tam olcak
  • o kişinin zevklerine göre deişir bence hareketlilik ortam isterse yaz için belli saten tatil yerleri yeşillik temiz hava isterse karadeniz vs. kişiden kişiye deişir?ama bana göre Antalya
  • İzmir'i tek geçerim. bi mezun olayım hele..bekle bni izmir
  • eskişehir
  • Pahalı bı yerde değil hem en güzel yeri bana göre konyaalti caddesi Antalya
  • hep antalya izmir
    giresun akar
    hele gel bi gör canım karradenizim
  • İzmir güzel fakat yazları bunaltıcı sıcağı oluyor ve ben şahsen hayatta yaşayamam yazları İzmirde , diğer mevsimlerde çok yağmurlu oluyor genelde.
    Kentleşme açısından İzmir evet fakat, yaşanırlık açısından İzmir değil (bence)
    Yaşanırlık açısından düşüncem, küçük, en uzak yere yürüme mesafesi yarım saati geçmeyen, ulaşımın arabadan çok bisiklet ile yapılabileceği, yeşilin bol, insanlarının kültürlü olduğu bir şehir bence yaşanabilir bir şehirdir.
  • ben böyle güleryüzlü insanların oldugu guvenlı ferah bır sehırden bahedıyorum.Istanbul Ankara falan bence tamamen uymuyor bu tanımlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peacifullord -- 12 Kasım 2009; 23:06:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0
    İzmir güzel fakat yazları bunaltıcı sıcağı oluyor ve ben şahsen hayatta yaşayamam yazları İzmirde , diğer mevsimlerde çok yağmurlu oluyor genelde.
    Kentleşme açısından İzmir evet fakat, yaşanırlık açısından İzmir değil (bence)
    Yaşanırlık açısından düşüncem, küçük, en uzak yere yürüme mesafesi yarım saati geçmeyen, ulaşımın arabadan çok bisiklet ile yapılabileceği, yeşilin bol, insanlarının kültürlü olduğu bir şehir bence yaşanabilir bir şehirdir.

İnanki bizim burda yazın vücut sıcaklığımız 55 derece abarttım biraz ama yolda yürürken ayakkabımın altı yerde kaldı
  • manisa
  • İzmir
  • ANKARAAAAAAAA
  • Izmir yazın çekilmiyor.dikili çesme falan neyse de şehrin merkezi denilen yerler çekilmez yazın.kışn nasıldır bılemem
  • Manisa,Malatya,Isparta bence bu tariflere giren şehirlerden.
  • Forumda izmirli Asiri fazla o yüzden sonuc izmir çıkar uğraşma
  • izmir, eskişehir, manisa
  • İzmir tabiki ama gelmeyin bizi bizle bırakın... sonra istAnbul gibi iğrenç bir yer olmasın...
  • bu sene ciddi bir sıcak oldu kışın o kadar soğuk değil en azından kar yağmıyor sahil kesiminde oturduğum için sıcak pek etkilemiyor. Bence izmir yaşanabilirik acısından 1 numara
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.