Şimdi Ara

türkiyenin en yaşanabilir şehri neresi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
13.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskişehir,bursa

özellikle eskişehir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0d3a

bandırma

Yapma Allah aşkına...
  • Yalnız İzmirliler ya da olmayanlar aslında farketmez en güzel şehir İzmir, en güzel kızlar İzmirde falan demeyin kardeşim.

Ondan sonra İzmir neden bozuluyor diye dert yanıyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Van HaLLen

İzmir.

@MIKROP DOGAN

En güzel muhiti bence Balçova, Karşıyaka ve Güzelyalıdır.Apaçi var ama bir bölgede var oradada full çingen kürt yaşar tepecik diye biryer.

Karşıyaka ve güzelyalı gerçekten çok güzelmiş

ve tepecikte iğrenç biraz araştırınca çıkıyor

ama trabzon ve rizeyi de yabana atmamalıyız
    özellikle yaylalar buz gibi akan karpuz çatlatan dereler
  • Hiç kimse Rize'yi söylememiş oysaki doğası,havası,suyu,güneşi,yağmuru ile en yaşanabilir bir şehir.
  • İzmir lakin gün geçtikçe "Kürt" diye tabir ettiğimiz vatandaşlar içine ediyor. Karşı çıkana çok şey gösterebilirim rahatlıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0130

İzmir tabiki ama gelmeyin bizi bizle bırakın... sonra istAnbul gibi iğrenç bir yer olmasın...

üstteki ÇİRKİN YORUMU görmemişim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termo6556 -- 13 Kasım 2009; 16:53:12 >
  • lüleburgaz neredeyse çok az olay olur oda hırsızlık gibi ama genelde çok olmaz
  • istanbulda oturuyorum nereye tasınmak ıstıyorsunuz deselerdi izmir dirdim
  • Ahanda bu topicle İzmiri İstanbullaştırma konusuna 1 adım daha yakınlaştırdınız
  • istanbul kesinlikle belli yerler hariç yaşanılacak yer değil.
    bu mesele kişinin isteklerine göre değişir. izmirli arkadaşlarımın anlattıklarına göre izmir.
  • dedim sana izmir çıkıcak diye çünkü bu forumda izmirli saysıs çok fazla.ve izmirde bir yıl yaşadım balçova alsancak kro maganda apaçi dolu her yer balık tutmaya gittik balık yok yaşanmaz orda çeşme denizi var ama çacouk havuzu gibi
  • Çanakkale
  • bursa herlade
  • Eskişehir
  • Kocaeli'den memnunum herne kadar küçük olsada.. ayrıyetten bence antalya..
  • ben yazın antalyadaydım, kalıp yaşayasım geldi, bukadar mı güzelleşir şehir, heryer yemyeşil, çöp desen sokaklarda yok denecek kadar az, yaya üst geçitler yürüyen merdivenli, servisler ve otobüsler full klimalı,turistin etkisi belli oluyor. ama maalesef türk insanı aynı, yaz sıcagında klimalı servise uzun kollu gömlekle binip, klimanın şikayetçi adamlarla karşılaşmak zorunda kaldım.
  • İzmir... Özellikle Balçova, Güzelyalı, Güzelbahçe ve Mavişehir çok güzel.

Bursa'nın da neresi yaşanılabilir şehir, anlamıyorum.
  • Artvin diyorum hala baska iller söylüyorsunuz :)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.