Şimdi Ara

COMPAQ Mini 110c nasıl format atılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
15.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Compaq Mini 110c 3g dizüstü var ama daha önce dizüstü kullanmadım ve nasıl format atılacağıile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum. Malüm cihazın üstünde CD-Rom olmadıgından HDD'nin içinde ama nasıl gösterceğimi bilmiyorum? YARDIM............

COMPAQ Mini 110c nasıl format atılır ?

• flash diskle atabilrsn usb den bios ayarlarına girip ordan first boot gibi bir seçenek olcak usb flash disk diye değiştirp dvd room yerine usb gösterebilrsin böylece cd den yükleme yerine flash diskten yükleme yapabilrsn dha fazla bilgi içinogleden flashdisk ten format diye arat karşina çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: skateboarding

flash diskle atabilrsn usb den bios ayarlarına girip ordan first boot gibi bir seçenek olcak usb flash disk diye değiştirp dvd room yerine usb gösterebilrsin böylece cd den yükleme yerine flash diskten yükleme yapabilrsn dha fazla bilgi içinogleden flashdisk ten format diye arat karşina çıkar

arkadasım netbook um var demiş yani xp yi lisanslı almış neden flash bellekle kaçak ürün yuklesinki? başka marka bir pc ye kurmuştum ben onu ama tam hatırlamıyorum açılırken f11 yada f12 gibi bir tuşa basıyordun f li bişi ama sayıyı hatırlamıyorum ama sizin pc nizde olemi orasından emin değilim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.