- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ders calirken dinlenecek muzik?
4 Cevap632 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2700 Mesaj
9 Kasım 2009; 19:03:34 

evet arkadaslar calisirken etraftan gelen seslerden kurtulmak ve uykumun gelmesini engellemek icin muzik dinliyorum. Fazla sozu olmayan cok slow ritmi olmayan tarzda muzikler ariyorum. Trance,Techno,Electronic vs. tarzlarin nasil ayrildiklarini bilmiyorum dogrusu ama anladiniz siz onu yani elektronik muzik istiyorum bana bu konuda kimleri ve hangi albumleri tavsiye edersiniz. usenet uzerinden cektigimden album album cekmek daha kolay oluyor yani album ismi verirseniz daha iyi olur.

2339 Mesaj
9 Kasım 2009; 19:12:08 

Bach ın violin konçertolarını dinle..

edit : Pardon , hareketli müzik istemişsin , ders çalışırken trance müzik dinlemek pek mantıklı değil gibi... Olmadı Rainbow , LedZeppelin falan dinle derim ama trance demişsin , bunlar kesmez seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkprens -- 9 Kasım 2009; 19:15:27 >

goodbye, all you people,
there's nothing you can say
to make me change my mind.
goodbye

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Kasım 2009; 19:23:46 

drum bass

2700 Mesaj
9 Kasım 2009; 19:23:59 

ya yok farkli tarzlarada acigim tabii ki

vokal olunca insanin dikkati dagiliyor yabanci ise sozleri anlamaya calisiyorum turkse olay tamamen kopyor zaten sezen aksu ile denedim bir sisede sarap acasim geldi yedi karanfil denedim uykum geldi ondan electronik muzik daha mantikli geldi ama cok slow olmadigi ve fazla vokal sozu olmadigi surece her tarza acigim

1697 Mesaj
9 Kasım 2009; 19:47:15 

Zz-Top tavsiye edeyim sana, aslında en güzeli yolculukta dinlemektir bu adamları ama çalışırken de iyi gider.

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.217