- x
OrjinalMarka.com | Puma Spor Ayakkabılar 59.00 TL
55 Cevap16451 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

778 Mesaj
7 Kasım 2009; 21:58:35 

Arkadaşlar nette ayakkabı modeli aratırken bu siteyi buldum.Özellikle ayakkabı fiyatları uygunluğuyla dikkatimi çekti.Fiyatlar sıcak geldi bana ve sizlerle paylaşmak istedim.

Pumalarda kampanya vardı bir tane aldım fakat diğer ayakkabıların da fiyatları hiç fena sayılmaz bir bakın isterseniz.

Ben bundan aldım 59 liraya.

0

http://www.orijinalmark...6&dil=1&folder=anasayfa

Siteye üye olana 5 marka puan veriyorlar 5 tl değerinde bilginize..

Mesela bu adidas 95.00 TL
0

http://www.orijinalmark...3220&dil=1&folder=erkek

Sorunuz olursa cevaplarım.Umarım faydası olur sizlere : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 7 Kasım 2009; 21:59:46 >

Yapabilenler yapar, yapamayanlar da ancak nasıl yapılacağını anlatır

697 Mesaj
7 Kasım 2009; 22:02:18 

Hcm peki orijinalliği konusunda ne diyorsun, asıl sen ondan bahset birazcık..?

ɠƱʋȜɲ

48 Mesaj
7 Kasım 2009; 22:07:21 

bu fiyata puma zor gibi duruyor ama.
ürün nasıl hocam.

579 Mesaj
7 Kasım 2009; 22:07:52 

siteye ilk baktığım da bu fiyata orji olmasına pek akıl verememistim ama ürün gamı na bakınca bu kadar ürünü sahtesini bence bulamazsınız hiç bir yerde bir çok marka ve giyim ayakkabı çanta gibi çok çesit var bu kadar ürün bence kesinlikle sahte olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganbeyyy -- 7 Kasım 2009; 22:16:46 >

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

778 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:09:09 

Arkadaşlar orjinalliği konusunda bi tereddütünüz olmasın. %100 orjinal.Sitesinden bakarsanız "The Big Apple" adıyla nişantaşında Bağdat caddesinde ve etilerde 3 tane mağazası varmış.

Burdan da site hakında bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.orijinalmarka.com/yazi.asp?id=12

edit : Bu arada kendimi site yetkilisi gibi hissettim.Hiçbir alakam yoktur bilginize : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Just be* -- 7 Kasım 2009; 23:12:13 >

741 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:21:16 

The big apple ı biliyorum ama orası çok kazıktı normalde. Göksu pasajında Teşvikiye/Nişantaşı'nda. Hatta pasaj olarak bilmeyenler varsa nişantaşı karakolunun yan tarafında saray muhallebicisi vardır oraya gelmeden yerde. Ya da Işık Lisesi'nin (Teşvikiye Cami de olur) karşısında. Ama dediğim gibi pahalı satıyor normalde orası. Bir de eskiden daha çok t-shirt falan ağırlıklıydı. Fake adres vermiş olmasınlar

697 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:28:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mcbtrcs

The big apple ı biliyorum ama orası çok kazıktı normalde. Göksu pasajında Teşvikiye/Nişantaşı'nda. Hatta pasaj olarak bilmeyenler varsa nişantaşı karakolunun yan tarafında saray muhallebicisi vardır oraya gelmeden yerde. Ya da Işık Lisesi'nin (Teşvikiye Cami de olur) karşısında. Ama dediğim gibi pahalı satıyor normalde orası. Bir de eskiden daha çok t-shirt falan ağırlıklıydı. Fake adres vermiş olmasınlar

Arayıp teyit etmekte fayda diyorsunuz yani diğer bir anlamda..?

ɠƱʋȜɲ

2553 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:37:34 

59tl olması normal satılmayan modeller elden çıkarmaya çalışıyorlar

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2012

908 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:38:30 

pumaların fiyatları iyi baktım ama hep tek numaraları kalmış 45-46 gibi

Çarşı "İmzanız kural dışıdır!!!"a Karşı "Referanslarım"

741 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:38:45 

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Arayıp teyit etmekte fayda diyorsunuz yani diğer bir anlamda..?

