- x
Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor.
5 Cevap557 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

514 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:12:19 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor. Firefox, internet explorer, chrome vs ile hiç bir siteye giremiyorum. Zyxel'in kendi programı da internet bağlantısı gitti diyor, fakat jdownloader indirmeye devam ediyor. Yardım edebilecek olan var mı?

4269 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:19:14 

modem ısınıyormu ? yada adaptörde aşırı ısınma varmı . modemi hiç güncelledinizmi.

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onların arkasını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

3702 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:23:37 

Bu sorun bu gün başladı ise bende de ara ara internet kopması yani sayfaya bağlanamama sorunu son bir iki saattir var. Evet dediğin gibi download yapmaya kesintisiz devam ediyor...

Biraz bekle bakalım veya yakınlarda tanıdık başkaları varsa onlara da bir sor bakalım.

Plan B

Modemi tekrar hattına tanıt veya resetleyerek tekrardan kur, evde veya dışarıda bağlantısı zayıflamış kablo varmı kontrol et...

Kimseye beğendiremedik, imza falan yok...

514 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:23:51 

Hayır yok. Modemi hiç güncellemedim.

4269 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:25:37 

quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

Hayır yok. Modemi hiç güncellemedim.

modeminin modelini yazarmısın, ayrıca ısıyı yanıtlamadın ?

Kendini iyi hissetmek arkadaşlarının arkanı kolladığını bilmek değil, senin onların arkasını kolladığını bilmendir.[G.S.E.]

284 Mesaj
8 Kasım 2009; 16:26:07 

Modemi güncellemen çözüm olabilir. Bir de jdownloader yapıyo olabilir. Jdownloder da otomatik modem resetleme çalışıyo olabilir. Baya uğraştırmıştı beni Jdown modemin yazılımını bile bozdu.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Zyxel modem var. İnternet 5dk da bir kopuyor.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203