- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İnternette Video Açılmıyor
37 Cevap93474 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

274 Mesaj
11 Kasım 2009; 16:06:12 

Arkadaşlar ben internette gezinirken bazı videolar açılmıyor.Fakat Flash player yüklü gözüküyor.Sizce neden açılmıyor.Ben anlayamadım bi türlü.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

1793 Mesaj
11 Kasım 2009; 16:23:44 

nasıl bir şekilde açılmıyor hata mı veriyor görüntü mü yok video da nasıl yani..Daha açıklayıcı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Kasım 2009; 16:48:35 

Hangi sitelerde nasıl videolar aradığını tahmin edebiliyorum. O videoların sorunları sitelerden kaynaklanıyor.

4334 Mesaj
11 Kasım 2009; 16:52:42 

quote:

Orijinalden alıntı: --Kemalist--

Hangi sitelerde nasıl videolar aradığını tahmin edebiliyorum. O videoların sorunları sitelerden kaynaklanıyor.

Kemalist senin kalbin pis ya bazen banada oluyor böyle donmalar felan o zaman muhakak flash playerin güncellenme zamanı gelmiş demektir www.adobe.com dan flash playerini güncelle sorun düzelir.

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onlarını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

4726 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:02:40 

quote:

Orijinalden alıntı: sickdreth.01

nasıl bir şekilde açılmıyor hata mı veriyor görüntü mü yok video da nasıl yani..Daha açıklayıcı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz...

[font="Trebuchet MS"]Bence de sorunu biraz aç?

,                   Osmanlı İmparatorluğu,

274 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:05:41 

Sorun şöyle video ismi yazıyor fakat video penceresi gözükmüyor..ismine tıkladığımda get flash player download yazıyor ama pc de flash da yüklü :S

274 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:11:35 

youtubede mesela videoları açamıyor :S acaba hosts dosyasından mı kaynaklanıyor?Geçenlerde hosts dosyasında değişiklikler yapmıştım youtube girmek için ama yanlış yaptım sanırm :S

1393 Mesaj
11 Kasım 2009; 17:32:14 

Türk Telekomun yasakladığı sitelerden alınan videolar açılmaz bazı dediğine göre benim düşündüğüm gibi olsa gerek

87 Mesaj
11 Kasım 2009; 18:00:58 

Aynı sorun bendede var.Kötü sitelerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama youtube ve vidivododan hiç bir video izleyemiyorum.
Ya video not found yazıyor yada flash playr yüklü oldu halde yükleniz gerekir gibi birşey diyor.

1793 Mesaj
11 Kasım 2009; 19:30:54 

DNS ayarlarını
208.67.222.222
208.67.220.220

yap birde flash playeri güncelleme yap son sürüme o zaman sorun ortadan kalkacaktır büyük olasıkla...

4334 Mesaj
11 Kasım 2009; 19:52:36 

adobe.com dan flash playerini güncelle !

Youtube jacker kullan youtbeye girmek için !

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onlarını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

19 Mesaj
14 Nisan 2012; 19:43:30 

Arkadaşlar ne olur bi yradım edin yaw,kaç zamandır pc den video izlerken sıkıntı yaşıyorum kısa bi zman önce format attırdım pc ye,benim vazgeçilmezim MOZİLLA FİREFOX son sürümü hemen yükledim yalnız bazı sitelerde video açılmıyor tıkladıgım zaman video ne bi hata veriyor nede bi sinyal öylece kap kara ekran kalıyor,hele bu maynetin videolarını hiç açamıyorum.. acaba dedim adobe grubundan filan mı dedim format attırdıgım abi saolsun yükledigi herşeyin son sürümünü yüklemişş,tarayıcıdan mı ki dedim chrome dan denedim gene olmadı.... Youtube nin videoları çok net bir şeklide açılıyor ama bu maynet olmak üzere bazı siteler açılmıyor,bir çok sitede gezdim sonuç alamadım...

19 Mesaj
18 Nisan 2012; 16:55:29 

ARKADAŞLAR YARDIM EDECEK YOK MU YAW ....!!!!