Eh bi nevi. Şöyle düşünün, Teşvikiye'nin tam göbeğinde bir mağaza piyasanın üstünde satması beklenirken değil piyasa ortalaması, piyasanın çok altında bir mal satıyorsa, bu biraz garip gelir her insana. Tamam online satış daha uygun fiyata yapılır fakat mağaza ile arasında da uçurum olmayacağını düşünürsek bu fiyatlar biraz düşündürücü geldi bana. Ürün gamı çok geniş tabi bu korsan olmadığını gösterebilir ama nike ın adidasın ya da pumanın her neyse stok fazlası, ayıplı, defolu ya da fason üretimleri olabilir mi diye de düşünmüyor değil insan.

Bağdat caddesi, Etiler, Nişantaşı. Bu mekanlar bile satan firmanın fiyat politikası hakkında bir fikir verir sanırım...

1980 Mesaj
7 Kasım 2009; 23:51:49 

ankarada balgatta adidas ve reebok un indirim mağazaları var. özellikle adidasa baktığım için söyleyeyim adidas ayakkabılar orada 49 liradan başlıyor. 60-80 arasına güzel modeller bulunabiliyor mesela ben cross training ayakkabısını 73 lira 3 taksitle aldım. ankarada ikamet edenler oraya bir göz atabilirler.

697 Mesaj
8 Kasım 2009; 0:03:16 

quote:

Orijinalden alıntı: noktanınsâbiti

ankarada balgatta adidas ve reebok un indirim mağazaları var. özellikle adidasa baktığım için söyleyeyim adidas ayakkabılar orada 49 liradan başlıyor. 60-80 arasına güzel modeller bulunabiliyor mesela ben cross training ayakkabısını 73 lira 3 taksitle aldım. ankarada ikamet edenler oraya bir göz atabilirler.

Evt ya çoktandır uğramamıştım o taraflara...şu sıralar fiyatlar o taraflardada uygun olma ihtimali yüksek...yarın bi göz atayım olmazsa ama bu sitedeki fiyatlarda fena değil, özellikle porsche çok güzel ancak numara yok işte...

ɠƱʋȜɲ

778 Mesaj
8 Kasım 2009; 0:09:07 

0

Ben ilk başta şu resimdeki ürünü beğenmiştim.ama tek numarası 44.5 olduğu için bir mail atayım dedim belki numaraları vardır diye..
Attığım mesaj :

quote:

Iyi Günler, Sitenize yeni üye oldum.Ayakkabilari ve özellikle fiyatlarini çok begendim :) Fakat begendigim bu puma modelinin 43 numarasi yok gözüküyor.Yine de bir sormak istedim.43 numarasi var mi ? Ayrica magazalariniza gidip deneyerek alma sansimiz var mi ? Tesekkürler..Saygilar

Gelen Cevap :

quote:

Merhaba,

Bu ayakkabının stoklarımızda sadece 44,5 numarası kalmıştır. Ürün, dar bir kalıba sahiptir ama yine de eğer 43 numara ayakkabı giyiyorsanız, 44,5 numaranın size büyük olma ihtimali yüksektir. Puma ayakkabılarımız kampanyada olduğu için mağazalarımızdan toplanmıştır ve şu anda herhangi bir mağazamızda bu ürün bulunmamaktadır. Diğer markalardaki ayakkabılarımızı denemek isterseniz mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Orijinalmarka.com

415 Mesaj
8 Kasım 2009; 1:32:20 

fiyatlar uygun geldi hiç spor ayakkabı giymedim ayaknumaram 40 ve 41 giyiyorum bunlarda numara faklılıgı oldugunu duymuştum bana göre kaç numara olur .

n78 n 79 dreambox 600pvr olmassa olmazı tabiki motor

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

1586 Mesaj
8 Kasım 2009; 3:44:03 

SANIRIM BURANIN GİTTİGİDDİYORDAKİ NEWYORKER34 İLE BİR ALAKASI VAR. (emin olmamakla beraber)

ayrıca sitede thawte sertifikası mevcuttur yazıyor fakat ödeme sayfasına gelip firefoxta baktığınızda sertifika görünmüyor yanlışım varsa düzeltin, vazgeçtim alışveriş yapmaktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 8 Kasım 2009; 5:48:21 >

206 Mesaj
8 Kasım 2009; 11:11:45 

Barcin ve neofly üstüne yok mecburen kampanya beklicez;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

206 Mesaj
8 Kasım 2009; 11:28:58 

Adidas ve cat yok hiç? Benmi göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

290 Mesaj
8 Kasım 2009; 14:06:53 

aynı adamdan gg den ayakkabı aldım lyn ux puma modelini güzel ayakkabı orjinal gerçekten.

