- x
Çok sevdiğiniz birini nasıl unutursunuz ?
45 Cevap36670 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:30:59 

Baslıktanda anlasıldıgı gibi soru ortada arkadaslar 8 ayın nerdeyse her gününü onla gecirdim ve cok sevdim 3 hafta oldu ayrılalı daha umudum yok nasıl unuturum ?

Adam akıllı cevap verin sacma sapan ve cocukca espri yapacak abazalar yorum yapmasın lütfen

Şimdiden Teşekkürler.

Katılım zamanı: 21 Aralık 2005;

737 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:36:31 

zamanla unutuluyor.

onu hiç düşünme ve mümkünse başkası ile başka bir ilişkiye başla daha kolay olacaktır..

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:37:19 

quote:

Orijinalden alıntı: 0qan_34

zamanla unutuluyor.

onu hiç düşünme ve mümkünse başkası ile başka bir ilişkiye başla daha kolay olacaktır..

peki yeni biriyle cıktım diyelim o kıza dokundugumda daha cok gelmezmi aklıma ?

591 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:38:20 

Ayrılma durumunuza göre değişir.

Terkedildiysen hiç bir fikrim yok ama sen terkettiysen ya da karşılıklı ayrıldıysanız yavaş yavaş unutursun

Pff bir şey yazcakmış gibi girdim ama ne yazcağmı toparlayamadım.Unutursun takma

Ekleme:

0qan_34 'ün söylediği gibi yeni birini bulmanın hem iyi hem kötü tarafları var.

Benim durum şöyle oldu, 4-5 aylık birlikteliğim bittikten 1 hafta sonra yeni biriyle beraber oldum.Bu süreçte eskisini neredeyse hiç düşünmedim(zaten ben bitirmiştim).İşte can alıcı nokta şu yenisiyle beraberken 3-4 ay sonra bir sıkıntı bastı ve ondan da ayrıldım.

Bu sefer yenisinden de ayrılınca 2 sini birden düşünmekten kafayı yiyordum.

Ama zaman... geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 9 Kasım 2009; 0:43:03 >

2613 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:38:38 

zamanla unutulmuyor işte..

eğer bi yolunu bulursan banada haber ver.. :)

95 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:38:45 

başka birisi

→YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
→Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

7299 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:38:48 

Bazı ilişkiler uzun sürmez fakat aşık olursun çok seversin gerçekten benimde öyle oldu kısa süre birlikte olduk ve ayrıldık. Bir çok kızla çıktım uzun süre çıktım ayrıldım ve ertesi gün hiçbirşey olmamış gibi devam ettim.

Yanlız bunda biraz farklı oldu bir çok ilklerimiz olmuştu, gerçekten sevmiştim halâ aklımda belki ama bitti asla geriye dönmem bana geriye dönme belirtileri yaptı ama asla kendime sözüm ve yeminim vardır büyük konuşmak gibi olmasın ama çıktığım kızla asla bir olmam birdaha. Başıma gelecekleri bile bile tekrar yaşamak istemem -ki bunu kimse istemez değil mi ?

Şimdi ayrılalı uzun süre oldu son yaptığı edebsizlikten sonra herşeyden sildim onu bana ulaşmasını engelledim şuanda başka bir kız ile ilişkiye girmek üzereyim. Belki biraz uzun süre aklımda kaldı ama bitti, geri dönüşü yoktur benim için.

Zamanla unutursun kardeşim, yeni birilerini ara seni sevicek birilerini. Şu zamana kadar çok kızla çıktım babyface diye adlandırdıkları kızlarlada çıktım eğlendik ama hepsi boş, yalan dolan hiçbirşey değil ve şimdi kendime dedim güzelliğine asla bakmayacağım içi ilgilendiriyor bu saatten sonra.

