Şimdi Ara

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
194
Cevap
2
Favori
83.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçinde kalmasın, gel de iki tur vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

X6 alınmıştır arkadaşlar. Tavsiyeler için teşekkürler.

Hayırlı olsun dostum.Ne kadar verdin makinaya?
  • quote:

İçinde kalmasın, gel de iki tur vereyim

Alırım anahtarını
  • q7 de iyidir ama x6 başka makine bayılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Ne o? Paramda gözün mü var?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Ne o? Paramda gözün mü var?

Evet.
  • Geçen ay maaşı harcayacak yer bulamadım. Bir kısmıyla X6 aldım. Çok da büyütülecek bir şey değil. Çalış, senin de olur.
  • quote:

Geçen ay maaşı harcayacak yer bulamadım. Bir kısmıyla X6 aldım. Çok da büyütülecek bir şey değil. Çalış, senin de olur.

Bende nene min emekli maaşıyla porş alacam yarısını da sana verecem. bozdura bozdura harcarsın
  • quote:

Geçen ay maaşı harcayacak yer bulamadım. Bir kısmıyla X6 aldım. Çok da büyütülecek bir şey değil. Çalış, senin de olur.

Tekrardan hayırlı olsun kardeşime
  • Arkadaşlar şu an mercedes e 250 cgi coupe bir araca sahibim. daha önce bmw 5.20 d , audi a5 sportback araçlarım oldu.
    range rover ve x5 i de uzun zaman kullandım. şimdi x6 sevdası oluştu. sizce x6 almak mantıklı mı yoksa cls mi?

Audi Q7'mi yoksa BMW X6 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el27vol65 -- 8 Nisan 2011; 21:56:24 >
  • cadillac escelade
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RBdriftking -- 8 Nisan 2011; 23:23:08 >
  • Lincoln navigator...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RBdriftking -- 8 Nisan 2011; 23:22:44 >
  • Q7 çok ferah ve içi çok geniş bir tam aile için yol tutuşuçok güzel bir araç konforlu ve motorunun homurtusu insana ayrı bir zevk katıyor ,X6 ise tamamen spor bir araç içi Q7 kadar geniş değil ,tasarımı bakımından genç kullanıcılara hitap ediyor,ama yol tutuşu Q7 den daha fazla olduğu kesin ve konfor bakımından da hiçbir fark yok virajlarda ise resmen sedan bir araç içerisindeymiş gibi his veriyor insana ama benim tercihim bu kullanılırlık bakımından makyaj veya kasa değişimi söz konusu olsa bile bu kıyaslamada Q7 olurdu.

İnş. Yararlı bilgi verebilmişimdir...
  • Teşekkürler, elbette zevkler ve renkler tartışılmaz, bunu soylerken de q7 severlerden özür dilerim ama bana cok itici geliyor hyundai starex minibüs gibi geliyor . o yüzden x6 daha bi hoş geldi ama insanlar nedense x6 için
    demediklerini bırakmamış :) ondan biraz takıldım aslında. tekrar teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nadirgurece

X6 mı Q7 mi neden böyle saçma konular açılırki anlamam.
    ne yapacan X6 olsa ne oluuuuurrr Q7 olsa ne olur.
    Alacan mı sanki milletten yorum bekliyosun.
    bir kaç mesajda sadece X6 yazılmış yada Q7 yazılmış bu mesajlara bakarak bilgi sahibi mi oldun şimdi.
    ne gibi bir yorum bekliyorsun ki burda kaçımz Q7'ye yada X6'ya bindik
    erişebileceğimiz araçları kıyaslayında bilgi sahibi olalım.
    bırakın bu boş işleri...

Belki araçlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyor hemen niye böyle boş konu vs. muhabbeti yapıyorsunuz hiç anlamıyorum boş konu ise girmeyin sizleri internet tarayıcınız bu konuyo zorla sokmuyor ya girdin beğenmedin çık bu kadar basit...

Erişebileceğimiz araçları demişsiniz bu forumda sizin gibi birçok kişi böyle yorumlarda bulunuyor siz nerden biliyorsunuz milletin maddi durumunu alabileceğini ,alamıyacağını profillerinde mi yazıyor ???

Lütfen böyle cümlelerle mesaj kirliliği yapmayın.Belki konu öylesine bilgi almak için açılmış olabilir ama böyle şeyler yazmanız çok gereksiz ve boşşş
  • quote:

Alan arkadaşlar forumda mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

bu ikisi arasında x6 .ama asıl favorim RANGE ROVER SPORT.insan şöyle bi baktınmı evet işte cip böyle yapılır diyo.

bende bunu demek için girmiştimq7 ve x6 çok abartılı araçlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

bu ikisi arasında x6 .ama asıl favorim RANGE ROVER SPORT.insan şöyle bi baktınmı evet işte cip böyle yapılır diyo.

bende bunu demek için girmiştimq7 ve x6 çok abartılı araçlar

Polatın arabasından şaka bir yana gerçekten muhteşem bir araç bende range rover'dan vazgeçmem hernekadar binmemeiş olsamda..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.