741 Mesaj
8 Kasım 2009; 14:55:50 

@rudolfo3639,

Sitede en çok modeli olan marka adidas. Hayatımda görmediğim modelleri ible var 13 sayfa ürün gamında. Link verim
http://www.orijinalmark...=&dil=1&folder=anasayfa

1586 Mesaj
8 Kasım 2009; 15:36:53 

Sitenin kredi kartı sayfasına güvenli diyecek biri var mı beyler..

2794 Mesaj
8 Kasım 2009; 17:22:16 

0

http://www.orijinalmark...3036&dil=1&folder=erkek

Şu modele hayran kaldım. Acaba mağazalarına gidip pazarlıkla dha düşük fiyata alma şansımız var mıdır?
Veya daha ucuza bulabilir miyiz bunu?
Veya 1 ay sonrasına kalır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 8 Kasım 2009; 21:52:48 >

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

778 Mesaj
8 Kasım 2009; 18:55:35 

Ben alışverişi kredi kartıyla yaptım hepsiburada'da nasıl alıyorsanız burda da öyle.Şifre giriş ve arkadaki kodun 3. hanesini girmek için sayfaya yönlendiriyor sizi diğer sitelerde olduğu gibi.

Numara konusunda ben 43 giyen birisiyim ama pumayı 44 istedim ve tam oldu : )

547 Mesaj
8 Kasım 2009; 21:37:18 

Çetinkaya'da denkgeldiğimde bu fiyatlara yakın satılıyordu,son durum ne bilmiyorum.

1742 Mesaj
9 Kasım 2009; 0:36:51 

seri sonu işte abartmayın ya

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

670 Mesaj
9 Kasım 2009; 22:15:01 

stan smith'i 95 tl'ye baska bulabilecegimiz bir yer yoksa buradan siparis geceyim bari..var mı baska yer :) orijinaldir insAllah..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

778 Mesaj
9 Kasım 2009; 23:48:27 

İçin rahat etmiyor değil mi alınca görürsün artık : )
Bak burda kullanıcı yorumları da var.
http://www.orijinalmarka.com/genel_yorum.asp

Şimdi de gözümü Timberland'lere diktim

415 Mesaj
10 Kasım 2009; 3:01:23 

quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

fiyatlar uygun geldi hiç spor ayakkabı giymedim ayaknumaram 40 ve 41 giyiyorum bunlarda numara faklılıgı oldugunu duymuştum bana göre kaç numara olur .

tekrar soruyorum normal ayakkabı larla bunların numaraları aynımıdır,sizkullananlara soruyorum sipariş veremedim yanlış almayım.

n78 n 79 dreambox 600pvr olmassa olmazı tabiki motor

..::GONYA'lıyım, GONYA'lısın, GONYA'lı, GONYA'lıyız, GONYA'lısınız, GONYA'lılar::..

1586 Mesaj
10 Kasım 2009; 4:35:48 

konyalım puma alacaksan eğer yarım numara hatta 1 numara büyük al, pumalarda kalıplar böyle. Boynerden aldığım pumada numaram sıkmıştı götürüp yarım numara büyük almıştım tam olmuştu. Timberland'larda ise yarım numara ufak al.

249 Mesaj
10 Kasım 2009; 7:13:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Just be*

Arkadaşlar nette ayakkabı modeli aratırken bu siteyi buldum.Özellikle ayakkabı fiyatları uygunluğuyla dikkatimi çekti.Fiyatlar sıcak geldi bana ve sizlerle paylaşmak istedim.

Sorunuz olursa cevaplarım.

hadi canım ? ciddi olamazsın nette gezinirken her bulduğun site hakkında sorulan sorulara cevap verebiliyor musn ?