737 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:39:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Smh!!

peki yeni biriyle cıktım diyelim o kıza dokundugumda daha cok gelmezmi aklıma ?

bilmiyorum bende şuan birisini unutma dönemindeyim ve daha tam olarak geçmiş değil,

ama zamanla geçiceğinden emin olabilirsin.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Kasım 2009; 0:40:12 

.... unutursun

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:41:17 

kötü bir biçimde ayrıldık ben ayrıldım.şimdi konusuyoruz cıktıgı varmıs 1 haftadır beni sevdiğini ve onu beklememi istiyor. bende beklememeye karar verdim ve unutmak istiyorum sürekli aklımda ne yapıcam bilmiyorum

Edit: @LsR bulursam pm atarım hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smh!! -- 9 Kasım 2009; 0:42:25 >

591 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:46:17 

@Smh!!

Yuakrıdaki mesajıma ekleme yaptım.Yeni birini bulma konusundaki deneyimim pek de iyi değildi açıkcası.

Tam unutuyorsun bugün olduğu gibi 6 ay sonra çat naber diye mesaj geliyor eskisinden, karıştırıp bırakıyor kafanı

Ha bu mesaj yenisini bulduğunda yenisiyleyken de gelebiliyor.O zaman daha da fena oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 9 Kasım 2009; 0:47:55 >

508 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:48:08 

Yok yolu...

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:48:50 

benim kafa allak bullak sagolun hepiniz arkadaslar.

varmı baska onerisi olan deneyimli olan ?

272 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:49:18 

quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bazı ilişkiler uzun sürmez fakat aşık olursun çok seversin gerçekten benimde öyle oldu kısa süre birlikte olduk ve ayrıldık. Bir çok kızla çıktım uzun süre çıktım ayrıldım ve ertesi gün hiçbirşey olmamış gibi devam ettim.

Yanlız bunda biraz farklı oldu bir çok ilklerimiz olmuştu, gerçekten sevmiştim halâ aklımda belki ama bitti asla geriye dönmem bana geriye dönme belirtileri yaptı ama asla kendime sözüm ve yeminim vardır büyük konuşmak gibi olmasın ama çıktığım kızla asla bir olmam birdaha. Başıma gelecekleri bile bile tekrar yaşamak istemem -ki bunu kimse istemez değil mi ?

Şimdi ayrılalı uzun süre oldu son yaptığı edebsizlikten sonra herşeyden sildim onu bana ulaşmasını engelledim şuanda başka bir kız ile ilişkiye girmek üzereyim. Belki biraz uzun süre aklımda kaldı ama bitti, geri dönüşü yoktur benim için.

Zamanla unutursun kardeşim, yeni birilerini ara seni sevicek birilerini. Şu zamana kadar çok kızla çıktım babyface diye adlandırdıkları kızlarlada çıktım eğlendik ama hepsi boş, yalan dolan hiçbirşey değil ve şimdi kendime dedim güzelliğine asla bakmayacağım içi ilgilendiriyor bu saatten sonra.

+1907 Kardeşimsin

imzalessness

795 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:49:34 

Daha O duyguyu Yaşamadım Yaşamakda İstemem. 2 sene Oldu Herşey gayet güzel gidiyor Darısı Tüm Dh Halkının Başına

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.
İmzanızdaki resim boyutu 20 kb üzeridir

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:51:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Oppotun1st_

Daha O duyguyu Yaşamadım Yaşamakda İstemem. 2 sene Oldu Herşey gayet güzel gidiyor Darısı Tüm Dh Halkının Başına

umarım yaşamazsın hocam. cok kötü birşeymiş cidden bende takmazdım hiç ama bu sefer cidden sevmişim be

1964 Mesaj
9 Kasım 2009; 3:19:51 

Yani yaş kaç gibi salakça bir giriş yapmak istemem ama evlilik söz nişan gibi ciddi şeyleri düşünebileceğin bir yaşta bir çağda değilsen merak etme bal gibi unutuluyor ama tabi biraz zaman alıyor.

Bence unutmaya çalışırken başka biriyle birşeyler deneme çünkü sende biliyorsun ki yeni birisiyle onu unutmak için birlikte olacaksın gerçekten sevdiğin için değil.Bu yüzden yeni bulacağın kişiyle yaşayacakların sanada yapmacık gelecek heyecan tat tuz olmayacağı için yeni ilişkinde çabuk sıkılacaksın.Sevdiğin bağlandığın alıştığın kişinin yerini yenisi doldurmayacak çünkü sen ayrıldığın insanı sevmişsin kendini onunla bir bütün hissetmişsin bir başkası sana sadece ızdırap verir ama bu yeni ayrıldığın için böyle acısı taze olduğu için yani.

