Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
67.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fiyat performans şey pardon lezzet fiyat olarak Osmanoğlu süt tatlılarına 10 üzerinden 9 veriyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Bir ara tatilci tombak firsati vardi fırsat sitesinin birinde. Telefon açip sordum şurup mu yoksa şeker mi kullanıyorsunuz diye. Bana kesinlikle şurup kullanmadıklarını tüm ürünlerinde şeker kullandıklarını söylediler. Bimdeki fırın sütlaç gerçekten çok güzel. Eğer şeker kullanılmıyorsa kesinlikle satın almam. Aynı durum diğer tatlılar için de geçerlidir.

glikoz şurubu kullanıyorlar geçen sene incelemiştim öyle olunca almamıştım ürünü
  • Fiyatlar aynıysa bugün bi deniyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tatlı krizim tuttuğunda yolum Bim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Bir ara tatilci tombak firsati vardi fırsat sitesinin birinde. Telefon açip sordum şurup mu yoksa şeker mi kullanıyorsunuz diye. Bana kesinlikle şurup kullanmadıklarını tüm ürünlerinde şeker kullandıklarını söylediler. Bimdeki fırın sütlaç gerçekten çok güzel. Eğer şeker kullanılmıyorsa kesinlikle satın almam. Aynı durum diğer tatlılar için de geçerlidir.

glikoz şurubu kullanıyorlar geçen sene incelemiştim öyle olunca almamıştım ürünü

1.50 tl ye tatli aliyorsunuz bide glikozdan şekerden falan bahsediyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

quote:

1.50 tl ye tatli aliyorsunuz bide glikozdan şekerden falan bahsediyorsunuz

zararlı bir şey yemek yerine almamayı tercih ederim
    o tatlıyı evde yapmak çok da zor değil maliyette daha yüksek olmaz emin olun
  • quote:

zararlı bir şey yemek yerine almamayı tercih ederim
    o tatlıyı evde yapmak çok da zor değil maliyette daha yüksek olmaz emin olun

http://forum.donanimhaber.com/m_35734974/tm.htm
    http://haber.gazetevatan.com/ozsut-yunanistan-ve-bosna-hersekten-avrupaya-acilacak/391547/4/Haber

quote:

Eskiden dondurma da marketten alınmazdı, artık alınıyor. Tatlı Mola dışında bazı marketler için özel ürün üretiyoruz. BİM’lere Osmanoğlu markasıyla, KİPA’lara KİPA markasıyla üretiyoruz.

üreten firma değişmedi diye biliyorum , halen özsüt
    />
  • kim hortladı
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.