..ToUCH Me WiTH YouR LoVe..

778 Mesaj
11 Kasım 2009; 21:10:22 

quote:

Orijinalden alıntı: MrKhan

hadi canım ? ciddi olamazsın nette gezinirken her bulduğun site hakkında sorulan sorulara cevap verebiliyor musn ?

Siparişimle ilgili olan soruları elbette cevaplayabilirim.Mesela kargo siparişten kaç gün sonra elimde oldu ve kargo parası ne kadar ?Mesela ayakkabı orjinal mi ? Mesela ödemeyi nasıl yaptım site güvenli mi ?
Mesajında bir ima sezdim.Buraya benden başka arkadaşlar da faydalansın diye başlık açtım.Başka bir niyetim yok kimseye de hesap vermek zorunda değilim.

778 Mesaj
11 Kasım 2009; 21:12:39 

quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

tekrar soruyorum normal ayakkabı larla bunların numaraları aynımıdır,sizkullananlara soruyorum sipariş veremedim yanlış almayım.

Yukarda yazmıştım.Tekrar yazıyorum ben 43 giyiyorum normalde ama puma 44 istettim ve tam oldu.

1586 Mesaj
11 Kasım 2009; 21:23:34 

Ben şahsen başlık için teşekkür ederim oldukça faydalandım. kargo ne kadar tuttu acaba ?

778 Mesaj
11 Kasım 2009; 22:55:29 

Rica ederim bunu duymak iyi geldi
4 küsür tuttu beşiktaş aras kargo şubesine istettim : ) İlk başta 8küsür dediler yüreğim ağzıma geldi sonra anlaşması olduğunu söleyip yarı fiyatını verdiler rahatladım

579 Mesaj
11 Kasım 2009; 23:19:08 

bugün sirketde arkadasın kargosu geldi daha dün ürünü almıstı bugün ürün geldi puma lardan çocuk ayakkabaısı almıstı ürün orjinal o konuda bir sorun yok kargoda hızlı güvveniril bence

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

3248 Mesaj
13 Kasım 2009; 23:52:52 

Ürünlerini başka bir nickle satıyorlar NEWYORKER isimli bir kullanıcının iş ortaklığı olan bir şirket ama ayakkabılar konusunda inanın çok bilgim yok ...

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l

3346 Mesaj
14 Kasım 2009; 1:24:37 

LAcivert bi puma vardi 59 liraya tek numara kalmis sanirim modeli rengi cok hosuma gitmisti..

Yanlayamayan Bmw.............

365 Mesaj
3 Aralık 2009; 1:27:13 

Kendilerinden , GG dan bir Puma cizme aldik. GG da ``newyorker34`` olarak geciyor. Cogu arkadasin dedigi gibi Pumalarda 1 numara buyuk alinmali. Biz tam numara alinca, degistirmek zorunda kaldik. Musteri iliskileriyle Tel le konustuk, inanilmaz yardimci oldular. Kargo 4 kusur birsey tuttu, paketleme superdi, kargo hizliydi, fiyat uygun, urun originaldi. Benim notum 10. Tavsiye ederim.

BAY VURAL

65 Mesaj
28 Şubat 2011; 16:43:48 

süper bir satıcıdır tavsiye ederim kendilerini,ürünler orjinal ve uygundur..

PM göndermek için tıklayınız

400 Mesaj
28 Şubat 2011; 16:49:01 

quote:

Orijinalden alıntı: furkandr

süper bir satıcıdır tavsiye ederim kendilerini,ürünler orjinal ve uygundur..

2 yılllık konuyu hortlattın. Bravo

189 Mesaj
28 Şubat 2011; 23:09:51 

gittigidiyor'da newyorker34 ve ebay'de newyorker34ist ismiyle de satış yapıyorlar sanırım.

161 Mesaj
1 Mart 2011; 10:20:47 

%100 Orjinal arkadaşlar,benim de 3 kez alışverişim oldu,içiniz rahat olsun.

Hatırladığım Referanslarım ; Emre , Nevz@t , Treach ,Faho...