Banada oldu zamanında,çalıştığım işyeri toplam nüfus bakımından kalabalık (2500+ diyeyim) ve en az yarısı bayan.Birisiyle birlikteydik bir zaman sonra ayrıldık hemde net bir sebep yokken aslında.Yürümüyordu sadece, sonu olmayacaktı birbirimizi sevip saysakta hayattan beklentilerimiz çok farklıydı neyse kısacası ayrıldık ama içimede oturdu tabi ayrılık.Hergün sabah girişte,öğlen yemekte,molalarda vs.vs. devamlı gördükçe ve birbirimize hani bir merhaba desek yeniden başlayacak şekilde özlemişçesine baktıkça içim acıdı hep ama nedense zamanla ona olan ilgim,"acaba biriyle çıkıyormu benden sonra" şeklinde merakım,ona olan özlemim gitgide azaldı üstelik ben kendime "onu unutana kadar başkası hayatıma girmeyecek" falan gibi kurallarda koymadım unutmak için hemen birinide bulmadım sadece o ara istemedim birisini kafa dinlemek için.Yanlızdım,arkadaşlarımla gezdim tozdum günlük hayatıma devam etmeye çalıştım,zamanla bendeki özel yerini yavaş yavaş kaybetti açıkçası unuttum zorda olsa...

"Trance music is a natural drug that will heal us all"
http://www.astateoftrance.com/

1545 Mesaj
9 Kasım 2009; 3:23:48 

quote:

Orijinalden alıntı: Smh!!

kötü bir biçimde ayrıldık ben ayrıldım.şimdi konusuyoruz cıktıgı varmıs 1 haftadır beni sevdiğini ve onu beklememi istiyor. bende beklememeye karar verdim ve unutmak istiyorum sürekli aklımda ne yapıcam bilmiyorum

Edit: @LsR bulursam pm atarım hocam

Kız sana resmen "bu çocuğa bakayım hoşlanırsam seni sallarım eğer bu olmazsa sen yedekte dur" demiş. Ne yapıp edip unutmaya bak. İş güç edin, meşgul ol, arkadaşlarınla gez toz.

AMD Phenom II 965 BE 3.4@4.080ghz o.c. / Xigmatek Red Scorpion CPU Cooler / 256 bit Gigabyte GTX 460 1gb@900-1800-4200 o.c. / MSI 870a-G54 Mainboard / Kingston 2*2gb 1600mhz DDR3 RAM / WD Caviar BLack 64mb SATA III 1 TB HDD (X2)/ Viewsonic VX2433WM 24" Monitör / Logitech x540 5.1 / Dark Knight Kasa / High Power 600w PSU / Microsoft Ergonomic 4000 klavye / CM Storm Sentinel Advance Mouse / CM Storm CS-X Battle Mouse Pad / Seagate Free Agent Desk 1,5 TB HDD / Airties 5450 + 2410 / Creative Fatal1ty Gaming Headset / Sony Ericsson W900i

SEAT Cordoba TDI 2003 Stella Sedefli Siyah

91 Mesaj
9 Kasım 2009; 3:25:52 

2 buçuk yıl çıktık. ayrılalı 1 aydan fazla oldu kız beni unuttu başkasından hoşlanıyomuş ama ben hala aynı çok kötü bir durum

296 Mesaj
9 Kasım 2009; 3:27:46 

ben 3 seneliğimi unutmusum adam 3 - 5 aydan bahsediyor

Alışırısn zamanla :)

http://www.kayakarot.com http://www.yesilyurtsondaj.com http://www.karot.web.tr

159 Mesaj
9 Kasım 2009; 3:33:07 

çok seviyorsan unutamazsın. aşkının şiddetine bağlı unutup unutmaman. birini çok sevmek herkesin başarabileceği bir şey değil. gönülden bu kadar sevmişsen ayrılsan da üzülme. çünki kalbinde sevgi taşıyorsun.

ne demiş şair attila ilhan;

çünkü ayrılmanın da vahşi bir tadı var
öyle vahşi bir tad ki dayanılır gibi değil
çünkü ayrılık da sevdâya dahil
çünkü ayrılanlar hâlâ sevgili

...

