Şimdi Ara

TÜM FORUM ÜYELERİNE DUYURULUR :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanki çok önemli bir başlık yazmışım gibi değilmi.... Arkadaşlar bugün sabah patlıcan moru Bmw'mi Boya Korumaya verdim....Meguiars ürünlerini kullanma hakkına sahip olan Fiat servisinde yaptırtıyorum..benim daha önceki aracımıda (2005 Opel) vermiştim çok memnun kalmıştım bakalım Bmw nasıl olacak muhtemelen yanacaktır (parlamaktan) yani ibrahim usta öyle diyor............aracı aldığımda burdan sonucu yazarım...saygılar......BU ARADA İLGİLENEN ARKADAŞLAR OLABİLİR DİYE KONUYU AÇTIM BİLGİLERİNİZE ....Ayrıca biliyorsunuz genelde bu boya koruma ile ilgili olarak çok tartışılır en azından bir nebzede olsa tecrübelerimizi burdan paylaşarak buradaki forum üyelerine ve insanlara yardımcı oluruz......saygılar

• Hadi bakalım inşallah sonuctan memnun kalırsınız
  • İnşallah memnun kalırım.......Bide şu Mercekli Xenon far işini halletseydim tamam olacaktı.....saygılar
  • hayırlısı olur inşallah
  • Arkadaşlar bu arada yarın Lpg olayını bitiriyorum yarın sabahdan yetkili servise gidip Prins marka kiti taktırıyorum.....Burdan herkeze deneyimlerimi yazarım....Umarım hayırlısı olur....
  • Arkadaşlar aracımı aldım...yani gerçekten mor renkteki bir araç ancak bukadar parlayabilir....ama bende çöldeki kutup ayısı şansı olduğu için yağmurun azizliğine uğradım (bu arada yağmur tabiki yağsın su hayattır biliyorsunuzki 4 elementten biri) ...zaten 2 gün sonra getir bir cila daha çekelim dediler o beni biraz rahatlattı...herkeze tekrar tavsiye ederim kışa girmeden yaptırmak lazım....herkeze sağlıklı günler....İbrahim Ustanın eline sağlık
  • Resimleri bekliyoruz.
  • fiyat nedir acaba?
  • hepsi dahil 130 lira
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.