88 Mesaj
18 Nisan 2012; 20:36:10 

arkdadaşlar internetten video izlerken videonun rengi değişiyor ve üstünde yeşil bir şerit çıkıyor neden ?

4334 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:09:02 

quote:

Orijinalden alıntı: altanbozdag

arkdadaşlar internetten video izlerken videonun rengi değişiyor ve üstünde yeşil bir şerit çıkıyor neden ?

ekran kartı arızası olabilir bir görüntü ekleme imkanınız varmı ?

13272 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:12:50 

arkadasım sanırım explorerda fllash yuklu olmadıgı ıcın sız fırefoxa kursanızda sureklı flash hatası alıyorsunuz ..explorerda eksık bısı kalmasın ..bırde oyle deneyın ..

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

88 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:30:49 

İŞTE RESMİ YOUTUBE DADA OLUYOR BU SORUN

0

Ekteki dosya (1)

88 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:32:16 

EXPLORARA FLASH NASIL KURULUYOR

4334 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:37:00 

quote:

Orijinalden alıntı: altanbozdag

İŞTE RESMİ YOUTUBE DADA OLUYOR BU SORUN

http://resim.donanimhab...2A89533D3AD18A7ACD5.jpg

ss den hiçbirşey anlaşılmıyor şu tarz ss koyarmısınız

0

13272 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:39:18 

sorun buysa vıdeoyu sag tıkla ayarlara gır Donanım Hızlandırma Özelliğini Etkinleştir secenıgını tıkla ..yanı secılıyken kaldıracaksınız ..sorun duzelmesı gerekır..lınkdekı gıbı

http://www.turkisioyun....a-yesil-ekran-sorunu-mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nıggaa -- 18 Nisan 2012; 21:39:55 >

TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI - İMZA KURALLARI - FORUM İLE İLGİLİ SORUN VE ÖNERİLER

13272 Mesaj
18 Nisan 2012; 21:41:40 

resımdekı yesıl ekranı gorunce yazdım yukarıdakı yorumu ..cozumu yazdıgım gıbı ..ama hıc acılmıyorda flash hatası alıyorsanız .. dedıgım gıbı vıdeoları explorerda acmayı deneyın ..aynı chrome ve fırefoxda oldugu gıbı explorerda sızden eksık bırsey varsa flash gıbı yuklemenızı ısteyecek hatta yukleyeyım mı dıye soracak .. evet dıyıp kurdugunuzda ..dıger tarayıcılarda da sorun cozulur dıye dusnuyorum ..

19 Mesaj
20 Nisan 2012; 14:53:25 

Arkadaşlar benim sorunuma cevap vercek yok mu ? benim kinde bu arkadaştaki gibi yeşil şerit, filan çıkmıyor,açılmıyack videolarda direk simsiyah ekran ne bi hata ne bi sinyal veriyor...YARDIMM...

13272 Mesaj
20 Nisan 2012; 15:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: Sancaklı42

Arkadaşlar benim sorunuma cevap vercek yok mu ? benim kinde bu arkadaştaki gibi yeşil şerit, filan çıkmıyor,açılmıyack videolarda direk simsiyah ekran ne bi hata ne bi sinyal veriyor...YARDIMM...

ustad yesıl ekran ıcın uygulanan yontemı denedınız mı ?

19 Mesaj
20 Nisan 2012; 16:33:27 

Hocam dedigin yere baktım zaten varmış oralar...yurakarıda bahsettigim gibi hiç bi eksigim filanda yok,adobe grubum son sürüm ...

274 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:01:40 

3 sene önceki konum hortlamış

19 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:07:52 

yapcak bi şey yok sorun bu ne zaman gelcegi belli olmuyor,hocam 3 sene önce sen nasıl çözmüştün ??

630 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:23:45 

bilgisayarına adobe shockwawe yi yükle

İntel i5 3330 Cpu 3.00 Ghz Gigabyte İntel p61/h61 corsair 8 gb ddr3 133mhz(4x4) Zotac 2 GB DDR5 128 Bit Gtx650 Synergy Edition

630 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:24:50 

http://get.adobe.com/shockwave/ eğer bulamassan falan buda linki

İntel i5 3330 Cpu 3.00 Ghz Gigabyte İntel p61/h61 corsair 8 gb ddr3 133mhz(4x4) Zotac 2 GB DDR5 128 Bit Gtx650 Synergy Edition

19 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:30:42 

wala hocam o var bende son sürüm ... !!!