6666 Mesaj
9 Kasım 2009; 5:06:07 

Unutamazsın sevmişsen!
Unutursan sevmemişsindir
Belki seversin yeniden

GENS UNA SUMUS

525 Mesaj
9 Kasım 2009; 5:09:01 

çok kadın hiç kadındır evlat.

unutamazsın ama alışırsın.

baba yorgun...

2525 Mesaj
9 Kasım 2009; 5:24:37 

zaman dostum çok zor ama yapıcak bişeyde yok.yanlız kalma ama sosyalleşmeye çalış...

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.

12233 Mesaj
9 Kasım 2009; 5:34:25 

Asla unuatamazsın. Unuttum diyerek kendini kandırırsın ama hep aklının bir köşesindedir. Sigarayı bırakmak gibi, sigarayı bırakırsın ama bazen ara sıra tek tük içersin canın çeker. Aynen öyle, nefrette etsen, ettirsende, kız sana yüz vermesede hep aklının köşesinde kalacak. Önemli olan unutmak değilde o eski günlere güzel bir anı olarak bakabilmek. Ozaman herşey daha kolay geliyor insana.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
Ne mutlu Türküm Diyene

1413 Mesaj
9 Kasım 2009; 11:05:55 

Yaşanan anıları, hafızandan nasıl silebilirsin ki.. Var mıdır bir yöntem, ben de denemek istiyorum... He bir de, sevdiğini unutmak için, başka birisiyle çıkmak bana iğrenç geliyor... Bir insana bunu yakıştıramıyorum ben... Birincisi, yeni çıkacağın kişinin de duyguları var, onu niye kötü emellerine alet ediyorsun ki..? Karşında ki oyuncak bebek değil, bir insan... Oyun oynamamak gerekir... Seviyorsan bir şeylere başlamalısın, ama sırf bir başkasını unutmak için, başka birini sevmek bana insanice gelmiyor...

Neyse..
Bir Türkü vardır.. Oğlun kızın olsun hele, unutursun mihribanım diye.. Belki doğrudur sözler heee, denemek lâzım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAliTR -- 9 Kasım 2009; 11:08:05 >

6579 Mesaj
9 Kasım 2009; 11:14:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Asla unuatamazsın. Unuttum diyerek kendini kandırırsın ama hep aklının bir köşesindedir. Sigarayı bırakmak gibi, sigarayı bırakırsın ama bazen ara sıra tek tük içersin canın çeker. Aynen öyle, nefrette etsen, ettirsende, kız sana yüz vermesede hep aklının köşesinde kalacak. Önemli olan unutmak değilde o eski günlere güzel bir anı olarak bakabilmek. Ozaman herşey daha kolay geliyor insana.

benim yazacaklarımı arkadaş yazmış..

338 Mesaj
9 Kasım 2009; 12:20:22 

kardeşim zamanla unutuluyo harbi başka kızlarla takıl daha çabuk unutursun :) emin ol

1332 Mesaj
9 Kasım 2009; 12:24:16 

Kardeşim seni en iyi ben anlayabilirim sanırım. Ben de 8 ay süren ilişkimi (it gibi sevdiğim halde) güven problemi yaşadığımdan dolayı bitirmek zorunda kaldım.

Bir süre müzik falan dinleme. Dinlediğin her şarkıda ondan birşeyler ararsın. Başka şeyler düşünmeye çalış. Kendine bir hobi edin. Ne bileyim basketbol oyna, balık tut bu gibi meşgul olabileceğin şeyler. Hatta yapabiliyorsan birkaç günlüğüne al başını tatile çık.

Baktın olmuyor en son yukarıdaki vatandaşların dediği gibi yeni birisini bul. Ne demiş atalarımız ?