3521 Mesaj
2 Ocak 2012; 13:53:22 

bende timberland almak istiourum bakalım

4467 Mesaj
2 Ocak 2012; 13:55:32 

Google'a ne yazıyorsunuzda bu konuları buluyorsunuz ? Bize de öğretsenize. Çok merak ediyoruz.

3293 Mesaj
2 Ocak 2012; 14:03:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Google'a ne yazıyorsunuzda bu konuları buluyorsunuz ? Bize de öğretsenize. Çok merak ediyoruz.

ben de fena merak ediyorum bunu ya

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

617 Mesaj
2 Ocak 2012; 14:24:46 

quote:

Orijinalden alıntı: eediz

hadi bakalım hayırlısı

Gençlik ve sıhhat gaflet verir, dünyayı hoş gösterir ve âhireti unutturur

4467 Mesaj
2 Ocak 2012; 14:26:50 

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

hadi bakalım hayırlısı

Cümlemize kardeşim inşallah, maşallah.

187 Mesaj
2 Ocak 2012; 14:39:25 

quote:

alınca resmini koy bakalım

3058 Mesaj
2 Ocak 2012; 14:53:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

3521 Mesaj
2 Ocak 2012; 16:05:55 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

ben de fena merak ediyorum bunu ya

çook basit. ORjinalmarka.com güvenilir mi yazıp enter a basınca direk karşınıza geliyorr. Sizde yapabilirsiniz bence.

778 Mesaj
2 Ocak 2012; 16:18:36 

Konuyu ben acmisim ayakkabiyi da hala giyiyorum hey gidi gunler

3293 Mesaj
2 Ocak 2012; 17:51:52 

quote:

çook basit. ORjinalmarka.com güvenilir mi yazıp enter a basınca direk karşınıza geliyorr. Sizde yapabilirsiniz bence.

biz konuları neden hortlatıyorsunuz manasında sormuştuk dostum, yoksa neyin nasıl bulunacağını gayet iyi biliyoruz.. kinaye idi..

3521 Mesaj
2 Ocak 2012; 17:54:03 

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

biz konuları neden hortlatıyorsunuz manasında sormuştuk dostum, yoksa neyin nasıl bulunacağını gayet iyi biliyoruz.. kinaye idi..

benimm cevabimda kinayeliydi arkadaşım.

4467 Mesaj
2 Ocak 2012; 18:08:19 

quote:

benimm cevabimda kinayeliydi arkadaşım.

"Ooo büyük laffff."

Bunu bunu alın dışarı bunu.

17 Mesaj
8 Ocak 2012; 1:56:25 

onu bunu bilmem de bu orjinal marka.com sahibinden com da satıcı.. newyorker34 ... ayıp bişey değil tabi başka bir yerde satıcı olması da ..bu ürünler 1. kalite çin malı bildiğim kadarıyla,çin malı deyince parayı bastıran çin de de gayet sağlam ürünler ürettirebilio firma bazında o yüzden yıllarca giyilebilir ama orjinal değil bence..neyseki adil bir satıcı fiyatlar her sitede aynı...:)

linklerdeki 2 resim arasındaki 7 farkı bulabilen arkadaşlar haber verirse sevinirim:):):)

http://www.orijinalmark...6&dil=1&folder=anasayfa

http://www.sahibinden.c...38568-46-69638796/detay

söylesem tesiri yok, sussam gönlüm razı değil.....

17 Mesaj
8 Ocak 2012; 2:01:58 

bakın bu da orjinali botun

http://shop.timberland.....jsp?productId=10850145

bottaki logoya baksanız yeter orjinalmarka ve sahinindendekine nasıl da şaftı kaymış:) karar sizin:)

söylesem tesiri yok, sussam gönlüm razı değil.....

365 Mesaj
8 Ocak 2012; 3:34:31 

quote:

Orijinalden alıntı: hidrocu

bakın bu da orjinali botun

http://shop.timberland.....jsp?productId=10850145

bottaki logoya baksanız yeter orjinalmarka ve sahinindendekine nasıl da şaftı kaymış:) karar sizin:)

Resmi bosver, Bu kisiden 2 urun aldim ikiside orijinal ve piyasadan hesapliydi.

BAY VURAL
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » Gıda, Giyim ve Aksesuar » OrjinalMarka.com | Puma Spor Ayakkabılar 59.00 TL
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.438