19 Mesaj
20 Nisan 2012; 17:34:26 

chrome dan da denedim gene açılmıor...

19 Mesaj
21 Nisan 2012; 14:59:18 

Yardım edecek kimse yokmu

274 Mesaj
21 Nisan 2012; 15:01:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Sancaklı42

yapcak bi şey yok sorun bu ne zaman gelcegi belli olmuyor,hocam 3 sene önce sen nasıl çözmüştün ??

dün yediğin yemeği hatırlıyor musun diye sorsana bi

19 Mesaj
21 Nisan 2012; 15:20:31 

Hmm.. canın saolsun.. belki diger arkadaşlardan bişey çıkar

19 Mesaj
22 Nisan 2012; 19:37:21 

Arkdaşlar hadi yaw bakın başka sitelerde bulamadım buraya güvendigim için geldim yardımcı olunn ..

19 Mesaj
23 Nisan 2012; 15:20:39 

19 Mesaj
25 Nisan 2012; 16:50:04 

Arkdaş hadi yaw bi bileniniz vardır kesin

7 Mesaj
20 Temmuz 2012; 22:43:02 

@Sancaklı42

bende de aynı sorun vardı. biraz kurcalayınca sorunu buldum. Umarım sizinde sorununuza bir çare olur.
Aşağıdaki adımları bir deneyin.

1) Öncelikle videonun üzerine gelin Ve sağ tıklayın.
2) Buradan genel ayarları seçin.
3) Burası Flash Player ayarları yöneticisidir. Gelen ilk kısımda yeni sitelerin bu bilgisayarda bilgi kaydetmesine izin vermeden önce sor seçeneği işaretli mi ona bakın.
4) Muhtemelen bu kısım işaretlidir. Önemli değil. ilk seçenek de olabilir.
5) Bunların hemen altında siteye göre yerel depo ayarlarını tıklayın.
6) Burada web sitesi adı, kullanılan depo ve depo erişimi var. Burada depo erişimi kısmına izin ver deyin ve çıkın.
7) videosu açılmayan sayfaları yenileyin.
8) Videonun üzerinde bu sitenin veri depolamasına izin ver diyecek. Buna bir kez izin verin.

Bundan sonra videoları izleyebilirsiniz.

Bende çalıştı. Umarım sizde de çalışır ve bir soruna kesin çözüm bulmuş oluruz. Ben şu anda videoları izleyebiliyorum

237 Mesaj
20 Temmuz 2012; 23:10:47 

quote:

Orijinalden alıntı: tekin_rara

@Sancaklı42

bende de aynı sorun vardı. biraz kurcalayınca sorunu buldum. Umarım sizinde sorununuza bir çare olur.
Aşağıdaki adımları bir deneyin.

1) Öncelikle videonun üzerine gelin Ve sağ tıklayın.
2) Buradan genel ayarları seçin.
3) Burası Flash Player ayarları yöneticisidir. Gelen ilk kısımda yeni sitelerin bu bilgisayarda bilgi kaydetmesine izin vermeden önce sor seçeneği işaretli mi ona bakın.
4) Muhtemelen bu kısım işaretlidir. Önemli değil. ilk seçenek de olabilir.
5) Bunların hemen altında siteye göre yerel depo ayarlarını tıklayın.
6) Burada web sitesi adı, kullanılan depo ve depo erişimi var. Burada depo erişimi kısmına izin ver deyin ve çıkın.
7) videosu açılmayan sayfaları yenileyin.
8) Videonun üzerinde bu sitenin veri depolamasına izin ver diyecek. Buna bir kez izin verin.

Bundan sonra videoları izleyebilirsiniz.

Bende çalıştı. Umarım sizde de çalışır ve bir soruna kesin çözüm bulmuş oluruz. Ben şu anda videoları izleyebiliyorum

+1

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » İnternette Video Açılmıyor
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.672