Çivi çiviyi söker..

Düşünüyorum, öyleyse vurun!

1088 Mesaj
9 Kasım 2009; 12:29:15 

Normal hayatımı etkilemiyor zaten yapcagım işi okulumu vs vs. ama yanlız oldugum zaman odama gecip yanlız kaldıgım zaman o geliyor aklıma moralim bozuluyor.okulum değişti aynı okulda değiliz ama o yollardan geciyorum tabi ki o yollarda o kadar güzel anılarım var ki ne zaman gecsem o hep aklıma geliyor.ileride zaten gülüp geçerim gibime geliyor sonucta karım değil di nişanlım değildi niye bu kadar kendimi üzdüm diye.

Baskasıyla cıkma fikrine gelince boyle birşey yapamam şimdi beraber olacagım kızada onun hisleriyle oynayamam ona yalandan seni seviyorum şu bu diyemem buna benim hakkım yok onada yazık sonucta. ama öyle takılcak biri neden olmasın 1 kac gün falan :P

Yorum yapan yardımcı olan bütün arkadaslarıma tek tek cok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smh!! -- 9 Kasım 2009; 12:31:40 >

0 Mesaj
23 Kasım 2010; 0:43:26 

Bende Sevdiğim Kızla Aynı Sınıftayım Ayrıldık Nasıl Unutabilirim Yardımcı olun :((((((

0 Mesaj
28 Nisan 2013; 3:50:51 

Nedir bu bizim çektiğimiz ya .Bak arkadaşım gerçekten sevdiğin birisini unutamazsın sadece zamanla çektiğin acıya alışırsın. Eğer onun yokluğuna alışmak istiyosan şöyle bişey dene; mesela onunla tartıştığınızda veya ona çok kızdığın bi durumda seni üzdüğü durumlarda ki kendi halini hatırla yani karşıdakinin olumsuz yanlarını düşün sana karşı yaptığı haketmediğin davranışları tavırları düşün. Belki o zaman teselli edebilirsin kendini bu da bi çözüm yöntemi işte..

2619 Mesaj
28 Nisan 2013; 3:54:56 

Başka bir kız bularak unuturum, bir kız için bunalıma girip kendimi alkole vuracak adam değilim ben.

Forumu bir daha girmemek üzere bırakmış bulunmaktayım.

533 Mesaj
28 Nisan 2013; 4:07:01 

Gerçekten unutmak isteyen insan unutur kafada bitiyo herşey ben unutcam diyosan düşünmüyosun hiç zaten ama ben unutamam onu hala seviyorum filan diyorsan geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

40 Mesaj
28 Nisan 2013; 4:37:22 

unutulmuyo 4 ayımı verdim 1 seneye yakın oldu biraz önce yine hatırladım zaman geçince sadece hafifliyo unutulmuyo..

425 Mesaj
15 Ocak 2014; 3:23:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Bertxx

unutulmuyo 4 ayımı verdim 1 seneye yakın oldu biraz önce yine hatırladım zaman geçince sadece hafifliyo unutulmuyo..

Şimdi nasılsın =) Googleda rast geldim :D
Deseler ki kız başkasını seviyor? Ve deliler gibi aşık ona. Seni unutmuş silmiş üstüne cızzzık çekmiş =) Ne düşünürsün?Şuan zaman geçmiş o yüzden böyle yazıyorum yoksa yaranı deşmek değil amacım dostum yanlış anlama... Bende de var zaten bu garip durumdan. Hatta o kadar vahim ki durumlar ailem bile kız arayışında kendime gelemedim.. Bu sene belki bir nişan yapabilirim. Arkadaşlarımda Allah sevdiriyor başkasını diyorlar. O zaten unutmuş (keşke tekrar dese yeni bir sayfa açsak ama bitirmiş işte) bende böyle yapmayı planlıyorum. Eğer unutamadığım kişi hayatımda olmasaydı evlenesim bile yoktu ama bunu tedavi olarak görüyorum desem yeridir. Bildiğin beynimin tamamını işgal etmiş durumda bu konu. 6 ay olacak biteli ama ufak bir hafifleme yok hatta daha kötüyüm ve hep kötü olacak gibi geliyor inşallah olmaz...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1643 Mesaj
15 Ocak 2014; 3:28:50 

ilk sevgilin miydi? değilse daha önceki sevgililerini nasıl unuttun...

gifootball.blogspot.com En iyi liglerin golleri ve muhteşem hareketlerine ait haftalık futbol gifleri

298 Mesaj
15 Ocak 2014; 3:34:30 

Unutmak isteyen kim kaldır kadehini unutulmayanlara!!!!

