Şimdi Ara

Karın Kası ( 6 Pack ) Yapmak Tavsiyeleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
26.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

Öncelikle şunu belirtmek istiorum karın kası yapmak gerçekten istiorum herşeyi yapabilirim yeterki yardımcı olun. Sutopu oynadığımı ve haftada 9 antremanımızın olduğunuda söyliyim. 14 yaşındayım çok fazla olmasada az sayılmayacak bir göbeğim var. 1.70 e yakın boyum 62-63 de kilom var. Sutopçu olduğum için ve çok sık antreman yaptığım için ( sadece bir gün antreman yok bazı günler hem sabah hem akşam çift ) her türlü hareketleri yapabilirim yeterki bana biraz yardımcı olun abilerim. Kaslarım zaten var ama göbeğimden dolayı çıkmıyor ve tabiki 6 pack şeklinde değildir. Aklınıza sutopçusun nasıl göbeğin var gibi sorular gelebilir ben kaleciyim. Kaleciler normal sutopçu oyuncular gibi fazla efor harcayıp fazla yüzmezler daha çok bacak kasına odaklı antremanlar yapıyorum. Tabiki bu zorunluluktan kaleci oldugum için yksa bacak kası ypma gibi bi amacım oldugundan deıl (: Artk diyete başladım tabi bu bana göre bi diyet büyümemi önlemeyecek bir diyet. Sabah kalkar kalkmaz direk 2 bardak su içme kahvaltıda meyve yeme ( kivi muz ananas nar gibi ). Öğlen yemeğinde ekmek yememe normal yememe göre daha az yeme. Akşam yemeğindede yine makarna gbi şeyleri fazla tüketmeme ekmek yiyceksemde çok az 1 max 2 dilim gibi yeme. Ketçap,mayonez,kola,şeker,çikulata,hamburger,pizza bunların hepsini kestim. Ve düzenli olarak karın kası hareketleri ypıorum bunlar. toplam 100 e yakın çeşitli mekikler. ve yine 75 e yakın değişik karın kasları ile ilgili hareketler. Her antremandan önce zaten mekik çakı gibi hareketleri yapıyorum ve bu demin dediğim karın kası hareketlerini yoğun bir antremandan snra evde yapıyorum. Haftada 2 gün atletizm pistinde koşu yapmayada başladım koşarak kilo verme amaçlı. Şimdi bu benim ve yardımınızı beklıorum abilerim nolur anlayın beni ayrdım edin kzı meselesi :D gerçekten öle hemen olmasada 3 ay falan gibi bi süreçte kilolarımdan kurtulup 6pack için çalışmaya başlamak istiyorum. Öle aşırı deil sadece sıkınca 6 tanesının bellı olacağı bir karın kası yapısı bana yetecektir.

Yorumlarınızı beklıyorum şimdiden teşekkür ederim. Önerileriniz bnm için çok önemli olacak

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.