Şimdi Ara

Bim`de Tatlı Çeşitleri | Kazandibi 1.50 TL Fırın Sütlaç 1.50 TL Supangle 1.50 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
0
Favori
68.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün spangle aldım osmanoglu markası üretici firma tombak gıda. acaba bu firma kalitelimidir.
  • Bir arkadaş da Eryaman tarafında bir Bim'den 1 liradan aldım diye anlattı. Benim anlamadığım bazı mağazalarda 1 lira bazı mağazalarda 1.5 lira nasıl oluyor?
  • yaşar dondurma üretiyormuş tatlıları,yani bildiğimiz MADO....
    benim tercihim fıstıklı tel kadayıf ve ekmek tatlısı,yanında kaymak on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Bir arkadaş da Eryaman tarafında bir Bim'den 1 liradan aldım diye anlattı. Benim anlamadığım bazı mağazalarda 1 lira bazı mağazalarda 1.5 lira nasıl oluyor?

bazı bimlerde arada bi olan kampanya,bikaç gün sürüyor zaten,normal fiyat 1.5,

bu arada üretici değişmiş,tombak ın ürünleri getiriyor artık bim,madodan neden vazgeçtiler anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Bir arkadaş da Eryaman tarafında bir Bim'den 1 liradan aldım diye anlattı. Benim anlamadığım bazı mağazalarda 1 lira bazı mağazalarda 1.5 lira nasıl oluyor?

bazı bimlerde arada bi olan kampanya,bikaç gün sürüyor zaten,normal fiyat 1.5,

bu arada üretici değişmiş,tombak ın ürünleri getiriyor artık bim,madodan neden vazgeçtiler anlamadım

Anladım, denk gelince almak gerekiyor yani. Bu arada yeni üretici sonrasında lezzet değişmez umarım.

• Çanakkale deki bimllerde satılan sütlü tatlılar özsüt ürünü STP Gıda imalatı, kadayıflar ise Yaşar Gıda
  • izmirdede tatlılar özsütten geliyor ama ekmek kadayıfından başka kadayıf göremedim ben fıstıklı kadayıftan bahsediyor bazı arkadaşlar..
  • hemen hemen her aldigimda profiterol icindeki krema eksimis oluyor.sicaklarda uygun soguklukta tutamiyorlar sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

hemen hemen her aldigimda profiterol icindeki krema eksimis oluyor.sicaklarda uygun soguklukta tutamiyorlar sanirim.

benim de son aldığım 2 profiterol aynı belirttiğiniz gibiydi bozulmuştu resmen yiyemeden çöpe attım
  • Şu BİM'in bozuk ürünleri bi bana denk gelmedi şu zamana kadar. Şans mı dersiniz
    Mersindeyim Yaşar Dondurmacılık-Mado yapıyor

Üretimler bölgesel oluyor genelde. Kısa zamanda talep edilen sayıda ürün çıkartılamıyorsa takviye için başka firmalarla anlaşmış olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 18 Ağustos 2011; 18:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todorov_44

quote:

Orijinalden alıntı: moon74

hemen hemen her aldigimda profiterol icindeki krema eksimis oluyor.sicaklarda uygun soguklukta tutamiyorlar sanirim.

benim de son aldığım 2 profiterol aynı belirttiğiniz gibiydi bozulmuştu resmen yiyemeden çöpe attım

üretimi kim yapmış bakmış mıydınız?

bime her gittiğimde beşer onar profiterol alıyordum şimdiye kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım

eğer sizinkileride stp ürettiyse bizde ona göre tedbirimizi alırız

• kazandibi bir harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNoM

kazandibi bir harika

Aynen. Kazandibi'ne hayran kaldım. Mado'nun buradakiler. Ama az getiriyorlar hemen bitiyor
  • 4 tane supangle aldım 4 tanesi de bozuk çıktı
  • Burdaki BİM'lerde tatlılardan göremedim sorduğumda sıcaktan bozuluyor satışa kışın başlanacak demişti görevli.

1 tanesinde buldum kalan son ürünlerden, Son kullanma tarihi 22 Ağustos olmasına rağmen Salı günü hepsi bozulmuştu.3 tane Profiteröl aldım çikolata pek çaktırmıyor ama altında kremaya benzeyen şekersiz madde yağlı ve ekşiydi.

Bozulmasa ve çikolatanın altındaki güzel şekerli bir krema olsa koli koli götürebilirdim.Bozulmamış hali de normal değil ki, altındaki krema değil yani.Unlu yumurtalı yağlı şekersiz bir karışım...
  • supanglede ben de ara sıra bozuk ürüne rastlıyorum hemen değiştiriyorum yada iade ediyorum hiç sorun çıkartmıyorlar.
  • Aynı tip Profiterol,Supangle ve kaymaklı ekmek kadayıfı A101'de de var.Profiterolün tadı çok daha güzeldi, tavsiye ederim.Markası Hanımdan.
  • istanbuldaki tatlılar kalite sorunu dolayısıyla satılmıyor. ürünlerin son kullanma tarih gelmeden üzerinde küflenme oluşuyormuş. daha önce bu konuda firmaya uyarı yapılmış ancak sorun devam ettiği için ürün satışını durdurmuşlar.
  • şu sıralar birçok markette eker tatlıları 99 kuruşa satılıyor.
    çok daha kaliteli.en azından süt tadı alıyorsunuz.
    tavsiye ederim.
  • 1,5 TL ye tatlı, 90 kuruşa tatlı....

uzun zamandır topik burda duruyor..

sırf burda duruyor diye mantığıma ters olmasına rağmen aldım. demek bende bazen kandırılıyormuşum... Bunu da öğrenmiş oldum.

Unutmayın bu tür tatlılarda zaten şeker kullanımı yoktur. Tatlılarına gelince kösele gibidir.

Açıkçası para verip sağlığınızdan olmayın.

Süt tatlısı isteyen kendisi de yapabilir.

Yada doğrudüzgün yaptığını bildiğiniz bir yerden alın.

saygılarımla
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.