Şimdi Ara

Analiz: Verizon 6 Kasım'dan bu yana 100.000 tane Droid sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışa sunulmadan önce hazırlanan reklamlarla adından söz ettirmeyi başaran Droid, Verizon'un son dönemde üstüne titrediği cihazların başında geliyor. Droid'le Apple ve AT&T'e karşı cephe alan Amerika'nın en büyük kablosuz servis sağlayıcısı, Verizon'un 6 Kasım'da satışa çıkardığı Moto Droid'in ilk satış sayıları Apple'ın iPhone 3Gs ile ulaştığı sayıların oldukça gerisinde olabilir. Broadpoint AmTech'in analisti Mark McKechnie'nin yaptığı analize göre Verizon geçen 4 günlük sürede 100.000 adet Droid satmayı başarabildi. Analiz ayrıca Verizon'un stoğunda Cuma gününe kadar yetebilecek 100.000 adet Droid bulunduğunu gösterirken, yıl sonuna kadar Droid'in 1 milyon satış sayısını aşan Android'li akıllı telefon olacağını da öngörüyor.

Bilindiği gibi Apple, 19 Haziran'da piyasaya sürdüğü iPhone 3Gs ile ilk hafta sonunda 1 milyon ünite satış gerçekleştirmişti. Ancak Apple'ın bu sayıya toplam 8 ülkedeki satışlarla ulaştığını hatırlatalım.

• Bilindiği üzere amerika pazarının enbüyük oyuncusu motorola dır neredeyse 3 makinadan 2 sini satmaktalar ama onlar için dünya genelinde ne satacakları önemli diye tahmin ediyorum
  • Cep telefonunda motorola kesinlikle guclu bir oyuncu degil amerikada , Samsung-Lg-Apple 3lusu en populerler ama Motorola kesinlikle cep telleriyle fark yapan bir firma degil ,
    Ps: eger modem dersen haklisin derim , amerikadaki modemlerin %60indan fazlasinin motorola oldugunu tahmin ediyorum
  • bu telin işletim sistemi android os.bu işletim sistemi tarayıcı olarak internet explorer desteklermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigatusac -- 25 Kasım 2009; 19:11:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.