Şimdi Ara

OWC'den yeni Blu-Ray yazıcı: Mercury Pro 12x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OWC (Other World Computing), ürün gamına yeni medya kayıt çözümlerini eklemeye devam ediyor. Amerika'da oldukça tanınan firma, Mercury Pro 12x harici Blu Ray yazısını satışa sundu.

Pioneer BDR-205 yazıcısının temelini oluşturduğu Mercury Pro 12x, Blu Ray medyalarını 12x, CD medyalarını 40x, DVD medyalarınıysa 16x hızıyla yazabiliyor. Üzerinde 2 adet Firewire 800, 1 adet Firewire 400, 1 adet eSata ve 1 adette USB 2.0 girişi bulunan yazıcı, 7.5" x 2.5" x 10.5" (19x6.35x26.7 cm) boyutlarında. PC kullanıcılarının yanında Mac kullanıcılarınında rahatlıkla bilgisayarlarında kullanabileceği Mercury Pro 12x'in satış fiyatı ise 350 dolar olarak belirlenmiş. Yazıcının teknoloji dünyasının önde gelen dergilerinden de tam not aldığını belirtelim.

• blue-ray yazıcılar 50$ a, medyalar da 1 tl ye düştüğünde alırım.
  • HOBAR RA KATILIYORUM
  • bende katılıyorum beyler :)
  • Bende katılıyorum ama o kadar abartı değil.
    100 lira bluray yazıcı ve medyası hadi olsun olsun 5 lira. O zaman bile alırım.(tabi dl olanlar 5 lira olsun :D ]

Bu arada cidden tam puan almıs bir ürün ve Amerikada cok tanınan ama burda ben ilk defa duydum :) Acaba daha ne markalar var bilmedigimiz :( :)
  • düştüğünde evet
  • bende bu medyalara fazla güvenemiyorum ama 50Gb kayıt alanıda iyi bir değer. bu hariciyide alabilirim
  • Zaten boş Bd'ler 5 liraki, 3 liraya bile düştüğü zamanlar oldu. Tabiki 25gb olanları, linkte duallerinde fiyatları var.
    http://smalliancetr.greatboard.com/viewforum.php?f=41
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.