Şimdi Ara

dvd rw dvdleri yakıyoooooo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar bende asus dvd rw var 3 aylık falan yalnız bu son dönemlerde dvd yakmaya başladı neroda takılıyo dvd dışarıda çıkmıyo pc ye reset atmak zoruda kalıyom sebep nedir sizce?????????
    nero 6.3.1.15 tr sürümünü kullanıyom lütfen yardım ediinn

• cd-rom ve rw ler için lens temizleyici cd ler kafayı temizliyor yani bulabilirsen ondan 1 tane bul temizleme yap bi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: askkalp

cd-rom ve rw ler için lens temizleyici cd ler kafayı temizliyor yani bulabilirsen ondan 1 tane bul temizleme yap bi dene

almış alalı toplam 50 dvd basmadım ya şimdiden lens kirlenirmi sence ???
    ve ben dvd lere çok dikkat ederim tozlanacağını sanmam
  • kullanmanla beraber bulundugu yerede bagLı
  • oke yaptım olmadı hala aynı sorun devam ediyo başka fikri olan yokmu arkadaşlar yaa
  • eğer dvd writerınızın garantisi devam ediyorsa servise götürün.
  • şu anda kullandığın medyalar sıkıntılıdır. sorunlu bir batch olabilir farklı medyada hatta iki üç medyada dene bence önce. hangi medyaları kullanıyorsun? sorun devam ederse servise götür.
  • nero nun son sürümünü güncelle ..benim başıma geldi ve son sürümü güncelledim problem cıkmadı. linki de veriyorum.
    http://www.nero.com/eng/nero-up.php
  • dencer onbaşıma katılıyorum.. başka bir forumda da yazmıştım.. arkadaşlar yazılımların en son sürümlerini kullanmak yerine en stabil sürümlerini kullanmayı tercih edin... eğer kaliteli media kullanıyorum diyorsan büyük bir ihtimal nero' dan kaynaklanıyor senin sorun..
  • Burnfree yazılımını kullan:hemde bilgisayarı kasmıyor.Tavsiye edrim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dencer

nero nun son sürümünü güncelle ..benim başıma geldi ve son sürümü güncelledim problem cıkmadı. linki de veriyorum.
    http://www.nero.com/eng/nero-up.php

dencere bende katılıyorum sürücü güncellemesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 30 Temmuz 2005, 20:42:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.