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz" İslam Çupi

40 Mesaj
21 Ocak 2014; 3:07:18 

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

Şimdi nasılsın =) Googleda rast geldim :D
Deseler ki kız başkasını seviyor? Ve deliler gibi aşık ona. Seni unutmuş silmiş üstüne cızzzık çekmiş =) Ne düşünürsün?Şuan zaman geçmiş o yüzden böyle yazıyorum yoksa yaranı deşmek değil amacım dostum yanlış anlama... Bende de var zaten bu garip durumdan. Hatta o kadar vahim ki durumlar ailem bile kız arayışında kendime gelemedim.. Bu sene belki bir nişan yapabilirim. Arkadaşlarımda Allah sevdiriyor başkasını diyorlar. O zaten unutmuş (keşke tekrar dese yeni bir sayfa açsak ama bitirmiş işte) bende böyle yapmayı planlıyorum. Eğer unutamadığım kişi hayatımda olmasaydı evlenesim bile yoktu ama bunu tedavi olarak görüyorum desem yeridir. Bildiğin beynimin tamamını işgal etmiş durumda bu konu. 6 ay olacak biteli ama ufak bir hafifleme yok hatta daha kötüyüm ve hep kötü olacak gibi geliyor inşallah olmaz...

yazalı çok olmuş onu ya ben sevgili yaptım yeni 4 ay oldu gene ayrılmadık falan baya seviyoruz unuttum o samsunlu kappeyide bana sevgisiyle sarılmalı resimler attı bende karının götüne kafamı koymuşkenli resimler attım dava kapandı

149 Mesaj
21 Ocak 2014; 3:15:39 

Adam 2009da açmış onun üstüne kaç sevgili yapmıştır

320 Mesaj
21 Ocak 2014; 4:14:20 

benim bu ayın 12 sinde 5 yıllık ilişkim bitti nasıl oldu derseniz o terk etti gitti bi sebebi yok yani anlıyacağın kardeşim bi şekilde unutucaz dünya onların üzerine değil ya :)

614 Mesaj
21 Ocak 2014; 4:18:12 

sevdiysen unutamazsın.unutmak için sevmedin zamanında çünkü hatırlamak için sevdin.

ben felsefe yaparım gerisi sizi aşar
platonun babaannesi ???

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
21 Ocak 2014; 4:20:13 

Unutulmuyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 13 sa. 58 dk. kadarı kaldı.
12 Nisan 2014; 22:45:02 

Ben 4 yıldır gerçek anlamda 2 yıldır bir kızı seviyorum kız beni sevdiğini öğrenince benden soğudu ama önceden öyle güzel anılarımız var ki unutamıoyurm
Kötü olan ne mi 3 yıl boyunca her gün bu kızın yüzünü göreceğim nasıl unutuyum.
Unutulur unutulur da yeni bir aşk ile normal sevgili değil.Diğerini siler süpürür zamanla.
Unutmaktan kastım asla unutmazsın ama alışırsın bir köşede kalır sana zarar vermez

1474 Mesaj
12 Nisan 2014; 22:54:23 

Hort ama şu amcaya tamamen katılıyorum aynı düşünüyoruz valla
0

Are you my mummy?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 13 sa. 58 dk. kadarı kaldı.
12 Nisan 2014; 23:15:45 

quote:

Orijinalden alıntı: -TheDoctor-

Hort ama şu amcaya tamamen katılıyorum aynı düşünüyoruz valla
0

Aynen öyle hocam aslında güzel bir anı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Çok sevdiğiniz birini nasıl unutursunuz ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.608